Jan 17th, 2012, 11:00 pm
g0302 wrote:
Ha minden kötél szakad keresek egy xp-s gépet,de ez egy kicsit gáz....
Mindenesetre mindenkinek köszönöm a segítséget....

Én 1 hetet szenvedtem Win7-n a Mobil eszközkezelővel. Nem ismerte fel a navit. Ha egy másik navigációt rátettem a sz.gépre,azonnal megtalálta.
Aztán mérgemben 1 hét után újra telepítettem a Mobile Device-t...azonnal megtalálta.
Ez nem ugyanaz de hasonló eset. Próbáltad már?
Nemtom, ezt a TC plugint ismeritek-e? Beépül a Total Commanderbe, és mint 1 hálózati egységet, „WinCE device” néven mutatja a készülékedet. Rendesen látni a teljes készülék minden meghajtóját (kivéve persze a rejtettek). De pl. a ResidentFlash2 könyvtár elérhető, ha fenn a fejlécben beírod a nevét. A PNA-nak ActiveSync módban kell lennie.

PL:
My Documents\
Program Files\
ResidentFlash\
SDMMC\
Temp\
Windows\
Control Panel.lnk
Octopus20120117110751.cfa
Jan 17th, 2012, 11:00 pm
Jan 18th, 2012, 6:52 am
A TC (plugin) használatához is szükség van AS, vagy Mobile eszközkezelő kapcsolatra.
Istnag! Ezt a verziót próbáld ki:

Image

Egyébként a Naviextrason keresztűli hivatalos frissítés elvben úgy is működik, hogy a gyári kártyát egy kártyaolvasón keresztűl adod oda a programnak.
Jan 18th, 2012, 6:52 am

Image
https://bdwteam.hu
Jan 18th, 2012, 7:34 am
istnag wrote:Minden megvan,de semmi csak a szöveg, hogy az USB eszközt nem lehet felismerni....


Ha ilyet ír ki akkor nincs meg minden...Activesync nincs bekapcsolva, usb módban van a kütyü.
Jan 18th, 2012, 7:34 am

" Nem baj, hogy lassan haladunk, mert nem biztos, hogy jó irányba megyünk ... "
ismeretlen
Jan 18th, 2012, 8:16 am
kuksa90 wrote:
istnag wrote:Minden megvan,de semmi csak a szöveg, hogy az USB eszközt nem lehet felismerni....


Ha ilyet ír ki akkor nincs meg minden...Activesync nincs bekapcsolva, usb módban van a kütyü.

A gps-en csak háttértároló mód van,Active sync bekapcsolva (ez volt az első,amit ellenőriztem). most ajánlották,hogy takarítsam ki az usb portokat ezzel a progival http://www.nirsoft.net/utils/usb_devices_view.html. ha hazaérek a melóból,majd meglátjuk mi lesz...Köszi ismét

Egyébként,ha hivatalosan engedi frissíteni,akkor akár meg lehet majd a topmap 2011.10 is. Ezt nem tudom mitől függ,majd meglátjuk,ha meglesz mindenesetre közzéteszem..;)
Jan 18th, 2012, 8:16 am
Jan 18th, 2012, 11:31 am
ha átmásolnám az uj topmap terkepeket olyantól akinek hivatalosan van meg(frissitette v.megvette)és en bemasolnam a navimra az okositott áljgón belul a maps ktárba akkor fog mukodni a terkep?
az lenne a kerdesem hogy magát a terkepet meg kell törni ahhoz hogy másolva mukodjon?
Jan 18th, 2012, 11:31 am
Jan 18th, 2012, 11:37 am
astron wrote:ha átmásolnám az uj topmap terkepeket olyantól akinek hivatalosan van meg(frissitette v.megvette)és en bemasolnam a navimra az okositott áljgón belul a maps ktárba akkor fog mukodni a terkep?
az lenne a kerdesem hogy magát a terkepet meg kell törni ahhoz hogy másolva mukodjon?

igen működik, a térképeket nem kell törni....
Jan 18th, 2012, 11:37 am
Jan 18th, 2012, 1:11 pm
astron wrote:ha átmásolnám az uj topmap terkepeket olyantól akinek hivatalosan van meg(frissitette v.megvette)és en bemasolnam a navimra az okositott áljgón belul a maps ktárba akkor fog mukodni a terkep?
az lenne a kerdesem hogy magát a terkepet meg kell törni ahhoz hogy másolva mukodjon?

Csak símán be kell másolni (de azért mentsd el az előzőt, biztos, ami biztos).
És ide is írhatnál, hogy milyen a térkép dátuma. És ha új én szívesen látom. Üdv.
Jan 18th, 2012, 1:11 pm
Jan 18th, 2012, 1:46 pm
Álljon meg a menet. Nagy itt a félreértés. Egy legális programba hiába másolsz bele új térképeket, azt a program nem fogja látni. Ahhoz kell a license is, ami viszont más gépből szintén nem vehető át.
Az igaz, hogy a térképeket nem kell törni, de ahhoz, hogy ez a dolog működjön, ahhoz egy tört program szükséges.
Jan 18th, 2012, 1:46 pm

Image
https://bdwteam.hu
Jan 18th, 2012, 1:56 pm
Sziasztok!

Esetleg tudja valaki, hogy hogyan lehet Primo 2.0-ban az iránytűt megjeleníteni a bal oldalon fent?
Nekem csak a térképem jelenik meg.
Köszi előre is.
Jan 18th, 2012, 1:56 pm
Jan 18th, 2012, 2:12 pm
DM43 wrote:....Egy legális programba hiába másolsz bele új térképeket....

Ő csak egy legális progiból akarja kivenni a térképeket, saját navi készülékén okosított cucc van.
Jan 18th, 2012, 2:12 pm

Image
Jan 18th, 2012, 3:38 pm
kishoris wrote:Ő csak egy legális progiból akarja kivenni a térképeket, saját navi készülékén okosított cucc van.

Jogos. Összekevertem a Navon vs. Naviextras problémával. Sorry!
Jan 18th, 2012, 3:38 pm

Image
https://bdwteam.hu
Jan 18th, 2012, 5:11 pm
DM43 wrote:A TC (plugin) használatához is szükség van AS, vagy Mobile eszközkezelő kapcsolatra.
Nekem, bár fenn volt, most nincs fenn a Mobil eszközközpont, a TC viszont így is látja, és kezeli a PNA-t (Windows7-en).
Jan 18th, 2012, 5:11 pm
Jan 18th, 2012, 6:28 pm
Sziasztok!

Primo 2.0, Zozo 2.0.4 skin.
Hogyan tudom elővarázsolni a 1.2-ben működő user.upoi fájlban tárolt saját poikat? Sehol sem találom őket.
Az 1.2-höz hasonlóan bemásoltam a fájlt a save mappába.
Jan 18th, 2012, 6:28 pm
Jan 18th, 2012, 7:09 pm
astron wrote:ha átmásolnám az uj topmap terkepeket olyantól akinek hivatalosan van meg(frissitette v.megvette)és en bemasolnam a navimra az okositott áljgón belul a maps ktárba akkor fog mukodni a terkep?
az lenne a kerdesem hogy magát a terkepet meg kell törni ahhoz hogy másolva mukodjon?




számíthatunk rá hogy valahova feltöltöd ha megszerezted az új térképeket? és ha kérhetem ne csak az fbl-t, hanem ha van akkor a többi kiegészítő fájlt is. (fpa,fda, ftr, poi,..stb)

kösz
Jan 18th, 2012, 7:09 pm

A köszönet nyilvánítás szabályos módja a fórumban: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=42938#
Jan 18th, 2012, 7:18 pm
Új? hol? :) Még mindig Tomap Q3 / TT Q2
Image
Jan 18th, 2012, 7:18 pm