Dec 14th, 2017, 6:35 pm
Sziasztok. A professzoroktól kérdezem android telefon "Fejlesztői beállítások-Külső tárhely alkalmazásainak kártyára írás engedélyezése" menüpontról alkotott véleményét. Nálam megy exta beállítás nélkül sd-ről is csak ha minden program memóriából törlést csinálok indításkor mindig tölt valamit először, valamint hiányzó file problémákkal indul de elindul. Esetleg javaslat vélemény ?
Dec 14th, 2017, 6:35 pm
Dec 14th, 2017, 8:14 pm
Sziatok!
kalos csomag,igo_israel,pongo ux. Megnéztem ezt a profilváltási dolgot.Beraktam a user_profiles-t az ux mappába,megy is a profilváltás.Viszont a gondom nem oldódott meg,hogy kamion beállításokat használva kamion ikon jelenjen meg,személykocsinál például nyíl.Az útvonal beállításoknál bekell állítanom a jármű fajtát,és a profilnál a használt ikont.Mi a túrót csinálok rosszul?
Dec 14th, 2017, 8:14 pm
Dec 14th, 2017, 8:31 pm
Szia,
Ez nem Primo,itt amit szeretnél nem lehet beállítani,sok mindent tud, de ezt még nem. A profil beállítás hiába is állítgatod vagy újjat hozol létre attól még nem fog változni az autóprofilod vagy a járműfajtád.Egyszerre csak egyet tud,ennyi.....

Csepeli
Dec 14th, 2017, 8:31 pm
Dec 14th, 2017, 8:33 pm
Értem.Erre saccoltam én is,csak azért kérdeztem,mert hátha van okosság rá :-)
Dec 14th, 2017, 8:33 pm
Dec 14th, 2017, 8:34 pm
tibor0007 wrote:Sziasztok. A professzoroktól kérdezem android telefon "Fejlesztői beállítások-Külső tárhely alkalmazásainak kártyára írás engedélyezése" menüpontról alkotott véleményét. Nálam megy exta beállítás nélkül sd-ről is csak ha minden program memóriából törlést csinálok indításkor mindig tölt valamit először, valamint hiányzó file problémákkal indul de elindul. Esetleg javaslat vélemény ?


Szia,
Nem egészen értem amit írsz,(tataclub) :shock: mindenesetre tedd belső tárhelyre a navigációs programot, ha pedig nincs helyed az eszköz belső tárhelyén a térképeket kirakhatod sd kártyára,de a teljes programot NEM!
További telepítési segédlet itt. ;)

Csepeli
Dec 14th, 2017, 8:34 pm
Dec 14th, 2017, 8:41 pm
mucike wrote:lehet egy profilt exportálni, importálni másik (újabb) verzióba(ból?) Pl. Israelből Pal-ba?

Lehet, a teljes save mappát átteheted, ugyanaz a két program. Sőt, a teljes Israel csomagot használhatod tokkal vonóval, csak a sys.txt-ben kell átírni a [folders] részben ezt
data_folder_name="iGO_Israel"
erre
data_folder_name="iGO_Pal"
Dec 14th, 2017, 8:41 pm
Dec 14th, 2017, 9:20 pm
Csepeli wrote:
tibor0007 wrote:Sziasztok. A professzoroktól kérdezem android telefon "Fejlesztői beállítások-Külső tárhely alkalmazásainak kártyára írás engedélyezése" menüpontról alkotott véleményét. Nálam megy exta beállítás nélkül sd-ről is csak ha minden program memóriából törlést csinálok indításkor mindig tölt valamit először, valamint hiányzó file problémákkal indul de elindul. Esetleg javaslat vélemény ?


Szia,
Nem egészen értem amit írsz,(tataclub) :shock: mindenesetre tedd belső tárhelyre a navigációs programot, ha pedig nincs helyed az eszköz belső tárhelyén a térképeket kirakhatod sd kártyára,de a teljes programot NEM!
További telepítési segédlet itt. ;)

Csepeli

Szia Csepeli ez egy rejtett telefon beállítási, tesztelési menü amit a beállítások menübe lehet előhívni "a guglin található a mikéntje". Elméletileg rá lehet venni a programok kártyára íratásának engedélyezésére.
Dec 14th, 2017, 9:20 pm
Dec 14th, 2017, 9:56 pm
Zozoka wrote:Sziasztok!
Segítséget kérnék. Melyik eszközt javasoljátok kamionos navigációhoz?

WayteQ X995 MAX Android 7" GPS
https://edigital.hu/navigacios-keszulek ... gb-p460584

vagy

WAYTEQ XTAB-7Q GPS
http://www.gepmania.hu/szamitastechnika ... 13156.html

Köszi a segítséget.


A wayteq droid mind hulladék. Wayteq-t használtam éveken keresztül wince. Aztán kijött a droid wayteq,na mondom a tapasztalat meg a hüség,nagy ló..aszt. Felejtős a droid wayteq,egy ipari hulladék ahogy van.
Inkább egy ilyet,glonass támogatás.
https://edigital.hu/wifi-tablet/samsung ... SGEALw_wcB

És hogy én sem maradjak ki a kérésből. Ezt hogy lehet eltüntetni,ezt a dollár jelet. Egy darabig az alagutjelet mutogatta,az leküzdve egy sys bejegyzéssel. Most a fizetős szakaszokat mutogatja,most komolyan kérdem ki az a pervez aki engedélyezi a fizetős szakaszt és erre a baromságra kiváncsi? Mi a faxnak kell ilyet belerakni? Itt pl a második manőverre gondolok,de van hogy elsődleges manőver. Könyörgöm minek ez a faszság???
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=422Screenshot_20171214_21.png
Dec 14th, 2017, 9:56 pm
Dec 14th, 2017, 10:52 pm
Nem mindenhova vesz mindenki matricát, attól, hogy engedélyezve van a fizetős út mutathatja figyelmeztetésként. Engem egyáltalán nem zavar ahogy az alagút sem. Vezetni kell, kinézni az ablakon, nem állandóan a manőver ikonokat lesni :) Ez ilyen bagoly mondja verébnek esete tóth marival :D Ajánlom a Primo-t, abban semmi felesleges sincs :mrgreen:
Dec 14th, 2017, 10:52 pm
Dec 14th, 2017, 10:55 pm
Sziasztok!
Joc49 wrote:Szia!
Az xtab-ot nem ismerem,nézegettem,a 995max szerintem jobban navira való.Nem vok elfogult,bár nekem az van :-) de a hallható negatív híresztelés ellenére jó kis masina!4 hónapja nyúzom,egyetlen negatívum,némely dologtól függően nem azonnal,hanem 2 másodperc is eltelik mire a kurzort helyre rakja:-)Én fullra raktam a belső memot a kártyán van még 8Gb és nem villog,nem vacakol
Amin talán érdemes elgondolkodni,az árkülönbség.Most vagy átverés,vagy a drágább annyival jobb...hát majd eldöntöd :-)

Egyetértek veled, akik pedig az úgynevezett negatívak a készüléket illetően, azok vagy becsukott szemmel, füllel járnak, vagy elvakultan szajkóznak se füle-farka szamárságokat.

Az ésszerűen, mint a tied, felkészített és gondosan használatba vett készülék, úgy fog mindenkinél működni ahogy kell, hibamentesen!
Dec 14th, 2017, 10:55 pm
Dec 14th, 2017, 11:40 pm
Tájfun wrote:Nem mindenhova vesz mindenki matricát, attól, hogy engedélyezve van a fizetős út mutathatja figyelmeztetésként. Engem egyáltalán nem zavar ahogy az alagút sem. Vezetni kell, kinézni az ablakon, nem állandóan a manőver ikonokat lesni :) Ez ilyen bagoly mondja verébnek esete tóth marival :D Ajánlom a Primo-t, abban semmi felesleges sincs :mrgreen:


Bakker,nem csak szgk-ra van használva a program. Sőt semennyire sem,a tgk-ra az meg mindenhol fizetős. Azt mondod nem zavar az alagut. Na ezt majd akkor mond ha végigvezeted Ovada(olasz)-Ventimiglia(olasz-francia határ) kb.170.km és kb 190.db alagut. Na akkor mond ezt akár szgk,akár tgk. Azt nem mondom hogy fizetem az utat,de legyen annyid hogy havonta el tudj menni erre az utra. Na baxa meg ez most jó vagy rossz kivánság volt,döntsd el :D :D Jah a Primo csak droid 7(nuget) müködik,8 oreo már nem :( :( Ui.ezeket a manővereket el is mondja hogy érdekesebb legyen,és már azon a határon vagy hogy kibaxod a navit az ablakon. Lehet tenni ellene,lenémit! Van egy előnye,élvezed a zenét,aztán csak azt látod hogy ujra tervez,mi van mit csinálsz bakker?? Mert napi 500-800 km vezetsz pl ismeretlen vidéken és unod már a sok csacsogást,valami szórakoztató legyen,a zene és faxán elmész a kijáró mellet. Azért mondom hogy hülyeség ahogy van ez igy.
Ui.
Megvan,ez felel érte "manoeuvre_at_tollgate=1" :D :D :D
Dec 14th, 2017, 11:40 pm
Dec 15th, 2017, 10:07 am
pg66 wrote:Az eredetin fent van: https://1fichier.com/?5ov6huup8q

Ennél (Avic eredetileg postolt) hogy lehet megoldani, hogy ne piroson áthatjtást rögzítő és sebességmerő kamerát mondjon, hanem szuper trafipaxot? Már cseréltem syst, spedcam.zip-et, de semmi változás. Mert amúgy nagyon stabil lenne. Csak ez zavar kicsit.
"közbe meglett. A voice fájl csere is kellett."
Dec 15th, 2017, 10:07 am
Dec 15th, 2017, 10:54 am
@Camionos,
Na ebben az autópály dologban nem adok neked igazat! Te is tudod jól,hogy Franciába vagy Olaszba az autópálya díj színte megfizethetetlen.Ha azt veszed,hogy egy átlag állampolgár vagy legyen egy magánzó furgonos egy Budapest-Toulous(Fr)-Milánóra (I) kifizet 200 EUR plusszt akkor igen is van jelentősége az autópálya gommbnak.Mikor mi nyáron jártunk ki 2 heti rendszerességgel az első alkalommal ki is fizettük a kötelező sarcot, aztán a másodiknál szépen megynyomtuk az autópálya gombot a navigációs képernyőn és láss csodát ,mindjárt maradt négyünknek pénz a heti sörözésre. ;)

Csepeli
Dec 15th, 2017, 10:54 am
Dec 15th, 2017, 4:21 pm
Én meg baxok megnyomni azt a gombot. Jobban lehet haladni,az én főnököm nem kényszeritt rá,és este sem tudnám elsörözni mert nem marad a zsebembe.
Még annyit hogy megnézném hogy te Gorizia,Fernetti-től hogy mész el Milano,Torino hogy nem fizetsz,száz és száz tiltást hagysz figyelmen kivül? A francia-nal ha Parizs felé mész ott az N4 mint alternativa. De mi van a déli iránnyal pl Spanyol felé :D :D Vagy Ausztria,jövő évtől Német?? Nagy vasra értem nem 7,5t alatt.
Dec 15th, 2017, 4:21 pm
Dec 15th, 2017, 11:32 pm
Csepeli wrote:Szia,
Miért nem állítod be a [rawdisplay] értékeket a képernyő felbontásához? A felbontásról egyébként már itt volt szó,van több lehetőséged is ;)

Csepeli

Köszönöm Uram, ez úgy néz ki beválik, bár holnap tesztelem csak, mert 6-kor kilövöm magam Krakko-ba, majd vissza és beállítottam a dpi-t 240-re a samu tabon (1024x600) így majd mozgás közben is látom kényelmesen, nem kell meresztgetni a szememet.
Alig várom, hogy ez megjelenjen.
Dec 15th, 2017, 11:32 pm