May 30th, 2016, 4:13 pm
Felraktam a Lada Kalinám gyári multimédia-rendszerére az iGO-t. Sokkal egyszerűbb volt, mint gondoltam. Egy meglévő WinCE-s pda-mról másoltam át (a sys.txt-ben a GPS port és baud értékei auton, csakúgy mint a felbontás), még a save mappát is elfelejtettem kitörölni, és megy TTS-sel, UX-okkal együtt.

Ez már nem tartozik szorosan a témához: kicsivel nagyobb feladat volt a teljes kezelőfelület kicserélése olyanra, amiben van navigáció gomb is, hogy akár a rádióval együtt is menjen a navigálás, de ez is sikerült.
May 30th, 2016, 4:13 pm
May 30th, 2016, 4:54 pm
HJM01 wrote:
hori515 wrote:
zsiga68 wrote:Itt próbáld:
http://mobilism.me/ucp.php?i=165
És a My board style: Classic fült állítsd be.

TISZTELT "ZSIGA68"!
Már öt napja próbálom ezt a torrentet, de nem mozdúl:
magnet:?xt=urn:btih:ZFK4BEIHTGE2ENOJGFKHI7DJALPDEP5U.
Kérhetném priviben?
Köszöböm!


Nem kell a magnet sor végére a PONT !!!!
Anélkül simán működik!



Köszönöm az észre vételeket.
Beállitottam, újra tettem ,pont nélkül és már le is jött!
Köszi.
May 30th, 2016, 4:54 pm
May 30th, 2016, 5:06 pm
Sziasztok

Céges telónak kaptunk újat: Samsung Galaxy J5

Felbontása a leírás szerint: 720*1280

A meglévő iGO Primo 2.4 -eket próbáltam rátenni, ahogy korábban a többi telóra, de ezen valami data.zip hibával nem indul el.
(A data.zip-ben az ui_android mappában a max felbontású almappa: 1024*768)

Nincs valakinek "valamije", amivel fel lehet éleszteni. Elég hülye dolog, hogy a régi telefonnal(Y-300 Huawei) navigálok, az újjal telefonálok.

Köszi előre is bármi infót.

privátban is jó lenne
May 30th, 2016, 5:06 pm
May 30th, 2016, 5:27 pm
Szia!
Nem tudom milyen csomagot használtál eddig, de egy Samsung-on minden egyből megy, semmit nem kell babrálni. Küldtem csomagot.
May 30th, 2016, 5:27 pm
May 30th, 2016, 6:49 pm
Tájfun wrote:Szia!
Nem tudom milyen csomagot használtál eddig, de egy Samsung-on minden egyből megy, semmit nem kell babrálni. Küldtem csomagot.



Köszönöm, most töltöm. Holnap melóhelyen ki is próbálom, remélem jó lesz.
May 30th, 2016, 6:49 pm
May 30th, 2016, 7:29 pm
Tájfun wrote:Mai okosság NextGen-hez (Avic, Basar) ...


Megkérdezhetem ez milyen skin?

Tegnap én is elővettem újra a Nextgent, Zsiga68 jóvoltából. Ezúttal is köszönet neki a csomagért.
Egész pozitív a benyomás.

Pár kisebb problémám van csak: Az egyik a gyorsgomb, pontosabban a 2D-3D gomb felirat láthatósága, azaz láthatatlansága (szürke háttéren sötétszürke betűk), nappali módban
A másik az utak szélessége (1920x1080-on). Jó lenne valahogy szélesebbre varázsolni, úgy mint a Primo-ban a Zoom.zip-pel.

Próbáltam Pongo skint de az olyan lassú volt, hogy már-már zavart a használatkor.

Gondolom ezek ha most még nem is előbb-utóbb megoldásra kerülnek....
May 30th, 2016, 7:29 pm
May 30th, 2016, 8:05 pm
stefi68 wrote:Megkérdezhetem ez milyen skin?

Meg :) Arimi iiDefault_Skin_Mod+++RGB+++UX-plugins 2016.05.21 iGO_Avic
Egyáltalán nem lassú, idáig talán a leggyorsabb verzió. A pongo skin meg még kicsit fürgébbnek tűnik.
Az út szélességre én követtem el egy ux-t, arimi és pongo is beleteszi a csomagjába, De nem egyformán kezelik a manőver nyilakat a különböző verziók, így van normál bontáshoz meg FullHD-re ux és van az Avic-hoz meg van a Basar-Szülinapp verzióhoz is.
May 30th, 2016, 8:05 pm
May 30th, 2016, 8:31 pm
Akkor sejtheted a köv. kérdést ami ezután szokott jönni... :D

Nincs ebből egy olyan megosztandó csomagod mint a Primo-ból volt?

Megköszönném... és szerintem mások is örülnének neki.

Szerk.: A skin már megvan. A nevéből következtetve ez csak Avicsync-hez jó, Basar-hoz nem?
May 30th, 2016, 8:31 pm
May 30th, 2016, 9:43 pm
Na ezért ódzkodok a NextGen csomagtól. Van 3-4 használható nextgen verzió android-ra (és akkor a wince-ről nem beszéltünk), és nem feltétlen kompatibilisek az ux-skin készletek, sőt, sokszor egyáltalán nem, ellenben vannak ux fájlok, mikkel lehet játszani, és vannak arimi-éken kívül ügyes emberkék akik csinálnak fejlesztéseket, újabb ux-eket, de hogy azok is épp melyikbe jó, melyikbe nem.... Aztán nem egyforma a liszensz igénye a csomagoknak, van amelyikbe minden térkép frissítéskor várni kell még lesz hozzá, és jönnének a kérdések, hogy ez miért nem megy az miért nem... ott van a skin cserélő, a térkép cserélő, az időjárás, az automatikusan változó égbolttal, meg scheme-val... az sem mindegy melyikbe mit tesz az ember. Képes ez az egész naponta alakulni, de hetente biztos... Állandó újdonságok, javítások... Annyi kérdés lenne, hogy én ezt support-al nem bírnám. Ez annak való, aki maga utána jár és követi napi szinten!!! a dolgokat több külföldi fórumon és van némi tapasztalata affinitása, stb. Akinek meg van, az maga össze tudja rakni, mert csak annyi különbség, hogy nincs skin mappa, van helyette ux mappa, benne 50-80 vagy több ux-al, de lényegében a data.zip és az apk kell, meg egy jó sys.txt, és kb kész a csomag a primo mintájára. Úgyhogy akit érdekel, sok sikert... és lehet beszélgetni erről arról, ami aktuális, de így hogy szinte nulláról, ez nem megy. A primo csomagom kicsit más, az évek óta alakul, fejlődik, de az egy stabil dolog, és általában csak el kell indítani és használni...
May 30th, 2016, 9:43 pm
May 31st, 2016, 4:51 am
Sziasztok.
Adott egy androidos autórádió navival. Ha megy a rádió, akkor nem mondja a TTS hangokat, ha nem megy, akkor mondja jól, ha zenelejátszó megy, akkor is jól mondja. Valaki tud erre okosságot?
Felbontása a navinak 1024x540, skineket csak kibontva kezel, most GJAK 2.3 van rajta Zsiga moddal, de óriásak a betűk benne, szinte el sem lehet olvasni azt amit felül kiir zöldben vagy pirosban, ha más úton mész, hogy mekkora kerülő, a számok nem látszanak, az sem, hogy milyen utcába kell fordulni, mert belelóg az országzászlóba, az 1024*800 mappából dolgozik,nem a 800x480-ból azt már észrevettem.
May 31st, 2016, 4:51 am
May 31st, 2016, 6:55 am
Szia!
Ehhez a bontáshoz nem jó a data.zip multimode.ini fájlba beírt adatok. Küldtem valamit, azt tedd bele a programba és elvileg minden jó lesz.
A hang gondra, állítsd át a hangcsatornát a zene csatornára
[android]
navigation_audio_stream=3
May 31st, 2016, 6:55 am
May 31st, 2016, 7:14 am
Tájfun wrote: Az út szélességre én követtem el egy ux-t...


Ezt az ux-et esetleg elkérhetném?
May 31st, 2016, 7:14 am
May 31st, 2016, 7:51 am
Kipróbàlom
May 31st, 2016, 7:51 am
May 31st, 2016, 8:43 am
stefi68 wrote:Ezt az ux-et esetleg elkérhetném?

El, ha majd megírod, mibe, mire, milyen bontásra.... ezért nincs nextgen csomag :)
May 31st, 2016, 8:43 am
May 31st, 2016, 10:28 am
1920x1080, most Basar van fent, de lehet kipróbálom az Avic-ot is (hátha ahhoz több skin van, vagy gyorsabb).
Szóval ha nem gond azt is hozzá csaphatnád. :D
May 31st, 2016, 10:28 am