Jun 23rd, 2017, 1:29 pm
A kártyát xp alatt leformáztam fat-ra (16), felraktam az UPD file-t (írásvédetté már nem kellett tenni, mert az archívumban az volt), majd a többi file-t, kártya berak, reset... Majd semmi nem történik, frissítés nem indul el. Lehet, hogy ez más processzoros lenne? A DAN 1. romja indult el az eszközben, a 19. hsz-ben lévő nem.
ui:Te UDP-t írtál, de én már UPD-t ;)
Jun 23rd, 2017, 1:29 pm
Jun 23rd, 2017, 2:02 pm
Igen a beidézett szövegben az UDP hibás név, ezért kértem, hogy javítsd ki, a posztodnál, kívül a jobb sarokban találod az Edit kapcsolót, azt megnyomod és máris szerkesztheted a hsz.-t. :)

Ha kívül nincsenek meg a matricák, akkor kapd le a fedelét és nézd meg a pontos adatokat, az szinte biztos, hogy 800x480-as... (vagy nem, de a HD jel inkább arra utal).

Edit:
A másik ROM-ban a leírás a Google Translate szerint ezt "mondja", de szerintem nem nehéz eligazodni a sorok közt:
Quote:
A másolat az az archív fájl tartalmát kártya (eleinte csak UPD file), helyezze a kártyát a készülékbe, és állítsa vissza.
Indítsa el a telepítést, a terhelés, és regiszterek. Biztonsági hagyta további 4-5 percig.
Legyen az a benyomás, hogy beragadt az írás. Ennek oka, hogy az érintőképernyő decalibrat.
Állítsa le a gépet, vegye ki a kártyát, és indítsa újra. Azért jöttél, hogy a Windows felület.
Most helyezze be a kártyát újra (anélkül, hogy újraindítás), és türelmesen, hogy érintse meg a különböző pontokon
képernyőn, hogy ez a készülék felfedező (például egy telefon ikon látható).
És így tovább (türelem), adja meg a kártya tartalmát (SDMMC) és futtasd (dupla érintéssel) a AutoCalibrate.exe
Ön belépett a kalibrációs képernyő. Itt ez egyszerű. A kalibrálás után fut AutoCopyFile.exe.
Most kész. kapcsolja ki az eszközt.
Vegye ki a kártyát az eszközt kapcsolja be. Akkor interfész eszközt, majd csatlakoztassa a számítógéphez.
Másolás kit Primo (vagy amit akarsz navigáció), tedd a sys.txt:
[GPS]
port = 2
baud = 38400
és kész. Van egy új eszköz, hogy megy hibátlanul.
Sok szerencsét!
Jun 23rd, 2017, 2:02 pm
Jun 23rd, 2017, 4:10 pm
Nekem az istenért sem akar elindulni az update a friss rom-ból, nem tudom, hogy miért. Amit említettem, a régi hsz-ből, az elindult és lefutott hibátlanul, ez meg nem akar.
Jun 23rd, 2017, 4:10 pm
Jun 23rd, 2017, 6:07 pm
Sajnos nincs ötletem a megvalósításhoz, viszont nagyon köszönöm, hogy kijavítottad az én hibás "UDP" írásomat... :)
Jun 23rd, 2017, 6:07 pm
Jun 24th, 2017, 8:51 am
Üdv!

kezembe került egy Wayteq x980BT készülék, ami nem indul. Bejön a Maserati kép, majd tiszta fehér lesz egy idő után, aztán ismét a kezdőkép jön. A kijelzőre koppintva kiírja a bal felső sarokba pirossal: xip verify error cover os.
Életre kelthető még a készülék?
Jun 24th, 2017, 8:51 am
Jun 24th, 2017, 10:58 am
Sziaztok!
Új vagyok és küzdök mint lúd a jégen :-)
Lehetséges a forumon keresni?Pl..egy user hozzászolásai,vagy egy adott téma?
Jun 24th, 2017, 10:58 am
Jun 24th, 2017, 11:49 am
Sziasztok!

Mindkettő lehetséges.
Keresés a Fórumban (Zsiga68 nyomán):
Ahhoz, hogy a lap jobb alsó részén a Search for: megjelenjen a böngészőben az az weblap felületét meg kell változtatni az alábbi módon. A lap jobb felső sarkában van az User Control Panel, erre klikk, a köv. lapon válaszd a Board preferences vagyis klikkelj rá, ezt követően az új ablakban a My board style: és ezen belül válaszd a Classic felületet, mentés és kilépés után fog megjelenni a lap jobb alsó sarkában a Search for: szövegmező.

Az User hozzászólásai:
- a meglévő poszt bal sarkában a Profile -ra kell kattintani, a köv. ablakban pedig a Search user’s posts -ra klikkelve bejön az összes hozzászólása
- a lap felső sarkában van a Members kapcsoló, arra klikk és a köv. ablak jobb sarkában a Find a member
(amikor beírtad a keresendő nevet és kiadta a találatot azt behívod, akkor lesz látható az User adatlapja, ahol a Search user’s posts -ra klikkelve bejön az összes hozzászólása)
Jun 24th, 2017, 11:49 am
Jun 25th, 2017, 8:35 am
Bármelyikkel...
Jun 25th, 2017, 8:35 am

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Jun 25th, 2017, 10:11 am
diablo77 wrote:Üdv!

kezembe került egy Wayteq x980BT készülék, ami nem indul. Bejön a Maserati kép, majd tiszta fehér lesz egy idő után, aztán ismét a kezdőkép jön. A kijelzőre koppintva kiírja a bal felső sarokba pirossal: xip verify error cover os.
Életre kelthető még a készülék?


Sziasztok!
Rákerestem a hálón és találtam egy javító módszert az egyik Magyar fórumon, Joesky nick nevű user posztjában. Sajnos a webcímet tilos leírnom, de szívesen elküldöm, ha írsz egy PM-et.
Jun 25th, 2017, 10:11 am
Jun 25th, 2017, 2:29 pm
Helló!

Valaki nem tudja véletlenül, hogy erre a navira rá lehet-e tenni valamilyen módon az IGO-t?

Mio Moov M4 19 LM

Sorban kapom az érdekesebbnél érdekesebb navikat...
Jun 25th, 2017, 2:29 pm
Jun 25th, 2017, 2:42 pm
Szia!
Ez igen! :)
Ez lenne az: Moov Navman M419 LM
A Navman Mio M419 egy fontos eszköz, számos praktikus funkcióval. Teljes képernyős kijelzőkkel rendelkezik, amelyek tartalmazzák a Lifetime Map frissítéseket. Ezért a felhasználónak nem kell aggódnia az új térképek és az ismeretlen útváltozások miatt. Ez a hasznos eszköz könnyedén irányítja a felhasználót az új utcákra és címekre. A Navman Mio 419 készüléknek a számítógépre kell csatlakoztatnia, majd telepítenie kell a MioMore asztali szoftvert annak ellenőrzésére, hogy a frissítések rendelkezésre állnak-e. A telepítés befejeztével új térképeket kap az eszköz élettartama során legfeljebb négyszer egy év alatt.

Ilyen kedvezmények mellett miért nem használja az illető?

Szerintem pont úgy, mint a többi Mio esetében, kártyáról egy script beiktatásával, de ehhez érdemes lenne megnézni, hogy mit javasol a device.xml fájl (a készülékben a flash gyökérben találod, töltsd fel és megnézzük).
Jun 25th, 2017, 2:42 pm
Jun 25th, 2017, 3:43 pm
Szuper készülék Egyesült Királyság és Irország térképekkel, ezért itt kevésbé lehet használni :)
Itt az XML https://drive.google.com/file/d/0B4hXDajHg5HUSzBibGZodHFJQjg/view?usp=sharing

Az Evolveo-val kapcsolatban: a számitógéphez volt kapcsolva usb-n keresztül, azért nem indult el a frissités. Most elindult, viszont az újrainditás után nem lép túl a a registry update-n. ABLD-vel felvettem a kapcsolatot, próbáljuk megoldani.
Jun 25th, 2017, 3:43 pm
Jun 25th, 2017, 4:00 pm
nazsi01 wrote:Helló!Valaki nem tudja véletlenül, hogy erre a navira rá lehet-e tenni valamilyen módon az IGO-t?Mio Moov M419 LM Sorban kapom az érdekesebbnél érdekesebb navikat...

Sziasztok.
Remélem van benne kártyafoglalat.. ha igen akkor ezt csomagold ki egy kártyára és resettel indítsd a navit: https://data.hu/get/10599765/Copy_to_SD_card.rar Ha nincs kártyafoglalat akkor van gáz..
Jun 25th, 2017, 4:00 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650