Feb 22nd, 2018, 10:45 am
Néhány skinner teleszórja a navigációs képernyőt teljesen felesleges gombokkal (eltakarva a térképet), amire mozgás közben semmi szükség. Nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy pl. egy Bp.-Siófok útvonalon TTS kiválasztott hangnál induláskori kikapcsolt figyelmeztetési pittyegéseket Érdnél menet közben egyszer csak bekapcsolnám, majd Székesfehérvárnál meg ki. Nálam TTS-hangnál ezek a pittyegések állandóan ki vannak kapcsolva (ne pittyegjen ha Eszterke csacsog), így ez a menüpont a hangbeállítások menüben kapott helyet, így igény szerint beállítható.
Feb 22nd, 2018, 10:45 am
Feb 22nd, 2018, 11:15 am
Szia Csepeli!

Nálam a "combined_search" gomb összeakad a "További lehetőségek" gombbal. Két nagyító jelenik meg, bármelyiket hosszan nyomva 5-10 másodperc után feljön a "További lehetőségek" kiválasztása menü, de a legtöbb sor üres. Ha a látható párból kiválasztok valamit, akkor mind a két nagyító átvált arra, és az működik, de a kombinált keresés nem.
Feb 22nd, 2018, 11:15 am
Feb 22nd, 2018, 11:21 am
Ha nem programozó csinálta ezeket mindig óvatosan fenntartással kell kezelni az efféle portékákat. Összeollózgatásokból ez sülhet ki. Nem cikizés, de ez van, nem olyan egyszerű ez...
Feb 22nd, 2018, 11:21 am
Feb 22nd, 2018, 11:26 am
pg66 wrote:Szia Csepeli!

Nálam a "combined_search" gomb összeakad a "További lehetőségek" gombbal. Két nagyító jelenik meg, bármelyiket hosszan nyomva 5-10 másodperc után feljön a "További lehetőségek" kiválasztása menü, de a legtöbb sor üres. Ha a látható párból kiválasztok valamit, akkor mind a két nagyító átvált arra, és az működik, de a kombinált keresés nem.


Töröld a stateoverview.zip ux-et. és a gondod megoldva.Pongo egyébként is alapból inaktíívá tette a csomagjába.
Feb 22nd, 2018, 11:26 am
Feb 22nd, 2018, 11:36 am
plajos wrote:Néhány skinner teleszórja a navigációs képernyőt teljesen felesleges gombokkal (eltakarva a térképet), amire mozgás közben semmi szükség. Nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy pl. egy Bp.-Siófok útvonalon TTS kiválasztott hangnál induláskori kikapcsolt figyelmeztetési pittyegéseket Érdnél menet közben egyszer csak bekapcsolnám, majd Székesfehérvárnál meg ki. Nálam TTS-hangnál ezek a pittyegések állandóan ki vannak kapcsolva (ne pittyegjen ha Eszterke csacsog), így ez a menüpont a hangbeállítások menüben kapott helyet, így igény szerint beállítható.


Így van Lajos,nálad és Ariminél is már kezdetek óta van lehetőség kikapcsolni mindkettőt,mi meg már belefáradtunk a sys.txt örökös "ttsmute" kiegészítésbe így készítettünk hozzás egy ttsmute.zip ux-et ami a hangmenüben kapott helyet,így egy mozdulattal a gond így le tudva.Mi sem szeretjük ha pittyeg és bimbammozik Esztike vagy más figyelmeztetés pont elött vagy után.
Feb 22nd, 2018, 11:36 am
Feb 22nd, 2018, 11:45 am
Csepeli wrote:
pg66 wrote:Nálam a "combined_search" gomb összeakad a "További lehetőségek" gombbal. Két nagyító jelenik meg, bármelyiket hosszan nyomva 5-10 másodperc után feljön a "További lehetőségek" kiválasztása menü, de a legtöbb sor üres. Ha a látható párból kiválasztok valamit, akkor mind a két nagyító átvált arra, és az működik, de a kombinált keresés nem.

Töröld a stateoverview.zip ux-et. és a gondod megoldva.Pongo egyébként is alapból inaktíívá tette a csomagjába.


Köszi, tehát ha kiszedem a "További lehetőségeket", akkor azzal nem akad össze. Ez igaz, de nekem az kéne, tehát marad a "Button_Userpoi" a "combined_search" helyett.
Feb 22nd, 2018, 11:45 am
Feb 22nd, 2018, 11:57 am
Persze,senki nem mondta hogy kötelező. :) Mindenki azt az ux-et használja ami neki praktikus navigáció közben,persze úgy hogy ne vegye el közlekedéskor a vezetési figyelmet. ;)
Feb 22nd, 2018, 11:57 am
Feb 22nd, 2018, 8:45 pm
tmc / tmc_online Kisírtam arimitől, ezen által nem fagy a TMC a Pal verzióban sem és úgy működik ahogy kell. Jó az iGO_Avic, iGO_Basar, iGO_Israel, iGO_Pal verziókhoz és szerintem az összes többihez is.
Feb 22nd, 2018, 8:45 pm
Feb 22nd, 2018, 8:54 pm
Kérdésem lenne, igo avic(kalos), nem jegyzi meg a kiválasztott térkép kinézetét, mindig vissza áll alapra. Mit állítsak be
Feb 22nd, 2018, 8:54 pm
Feb 22nd, 2018, 9:13 pm
Töröld a weather_ng_default.zip fájlt ha nem használod a neoss75 féle időjárás apk-t. Ha meg igen, akkor azzal a csomaggal nincs más választásod. Enyémben még van három lehetőség, így legalább nem az alap felület a választék hanem még az a három ami nekem leginkább bejött.
Feb 22nd, 2018, 9:13 pm
Feb 23rd, 2018, 3:03 am
Tájfun wrote:Kisírtam arimitől,................


Akkor lesz teljes öröm,ha a külső app-ok futtattására képes Pal telepítőt is hozzá sírod,mert kamionos barátaink nagyon dícsérik a Pal-t. Több 10.000.-km mentek már vele és nagyon odáig vannak tőle,hibátlanul teszi a dolgát...... ;)
Feb 23rd, 2018, 3:03 am
Feb 23rd, 2018, 8:04 am
Csepeli wrote:Több 10.000.-km mentek már vele és nagyon odáig vannak tőle,hibátlanul teszi a dolgát...... ;)

Ezt egy esetben tudom elképzelni, ha nem volt net kapcsolat és nem használták a TMC-t, különben kizárt. Rommá fagyott idáig a program, legalább is az arimi skin-ux csomaggal. A jövőre nézve ezek után elhiszem, hogy jó lesz.
Az apk miatti "sírás" megtörtént, kétszer is kértem, aztán, hogy lesz-e kedve majd elválik. De szerintem teljesen felesleges volt a részedről ez a 'kérés', állandóan ott lógtok, ergo mindent láttok, ezt is... Lehet nektek is szólni neki, ha több helyről hallja a csesztetést talán hamarabb kap ingert.
Feb 23rd, 2018, 8:04 am
Feb 23rd, 2018, 8:42 am
Arimi Skin az Israelben is nyögve nyelős,de azt hiszem nem csak én vagyok így ezzel hanem többen az itt lévők közül,így nem is használjuk.Az amit mondtam pedig helytálló, gyári ux-ekkel kamionos speedcammal és az álatlunk hozzá rakott button gombokkal.Majd csesztetjük,ha megtanulunk oroszul.......
Feb 23rd, 2018, 8:42 am
Feb 23rd, 2018, 9:51 am
Nálam kivétel nélkül egyik verzióban sem nyögvenyelős az arimi csomag, egyedül a Pal volt rossz a TMC miatt. Most már hasít mint állat mindegyik. És akinek adtam csomagot csak dicséri, hogy nagyon gyors, szóval én ehhez nem tudok mit hozzá tenni.
Én sem tudok oroszul, ott a google fordító, nektek is annyi használni. Egy-két mondatot meg tudtok szülni. Volt már rá példa....
Feb 23rd, 2018, 9:51 am
Feb 23rd, 2018, 3:36 pm
Na majd mindjárt írok kovacszj barátunknak aki egyszer már felajánlotta itt a segítségét,mert ez a google sz...t fordít oroszra és csak kuncognak rajtunk. ;)

Egyébként 2 hete már visszafejtettük az iGO Pal telepító apk BatchApkTool-szal amit Arimi készített,de száz helyen írta bele a cracket és csak ő tudja,hogy melyik szekciónál illesztette be a dolgait ami vinné a külső telepítő apk-at. :shock:
Feb 23rd, 2018, 3:36 pm