May 23rd, 2015, 9:15 pm
Az első az kb a télapó gyermekkorában volt korszerű, a droiddal pedig fordulj privátban PLajos-hoz, mert ha ide linkel bárki azt villámgyorsan törölteti is a NNG, ahelyett hogy végre a pénzért vett Prímókba ne több éves térképeket adnának frissítésként!
May 23rd, 2015, 9:15 pm
May 23rd, 2015, 10:31 pm
Sir_Gunar wrote:Az első az kb a télapó gyermekkorában volt korszerű, a droiddal pedig fordulj privátban PLajos-hoz, mert ha ide linkel bárki azt villámgyorsan törölteti is a NNG, ahelyett hogy végre a pénzért vett Prímókba ne több éves térképeket adnának frissítésként!

Nekem megfelelő, akkor privát üzenet formájában várom.
May 23rd, 2015, 10:31 pm
May 24th, 2015, 1:16 am
Sir_Gunar wrote:Mi? Az autó vagy a flash? Jó a humorod, de ha a megfelelő rom és driver nélkül kezd hozzá akkor semmi nem történik, aki ért hozzá az nem nyúl így bele mert lesz szép 2din-es papírnehezékje.
Csak vegyél a kezedbe egy Lexibook-ot és rootold, vagy tegyél rá működő Play áruházat, ez sokkal egyszerűbb mint a zök ismeretlen vasra új romot húzni, amről a neten nem találni semmit szinte. Ez nem egy pc amire bármikor felhúz az ember egy OS-t.

pedig ezeknek a romfrissítése megy egyszerű módon automatán usbről vagy a kártya slotjáról.
May 24th, 2015, 1:16 am
May 24th, 2015, 9:06 am
Akkor mivel látom hogy tényleg nem nagyon vágod, pár probléma amit meg kell ezek előtt oldani.
1. honnan szedsz hozzá való romot?
2. honnan drivereket amivel a megfelelő módban látja a pc?
3. kártyáról eleve recovery v CWM módban lehet flashelni, kipróbálod ami gombvariáció csak lehetséges? (CWM?)

Még a root sem tuti ha csak nem eleve úgy adja a gyártó, ami nem feltétlenül jó a felhasználás miatt, bár a különböző védelmeket rootolva lehet igazán rejteni.
Csak egy példa, régebben találkoztam androidra olyan követő app-val amit telepítés után sehol nem lehetett megtalálni, csak sms parancsokkal volt vezérelhető és szinte mindent le lehetett kérni a telóról.
Persze ezek a fent említett problémák csak akkor ha simán vesz vki egyet a neten.
DE! Ha egy forgalmazó rendel többet és ilyen szolgáltatásokkal felvértezve promózza az árut, akkor jöhet a teljesen egyedi rom amiben integrálva vannak eleve bizonyos védelmi mechanizmusok és szinte ellehetetlenítik a külső felhasználónak a beavatkozást, azaz mint pl a Zenec is kér a neki szállított db-okhoz pár egyedi és ez a lényege, változtatást.
A másik meg hogy oda megy a legprofibb lopós is és logokusan mit is tesz?
Zavarja a GSM/GPS vételt. ( már kap a tulaj telefont.)
OBD-re csatlakozik ahol a kódokat olvassa ki, esetleg semlegesíti, attól függ hogyan dolgozik a nála lévő kütyü.
Ha szerencséje van nincsen megokosítva az OBD és nem vágja haza a drága cuccát, de a motorvezérlésébe nem lát bele, amit egy jól felépített app a fejegység élesítése után kóddal visszaállít, hogy indítható legyen a szekér, s ez csak az egyik megoldás amit használni lehet. (szintén egyedi)
Sorolhatnék még sokféle hasonlót amit egy droidos cuccal jól bekötve, lehet tenni, csak már így is eléggé eltértünk a fórum témájától. Hidd el egy ideje foglalkozom a témával és beszéltem a megfelelő 'szakértőkkel" ahhoz hogy tudjam mikkel lehet másik autóhoz terelni a próbálkozót rövid időn belül.
Láttam olyant akik elvontatták a kiszemelt áldozatot és ott mindent átkötöttek mire elindult, na ők sem tették soha autómentőre az autóikat, ha nem ment, inkább hagyták ahol volt éppen. kevés mentős viszi el az ilyeneket.
May 24th, 2015, 9:06 am
May 25th, 2015, 11:44 am
Kis vicces! Halovány lila gőzöd nincsen ezekről én meg ebben a közegben mozogtam kb 25 évig és akkor nem mondtam sokat! 90-től 09-ig autóztam (mindenféle elképzelhető módban :) ) is az állandó éjszakai élet mellett, ameddig Te tanultál járni, iskolába, stb. 16 éves koromtól 42-ig folyamtosan "mentem" annyi helyen és rengeteg emberrel kerültem üzleti, haveri , baráti kapcsolatba hogy sztem el sem tudod képzelni. Ennyit az álomról meg a csempéről! :)
De ezzel le is zárnám ezt a parttalan vitát, mert úgy érzem olyan , mintha egy db kavicsot próbálnék úszni tanítani.
No meg nem is ez a forum témája.
May 25th, 2015, 11:44 am
May 25th, 2015, 2:14 pm
Mesterek!
PLajos féle 2. verziós androidos Prinot tettem fel egy 854x480-as telóra és bootol majd a beállítások végén a befejezés gombra kattintva be is fejezi a működést, azaz simán kilép még save könyvtárat sem csinál.
Na ilyennel még nem futottam össze, nincsen ötletem, ezért kérnék segítő kezet húzzon ennek kapcsán a homályból a fényre! Köszi előre is!
May 25th, 2015, 2:14 pm
May 25th, 2015, 2:24 pm
hát akkor te vagy a mindenkinél és minennél mindt jobban tudó....
nem veszem ezt el tőled,maradj ebben a hitben :)
gondolom más nem autózott, nem mozgott és nem járt éjszakai életben sőt barátai és üzletikapcsolatai sem voltak soha.
May 25th, 2015, 2:24 pm
May 25th, 2015, 3:04 pm
Persze hogy vannak. Viszont aki kicsit is ismeri azt a réteget akik abból élnek amit másoktól elvesznek és mi pont az autós részéről vitáztunk, az tudja mi hogyan működik közöttük és náluk. Ha Te ismernéd ezt akkor nem szálltál volna bele ebbe a vitába, de míg a tv-t idézed és onnan veszel példákat, nem a való életedból, amit láttál, tapasztaltál, addig nem is vágom mit képzelsz, ez nem tv film vagy vmi ostoba az valóságtól elrugaszkodott kísérlet.
Ja és nem tudok mindenkinél többet sőt, de amit láttam az elmúlt sok évben no meg tapasztaltam, nem olvastam vhol és láttam a tv-ben, az azért ad némi támpontot azokhoz amiket leírtam fentebb, nem gondoltál ebbe bele kicsit?
Nem tudom milyen tapsztalataid vannak, mert eddig csak kritizáltad amiket én írtam, állítottam, de azért kíváncsi lennék valójában neked milyen személyes rálátásod van pl erre a témára.
Szeretem ahogy kissé leereszkedően rám hagyod de nézz magadba mit tudsz ezekről ténylegesen! ???
Én kíváncsi lennék rá.
May 25th, 2015, 3:04 pm
May 25th, 2015, 5:27 pm
Az utolsó oldalt olvasva egy gyermekkönyv címe jut ezembe.........

(Gőgös Gunár Gedeon)
May 25th, 2015, 5:27 pm
May 25th, 2015, 6:06 pm
Miért is?
May 25th, 2015, 6:06 pm
May 25th, 2015, 6:28 pm
Sziasztok!

Wayteq xTab-50 ra van arra lehetőség hogy teljes képernyőn fusson a primo?? Segítség kellene sehogy sem sikerül.
May 25th, 2015, 6:28 pm
May 25th, 2015, 7:45 pm
Az Én sys.txt-m:
http://freetexthost.com/w5jpw5xzfz

Sok felesleges van benne, viszont tökéletes.

Bocs, most esik le hogy neked full kijelző kell.
Az android beállításánál a fullscreen és az tablet beírással tudsz játszani. Nekem kell az alsó státusz sor.
May 25th, 2015, 7:45 pm
May 26th, 2015, 7:43 am
" Miért is?"

Egy másik mese: Tükröm, tükröm mond meg nékem.............
May 26th, 2015, 7:43 am
May 26th, 2015, 7:47 am
Birom, hogy az ilyen fika dolgokért mint a dupla idézés meg linkposztolás megy a moderáció, de az értelmetlen személyeskedős off-topikolásért meg nem.
Bocsánat, kérnék egy admint...!
May 26th, 2015, 7:47 am
May 26th, 2015, 9:31 am
Üdv!
RTA-3000 TMC vevőt keresek megvételre! Közel lehetetlen, de hátha van valakinek egy fölösleges!
May 26th, 2015, 9:31 am