Mar 26th, 2017, 11:46 am
Tájfun wrote:
JoePAPUS wrote:Köszönöm szépen ! és a save mappával kapcsolatban tudnál megoldást mondani ?

1. Nem tudom minek törölgeted.
2. Ha a beállításaid menti akkor az létrejön, különben nem tenné, max nem látod.
vitality wrote:Mitől lehet, hogy a wayteq 995ön nagyon sokára jön meg a jel? Van, hogy 1 óra is kell neki. Lehet az miatt, hogy ez már ugye a kit katt, és kártyáról fut? Mert akkor átrakom belsőbe.

Van sok sok okos sys.txt bejegyzés a gps-re vonatkozóan, sok készüléken nagyon segít. Ki tudja milyen csomagot használsz. Az hogy a belső vagy a külső tárhelyen van, szvsz mit se számít. Vannak a play-n gps teszt progik, meg elég sok okosság, gps locker és társai, lehet velük kísérletezni, hátha javul a helyzet. De egy android-os gépen nagyon nagy előny ha van net, az a-gps használatával 2-3mp-re lerövidíthető ez az idő. Gyakorlatilag úgy indul a program, hogy már fogott jelet, semmi keresgélés.


Zsiga68 neve alatt találhatót használom, azt raktam fel 1 hete. Akkor mondtátok, hogy belső memóriába kell tenni, mert csak úgy lesz jó. Na én kártyára tettem. Ezért gondoltam, hogy hátha ez miatt van ez a hiba.
De most ment szépen, átraktam a belsőbe,elég hamar meg is jött a jel. Gondoltam akkor már felpimpelem 1 kicsit :) Nekiálltam nunaszot rátenni, azóta meg nem áll fel a rendszer. Betöltés közben kilép :( Úgy látom még nem megyek a Balcsira pecázni :)
Mar 26th, 2017, 11:46 am
Mar 26th, 2017, 11:50 am
Szia,
Kicserélted a the_skin_by_pongo.zip ux-et?Nem ugye,mert abban van a megjelenéshez szükséges userpoi svg fájl.

@Zsiga
Szia,
Arimi csomagjához vicewandel készített egy pár javítást,többek között a next_maneuver_overview.zip amit szertném ha lefordítanál.(hagy tegyük fel nekik) ;)
Ezek vannak benne:
Maneuver 2D-overview=""
Maneuver 2D-overview settings=""
Maneuver 2D-overview Button in Cockpit=""
Maneuver 2D-prerview Display Time-out=""
Maneuver 2D-preview=""
Time to pop up Maneuver 2D-overview=""
Distance(NO-LESS) for Maneuver 2D-overview=""
Zoom for Maneuver 2D-overview=""
Zoom for Maneuver 2D-preview=""
Maneuver 2D-prerview Display Time-out=""
Sound for Maneuver 2D-overview=""
Set your own warning=""

Köszönöm előre is.

Csepeli
Mar 26th, 2017, 11:50 am
Mar 26th, 2017, 11:51 am
Nem cseréltem semmit. A leírtak szerint jártam el.

Save mappát kiürítettem, felállt, megtalálta a műholdat. Újraindítom, azóta megint kilép betöltés közben. Nem értem mi lett vele.
Mar 26th, 2017, 11:51 am
Mar 26th, 2017, 1:15 pm
Ezt okozhatja nem kompatibilis voice fájl is, ha tényleg nem változtattál semmi mást.
Egyszerre egy fájlt változtass a contentben és tesztelt, hogy jó-e?
Mar 26th, 2017, 1:15 pm
Mar 26th, 2017, 1:37 pm
Csepeli wrote:Arimi csomagjához vicewandel készített egy pár javítást,többek között a next_maneuver_overview amit szertném ha lefordítanál.(hagy tegyük fel nekik) ;)


Nem figyeltek eléggé :D Kicsit több az mint a next_maneuver_overview :) Megjegyzem volt egy előző próbálkozás, melynek értelme is volt, azt mondta be, hogy mennyire van a következő manőver. Ez kifejezetten jó ötlet volt. No de ezek az újdonságok:
- SetAudioSignal.zip
- driveralerts.zip
- next_maneuver_overview.zip
- toll_booth.zip
Minek nekik feltenni? Mit érdekli őket egy orosz fórumon egy magyar lang, ezt nem nagyon értem.

A beidézett sorok közül a nagy része rég le van fordítva ...

Amúgy nem sok értelme van ennek a fejlesztésnek, az eddig kiválasztható hangjelzések helyett be lehet írni egy saját szöveget és akkor azt olvassa fel, de ez csak TTS nélkül működik, időtlen idők óta, nem úgy mint a pongo csomaggal ahol megy a hangjelzés és a TTS bemondás is egyszerre.
Mar 26th, 2017, 1:37 pm
Mar 26th, 2017, 3:10 pm
Szia,
Úgy látom te sem figyelsz eléggé :D Mivel Arimi csomagja megjelenik más nemzetközi fórumokon,így ő alapból beteszi a Magyar Lang és a Voice fájlt az persze más kérdés,hogy a frissítés elöbb jön ki és ezt követően tudjuk csak a megcsinálni hozzá a Lang fájlt.Személy szerint örülök neki az is más kérdés,hogy Zsiga nevét nem említi meg. Na ezért van értelme,Cserrobit idézve "Mindenki úgy gondolkozik, ahogy akar, s a mókusnak is meglehet a véleménye a hiúzról."

Csepeli
Mar 26th, 2017, 3:10 pm
Mar 26th, 2017, 3:12 pm
Csepeli!

:lol:
Mar 26th, 2017, 3:12 pm

World speedcam:
https://www.facebook.com/groups/worldspeedcam/
Mar 26th, 2017, 3:49 pm
@Csepeli
Nyilván azért nincs megemlítve Zsiga neve, mert nem ő hordja oda a munkáját. Mutass egyet ahol arimi maga közzéteszi a csomagját úgy hogy benne van a magyar lang voice. Még a saját litván fórumon se láttam, ott is az oroszra linkel. Na de ettől még semmi sem lehetetlen...
Ja, és a 'nem figyeltetek' arra vonatkozott, hogy a SetAudioSignal.zip a lényeg, a next_maneuver_overview.zip amit mint újdonságot kiettél, semmit nem ér nélküle. Na de ez lényegtelen infó, legfeljebb legközelebb nem szólok, nem szól szám nem fáj fejem :)
Mar 26th, 2017, 3:49 pm
Mar 26th, 2017, 5:24 pm
A napokban megteszem a leírtakat, datában már néztem, ott sincs semmi default_latitude ini fájlban.
Mar 26th, 2017, 5:24 pm
Mar 26th, 2017, 7:36 pm
Sziasztok!
A Wayteq xRider-ben, az usb csatlakozó leesett a nyáklapról! Vigyem a Wayteq szervizbe, vagy van jobb ötletetek, ahol gyorsabban megjavítják - Pesten-?
Kössz a válaszokat:
Ervin
Mar 26th, 2017, 7:36 pm
Mar 26th, 2017, 8:30 pm
Sziasztok!
pl.: A lakhelyeden, elektroműszerész, TV, rádió, videó, PDA, Notebook szerviz..., de a WayteQ szerviz a tuti.
Mar 26th, 2017, 8:30 pm
Mar 26th, 2017, 8:35 pm
Tájfun wrote:Mennyi legyen benne? :) Ezt meg kell csinálni, szerencsére megtették,tessék


Köszönöm...! A többiek nevében is...! ;)
Mar 26th, 2017, 8:35 pm

... az, hogy én ki vagyok, attól függ, hogy te kinek akarsz látni engem...!
Mar 27th, 2017, 10:15 am
@Csepeli
Köszi, így oké. :lol:
(bár nekem a zöldséges is tetszik...) 8)
mucike
Mar 27th, 2017, 10:15 am
Mar 27th, 2017, 11:14 am
Sziasztok !

Szeretném kipróbálni a Primo Nextgént androidra. De még elég új vagyok a témában. Valaki kisegítene egy komplett Nextgénnel. Nagyon szépen megköszönném !
Mar 27th, 2017, 11:14 am
Mar 27th, 2017, 11:56 am
Sziasztok.
Ez dicséretes de milyen oprendszerre keresel?
Mar 27th, 2017, 11:56 am

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650