Feb 19th, 2017, 7:21 pm
Köszi, közben utána néztem Tájfun hekkelte meg a csomagomat.

Tájfun kolléga!

Ugye olvastad a csomagomban lévő leírást, különösen ezen részét:

"A saját készítésű adatbázis magánfelhasználásra mindennemű korlátozás nélkül
felhasználható, ha továbbadod akkor az eredeti csomagolt állapotában tedd meg.
Más kamera adatbázisokba kérlek ne mixeljétek be mert azok rengeteg kamu kamerát
tartalmazhatnak .
Kérem a fentieket betartani szíveskedjetek!"


Légy szíves tartsd be, és NE bontsd meg a csomagomat, ne vedd ki belőle pl. a leírást, hogy elkerüljük a GabeszTdi kollégához hasonló problémákat.
Feb 19th, 2017, 7:21 pm
Feb 19th, 2017, 8:44 pm
nazsi01 wrote:Sziasztok!

Egy kamionos barátomnak navigáció kellene, tudnátok javasolni olyat, ami nem túl drága, megbízható és 7 colos a kijelzője?

Köszi!

Ownice C500 ennél most nem hiszem hogy találsz jobbat, még az xda-developers -en is jókat írnak róla és van rá root is már, meg a gyártó is folyamatosan foglalkozik a userek visszajelzéseivel, jönnek rá a FW frissítések is.
Feb 19th, 2017, 8:44 pm
Feb 19th, 2017, 9:18 pm
Ahogy nézem ez egy beépíthető navi. Gondolod hogy egy kamionba ezt belehet építeni? Szerintem meg típus fűggő,de ekkora szabad helyet kamionba nem találsz ahova beépíthető ez. Én úgy gondolom hordozható,szélvédőre cuppantósra gondolt a kérdező. Főleg ha ráadásúl váltó söfőr.
Feb 19th, 2017, 9:18 pm
Feb 19th, 2017, 9:35 pm
GabeszTdi wrote:pont ez az nem tudom melyiket hagyjam meg és melyiket nem , mert nem azonos nevüek :/

http://www.kephost.com/images/2017/02/19/Kepkivagas57af6.png

itt a képen már be van másolva az új de a régi fájlokkal is voltak már kamerák, de szerintem ez nem csak nálam lesz gond más is így van vele

bocsánat nem jó képet töltöttem fel , most már jót mutat

Sziasztok!
Szerintem ez a probléma azért keletkezhetett, mert nem olvastad el Tájfun utasítását, amely egyértelműsíti, hogy csak az általa megnevezett skinekhez használható.
Feb 19th, 2017, 9:35 pm
Feb 19th, 2017, 9:55 pm
plajos wrote:Köszi, közben utána néztem Tájfun hekkelte meg a csomagomat.....

Kedves Plajos, miután a csomagod nem tartalmazza az 5-ös kategóriához a 197-es ID-vel a fájlt (Szuper traffipax), vettem a bátorságot és átírtam. Rengetegen használják így, bőven ezer felett jár akik tőlem kértek-kaptak komplett csomagot, melyben az összes népszerű skin át van így alakítva..., ők kaptak egy kis supportot, de szerintem messze van ez a hekkeléstől, és kifejezetten csak azoknak szólt a hsz. akik tőlem kaptak csomagot. Sory. /A hekkelés talán akkor lenne helyén való, ha magába az adatbázisba belepiszkáltam volna, de erről szó sincs. Remélem azért nyugodt álmod lesz evégett :) /
Feb 19th, 2017, 9:55 pm
Feb 19th, 2017, 10:06 pm
igen ez igaz, de az én kérdésem akkor is az, ha csak a plajos eredetiét használom akkor is az hogy nincs azonos nevü és más dátummal hanem nekem pluszban vannak más nevü fájlok is és hogy azok mennyire fontosak illetve miket kel kicserélnem hogy ne legyen duplikáció, mert nekem van például (fekvőrendör, forgalom figyelő, alagút....stb) meg például plajosé ez (KKEP_HU_fix_170217) nekem meg ez volt eddig (HU_KKEP_Plajos_NEXTGEN_160923) ezt vehetem egyynek?
Feb 19th, 2017, 10:06 pm
Feb 19th, 2017, 10:15 pm
Szia Tájfun!

Nagyon sokan nem tudják milyen fájlokat rakjanak a speedcam mappába, ezért is írtam hozzá leírást. Leírtam a leírás végén hogyan lehet másnak átadni a programot. Te ezt figyelmen kívül hagytad (ez nem volt túl korrekt, hogy finom legyek), ezért vagyok mérges, mert a leírás híján sokaknak gondot okoz a használata.

És még egy megjegyzés:
Én amikor más munkáját beépítem a sajátomba, vagy átalakítom a saját céljaimra (pl. nanuka branding), engedélyt szoktam rá kérni, szerintem így illik.
Feb 19th, 2017, 10:15 pm
Feb 19th, 2017, 10:18 pm
GabeszTdi!
Ha az én eredeti verziómat használod abban van leírás, kövesd az abban leírtakat.
fekvőrendör, forgalom figyelő, alagút és hasonló marhaságok nincsenek az én adatbázisomban, ha mindenképpen használni akarod akkor ezeket hagyd benne.
Feb 19th, 2017, 10:18 pm
Feb 19th, 2017, 10:24 pm
tudom megcsináltam leírás szerint de érdekes volt hogy akárhogy másoltam akárhova bármit mindíg jó volt, csak olvastam azt is hogy a plusz felesleges fájlok lassulást okozhatnak, na erre fel gondoltam ki rostálom ha itt szólnak hogy te ez meg ez felesleges cimszóval, de mind1 lényeg hogy jó, és elnézést kérek mert lehet én miattam van csak balhé ha én nem kérdezek lehet nem is lenne ez, úgyhogy bocsánatot kérek itt
Feb 19th, 2017, 10:24 pm
Feb 19th, 2017, 10:53 pm
Nem kell bocsánatot kérni, nem egy egyszerű dolog átlátni a speedcam fájlok káoszát amit nagy részben a kategória száma és a belső ID nem egyezése okoz. Erre van a fórum, hogy segítséget kapj. Nézz bele mindegyik txt-be, a gps koordináták után fogod látni a belső ID számot, ne legyen két speedcam txt amiben ugyanazt látod, a legfrissebb dátumút tartsd csak benn a programban. (ez alól az kivétel, ha pl valaki Fix kameraként kívánja megjeleníteni a Szuper Traffikat is) Az meg hogy neked melyik kategória kell, csak rajtad múlik, neked kell eldöntened mit akarsz megjeleníteni, melyik figyelmeztessen.
Feb 19th, 2017, 10:53 pm
Feb 20th, 2017, 4:49 am
Sziasztok,
Kérésre 480x272 felbontásra,pedig azt hittem,hogy már mindenki betette valamelyik fiók mélyére a jó öreg WinCE kütyüjét,hát nem!
Használd az usericon_800_480_alatti_felbontasra lévő mappát.

Image POI-Magyarország

Csepeli
Feb 20th, 2017, 4:49 am
Feb 20th, 2017, 8:01 am
Toni67 wrote:Valamiért csak az NNG térképet látja A Tom Tom- ot és a Here-t nem
Akkor valamit nem jól csinálsz. Elolvastad a leírást? Mit hová tettél és hogy próbálod a cserér? Mert infót nem adsz amiből bármilyen következtetést le lehetne vonni.
Feb 20th, 2017, 8:01 am

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Feb 20th, 2017, 9:46 am
Toni67 wrote:Valamiért csak az NNG térképet látja A Tom Tom- ot és a Here-t nem

Nyisd meg az utility mappában az utility.ini fájlt és a tárhely használatától függően írd át az elérési útvonalakat.
Ha belső tárhelyen van a program akkor általában ResidentFlash a neve, ha a külsőn akkor SDMMC (a nevek készülék függőek)
Az ExeName= sorban is annak a névnek kell lenni ahogy a programodban szerepel az iGO exe (pl. primo.exe)
Találsz az utility mappában README fájlokat, olvasd el.
Feb 20th, 2017, 9:46 am
Feb 20th, 2017, 9:50 am
[quote="Csepeli"]Sziasztok,
Kérésre 480x272 felbontásra,

Köszönjük! (szerintem sokkal többen használnak WinCe 480_272 felbontást, mint azt sokan gondolnák)
Feb 20th, 2017, 9:50 am