Apr 23rd, 2014, 5:25 pm
Tájfun wrote:Az összes iGO képes a külső memórikártyára települni, ha képessé teszed a KitKat-es telefonod, hogy tudja írni a külső SD-t.


ehhez viszont rootolni kell a telót, ami sok esetben garivesztéssel jár, ha egy esetleges meghibásodásnál észre veszi a szerviz a buherát.

dancsuri wrote:egyik sem a külsőre települ hanem a belsőre, viszont a "legtöbb" a külsőn is megtalálja az "IGO" mappát (amit ugye nem telepítünk csak másolunk) nálam 4.4.2-ön Pl. a 9.6.29.383117 nem találja viszont a 9.6.29.365016 simán megy. (az is igaz, hogy az Igo mappában csak a térképet, poikat és esetleg a skineket cserélem)

Én arra tippelek, hogy ez azért lehetséges, mert az április 3-i (a ...117-es végű) változat az egy "sys-csinálós" verzió -> azaz első induláskor hozza létre a sys állományát a device figyelembe vételével és írna szerencsétlen, de a KitKat befegyelmezi, így nem csoda, h elhasal a rendszer. A februárinál (a 016-os végű változatnál) pedig a sys-t is a többivel együtt másolod fel.
Apr 23rd, 2014, 5:25 pm
Apr 23rd, 2014, 5:28 pm
Tájfun wrote:Új, javított GjAk_v2.2_AriNe-6T skin
[interface]
show_converter=1
(Kell hozzá a mostani legújabb 370638-as global_cfg is)


Zsiga javítása eléggé pöpec ((köszönet Neki ezért :D ) Ebben mi az eltérés az elődhöz képest...?

szerk.
úgy értem, ad annyi pluszt, h megérje a fáradtságot...?
Apr 23rd, 2014, 5:28 pm
Apr 23rd, 2014, 6:09 pm
Sziasztok.
Köszönöm. Megnéztem mit ír arimi a módosításról /fordítóval,mert rosz vagyok Litvánból/:
Módosított Kezdőlap / Office gomb a navigációs menü képet. IMHO inkább alkalmas arra, hogy az általános stílus.
Nyomja meg a EXIT gombot a submenu'll kérni vagy nesuklydot.
Hide a "rendelet" és a "Help fórum" gombra a navigációs menü. IMHO a szükségtelen átfedések.
Visszatért a lehetőséget, hogy válasszon az "eredeti" sebesség / idő (nagy) kijelző színei "témák. mód. IMHO, tiszteletre méltó. © Arima kínált "répa rozsdát fehér zsinórt sor úgy tűnt, egy kicsit furcsa.
Kiválasztása után az "eredeti" színes kijelző, témák. Fade sebesség / idő (nagy) jelenik meg, fényesebb és dimmer teljes munkaidőben (mint most), az éjszakai üzemmód.
Adnak beállításához global_cfg.zip, Lang_Lithuanian.zip és Lang_Russian.zip fájlokat.
Kép: http://www.part.lt/img/8e4a72cc8cceaeb7a61367a64a6734a4483.png
Apr 23rd, 2014, 6:09 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Apr 23rd, 2014, 6:15 pm
kicsijulius wrote:Zsiga javítása eléggé pöpec ((köszönet Neki ezért :D ) Ebben mi az eltérés az elődhöz képest...?
szerk.
úgy értem, ad annyi pluszt, h megérje a fáradtságot...?


Hátha normál hanganyaggal használod, akkor mindenképp zsiga műve a nyerő, de hagyományos speedcam ikonokkal, és megszokott speedcam kiosztással. Az új meg javított, és hámozd ki a fordításból, hogy ez mit takar :) Nem olyan nagy fáradtság ez, tedd be mindkettőt, átváltasz, és megpróbálod :)
Apr 23rd, 2014, 6:15 pm
Apr 23rd, 2014, 6:40 pm
Az előző skin amit most javított állítólag fagyogatott és nem mindíg indult vele a primo.Most teszem bele a kiegészítéseim ebbe a skinbe is.Még tesztelem és meg is van. Letöltés: http://data.hu/get/7635697/GjAk_v2.2_AriNe-6T_zsiga68.zip
Apr 23rd, 2014, 6:40 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Apr 23rd, 2014, 6:58 pm
Sziasztok!
Egy mio spirit 480-as készülékre szeretnék friss térképpel megáldott igo-t tenni. Akár belső memóriás akár sd kártyás változat is jöhet. Nagyon megköszönném a segítséget.
Köszi előre is
Apr 23rd, 2014, 6:58 pm
Apr 24th, 2014, 3:49 am
Zsiga!
Sosem gondoltam volna, hogy némelyik skin azért fagyogat, mert hiányzik belőle a fehér zsinóros répa rozsda. Ma már ezt is tudom. Mégsem (annyira) hülyén fogok meghalni. Ezek a litvánok tudhatnak valamit :lol:
Apr 24th, 2014, 3:49 am
Apr 24th, 2014, 7:18 am
Kelepce!
Én már ilyeneken meg se lepődök :) Sose késő tanulni, véncsont :wink: pedig te - ahogy ismerlek - esélyes, hogy csőbe húzod a litvánokat is :) Amúgy vald be, hajnali 3/4 4-ig ezen gyötrődtél, hogy ez mit is jelent :D
Apr 24th, 2014, 7:18 am
Apr 24th, 2014, 10:20 am
Kedves zsiga68!
Megírnád, hogy konkrétan mely fájlokat átvizslatni, összehangolni, hogy rendben legyenek a speedcam jelzések. Pl. az biztos, hogy az adott skinben a common/ui/variable_def.ui tarlamaz egy ilyen részt. Így kezdődik: <userlist extendedSpeedCamList
Meg ugye a sys-t is meg kell nézni. De mit még, és hol?
Nálam leginkább a magasságkorlátozás és a bukkanó keveredik, de önmagában a sys "átszámozása" (16-os és 18-as felcserélése) úgy tűnik, nem elégséges.
Kösz előre is!


zsiga68 wrote:Molacika.
Az I3-as stabil és gyors program,én is azt használom a mai napig.Szerintem a térképeket frissítsd és ha a primo verzióval meg vagy elégedve akkon ne cseréld.
kernikiller.
Igazad van de az a régebbi Magyar wav csomag ami adott volt a Give_Way hang a fekvőrendőr felolvasását tartalmazta.A tartalommal nincs gond max a fájlnévvel.Át kell írni a tartalomnak megfelelően és a sys.txt-ben is javítani.A csomagot kisérletezgető kedvű fórumozóknak ajánlom.Majd még csiszolok rajta :-) Az speedcam ikonokat és a kiosztást kicseréltem,szóval az eredeti arimi skinnel nem ütközik.Abban viszont nem lehet a Magyar hangokat elérni csak amit módosítottam.
Apr 24th, 2014, 10:20 am
Apr 24th, 2014, 12:39 pm
Tájfun wrote:
kicsijulius wrote:Sziasztok,
láttam egy fórumon, h egy Kedves Fórumtársunk felpakolta a global_cfg_370638-t, egy másik Kedves Tagunk pedig már le is szedte, meg is köszönte. Épp töltöm a telómat, így nem volt még alkalmam kipróbálni, de van itt olyan, aki megnézte már, h mit tud a 03.20-i cfg...?

Nyilván frissebb adatokat tartalmaz, de ugyanúgy hibásak a sávösszevonásos táblák benne, mint eddig. Javítottam kétféle design-ra, ahogy az előtte lévő verziót. Ha valakinek kell, majd kukorékol. :)

@kicsijulius, a save mappát azért szokás menteni, hogyha egy új dolgot próbálunk bele a programba, és ha az valami kaotikusat produkál, eltávolítva azt, és visszamásolva a save mappát, a kísérletezés előtti "tökéletes" állapottal tud indulni.
Új verzió esetén nem feltétlen kell save mappát törölni. Minek. Hogy elvesszen minden mentett adat, beállítás? Ha valami rendellenes hibás működés lépne fel, akkor ráér, és akkor lehet elölről kezdeni.


Szia,

én szeretnék kérni egy javított global_cfg_370638-t ha lehetséges :)
Apr 24th, 2014, 12:39 pm
Apr 24th, 2014, 1:22 pm
Legközelebb elég egy pü. nem kell az egész történelmet beidézni, ha lehetséges :)
Apr 24th, 2014, 1:22 pm
Apr 24th, 2014, 1:41 pm
Hi emberek!

Egy kis s.o.s. help kéne:
Eddig volt Nuance TTS Eszterem (sima és premium is) most meg csak a mariska müxik!?
Hiába állítom át a mappát a gyökérben lévő Nuance-re, és látja is az eszter1, 2, de szarik beszélni, a primo meg nem látja a tts hangokat addig persze...
VocalizerEx-re állítva az elérési utat úgy mariska müxik, van primo tts hang is. (ez van fent amúgy: vocalizer_e.tts_1.0.2.3i_HUN.apk)
Valami lett a nuance eszterrel, mert már a droid beállításkor sem szól a teszthang...ami ugye független a primo-tól...

Gép: Android 4.2.2, Primo 9.6.29.367542_ANDROID (ISR), GjAk_v2.2_AriNe-6T_zsiga68.zip skinnel.
Apr 24th, 2014, 1:41 pm
Apr 24th, 2014, 1:55 pm
A Nuance mappához (Nuance Vozalizer hangmotor) ez a "vocalizer_e.tts_1.0.2.3i_HUN.apk" nem lesz jó. Ezzel az apk-val egy Vocalizer Expressíve hangmotorod lesz. Ehez az apk-hoz egy Vocalizer nevű mappa kell a telo gyökérbe. Két különböző hangmotorról beszélünk, amihez két különböző hozzá tartozó mappa kell, két különböző telepítő apk, és ha mindkettő telepítve van, és a hozzá való mappák betallózva, akkor megy mindkettő.
Apr 24th, 2014, 1:55 pm
Apr 24th, 2014, 2:07 pm
Tájfun wrote:A Nuance mappához (Nuance Vozalizer hangmotor) ez a "vocalizer_e.tts_1.0.2.3i_HUN.apk" nem lesz jó. Ezzel az apk-val egy Vocalizer Expressíve hangmotorod lesz. Ehez az apk-hoz egy Vocalizer nevű mappa kell a telo gyökérbe. Két különböző hangmotorról beszélünk, amihez két különböző hozzá tartozó mappa kell, két különböző telepítő apk, és ha mindkettő telepítve van, és a hozzá való mappák betallózva, akkor megy mindkettő.


Akkor már csak a Nuance Vozalizer hangmotor.apk link kell...searching...
Mindenütt a Vocalizer.ex van már csak linkelve...Már csak ezt fejlesztik?

Ilyet találtam: vocalizer.tts_1.0.2.3c.apk
Ennél újabb nincs?
Az Voc.ex-ből van: vocalizer_e.tts_1.0.2.3k.apk

Találtam ujabbat: vocalizer.tts_1.0.2.3e.apk
Apr 24th, 2014, 2:07 pm
Apr 24th, 2014, 2:27 pm
Elküldtem, próbáld meg, mindkettő magyarított
Apr 24th, 2014, 2:27 pm