Feb 24th, 2018, 7:57 am
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban, hogy mit kell még az iGO_PAL_9.18.27.719974_SendSMS_ExtApp.apk mellé rakni, hogy telepítés után működjön is? Hozzápakoltam más Nextgen tartalmat (content, ux, stb.), de folyamatosan hiányol valamit az iGO mappából, így nem indul el.
Feb 24th, 2018, 7:57 am
Feb 24th, 2018, 8:12 am
Lac+ wrote: mit kell még az iGO_PAL_9.18.27.719974_SendSMS_ExtApp.apk mellé rakni, hogy telepítés után működjön is?


A sys.txt-ben írd át erre a mappa nevet:
[folders]
data_folder_name="iGO_Pal"
A mappát nevezd át erre: iGO_Pal
Ha nem megy így, akkor töltsd le csomagban. Lent van.
Feb 24th, 2018, 8:12 am
Feb 24th, 2018, 8:55 am
Tájfun wrote:tmc / tmc_online Kisírtam arimitől, ezen által nem fagy a TMC a Pal verzióban sem és úgy működik ahogy kell. Jó az iGO_Avic, iGO_Basar, iGO_Israel, iGO_Pal verziókhoz és szerintem az összes többihez is.

Köszi! Érdekes, hogy a TMC ikon ennél felülre kerül, a gyorsmenü gomb fölé, kicsit zavaró/szokatlan.
Feb 24th, 2018, 8:55 am
Feb 24th, 2018, 9:21 am
Köszi Kalos, így már mindjárt más a helyzet. Úgy tűnik, hogy működni fog!
Feb 24th, 2018, 9:21 am
Feb 24th, 2018, 9:46 am
Csepeli wrote:Ja és akinek van rege oda legyen kedves nyomkodja a zöld gombot a hozzászólásainkhoz. Wassy-Tájfun1 és Zsiga68 keressétek.


Hol van az az 'oda'?
Én nyomkodnám a 'Zöld Gomb'-ot ha tudnám melyik fórum az.
A GPSPower-en és a 4PDA-n is megtaláltam az új PAL verziót, de Wassy, Tájfun, Zsiga hsz-eket a környéken sem láttam...
Feb 24th, 2018, 9:46 am
Feb 24th, 2018, 12:33 pm
Kérésemre újabb javítások, okosságok Kobera71-től
Akinek adtam csomagot - elég sok embert érint - cserélje az alábbi fájlokat, de bárki aki gondolja használhatja

tmc.zip_pongo_skinhez

button_streetsearch_pongo_skinhez

button_streetsearch_arimi_skinhez
Az arimi skinhez készül a PAL kompatibilis okosított tmc.zip

A tmc.zip tudománya - ha van tervezett útvonal és ha van az útvonalat érintő forgalmi esemény, a TMC ikonra bökve azonnal az elkerülő útvonal térképet adja be. Hosszú gombnyomásra Forgalmi helyzetjelentés. Ha nincs adat (nincs net) Forgalmi beállítások-hoz juttat

A button_streetsearch.zip tudománya - ha van tervezett útvonal az ikon piros színű, hosszú gombnyomással törölhető az útvonal, ezután tervezett útvonal nélkül zöld lesz az ikon. Rövid gombnyomás, utca kereső a városban.
Feb 24th, 2018, 12:33 pm
Feb 24th, 2018, 12:43 pm
pg66 wrote:Érdekes, hogy a TMC ikon ennél felülre kerül, a gyorsmenü gomb fölé, kicsit zavaró/szokatlan.

Én nálam minden a helyén van.

Image Image
Feb 24th, 2018, 12:43 pm
Feb 24th, 2018, 12:54 pm
Csepeli wrote:Feltegyük nekik a módosított skin és térképcserélőt ? (Neos lehet nem lenne túl boldog....) mi a véleményed?

Szerintem nyugodtan fel lehet tenni, mi gátol meg. Azzal a megjegyzéssel, hogy ez neoss75 asztala, az ő portékája, ha gondolja fejlessze bővítse kedvére ha úgy érzi - ha akarta volna már rég megcsinálhatta volna (tudom, ezt megint fordítsa le akinek két anyja van amiből az egyik orosz ) :)
Feb 24th, 2018, 12:54 pm
Feb 24th, 2018, 1:18 pm
Szia,
Nem erőltetném ezt az oroszt mert, Neos így is lemoderálta Wassy nevében írt utolsó hozzászólásomat............. Mi megcsináltuk itt a közjóért,aki beszél és ír oroszul perfectül kirakhatja,még meg sem kell jelölni minket. ;)
Feb 24th, 2018, 1:18 pm
Feb 24th, 2018, 1:58 pm
Szerintem nem kell túlnyüzsögni, most, hogy arimi megcsinálta a külső alkalmazást indítani tudó Pal apk-t, jogosan felmerülő igény lesz ha nincs benne az ő skin és térképcserélőjében. Majd észhez kap... :)
Láttam a moderálást, csak azt kérte, hogy két nyelven írd oda légy szíves a kívánalmat mert nagyon nehéz megérteni. Úgy látszik neki is gondjai vannak az orosszal :) Egy angol mondat odafér alá, azt csak könnyebb összehozni. Lényeg, hogy semmi rossz nem volt a megjegyzésében.
Feb 24th, 2018, 1:58 pm
Feb 24th, 2018, 9:02 pm
Friss!
FULL Wordl MAPS & FILES MAGNET TORRENT

Code: Select allmagnet:?xt=urn:btih:992d3242ddf6a2e1484193a84251e9fc8efdaf67
Feb 24th, 2018, 9:02 pm

https://t.me/pump_upp
Feb 25th, 2018, 9:15 am
Tájfun wrote:Szerintem nem kell túlnyüzsögni, most, hogy arimi megcsinálta a külső alkalmazást indítani tudó Pal apk-t, jogosan felmerülő igény lesz ha nincs benne az ő skin és térképcserélőjében. Majd észhez kap... :)
Láttam a moderálást, csak azt kérte, hogy két nyelven írd oda légy szíves a kívánalmat mert nagyon nehéz megérteni. Úgy látszik neki is gondjai vannak az orosszal :) Egy angol mondat odafér alá, azt csak könnyebb összehozni. Lényeg, hogy semmi rossz nem volt a megjegyzésében.


Felettük.....de a Skincserélőt nem, mert abban az iGO Pionner-t nem hívja meg,mert inatívvá tettük a Pal érdekében,és nem akartunk magyarázkodni,pláne oroszul,majd ha észbe kap Neos akkor megcsinálja,ha nem akkor használjuk a sajátunkat. ;) Pioneert különben is a kutya nem használja!
Jó légy :)

Csepeli
Feb 25th, 2018, 9:15 am
Feb 25th, 2018, 9:17 am
Sziasztok! Keverni szeretném a téképek gyártóit (NNG-TomTom), van olyan sys.txt beállítás, amivel a tervezéskor megjelenő figyelmeztetést (különböző gyártóktól származó térképek) kikapcsolhatom?

Másik kérdésem: Tervezem egy Androidos navi vásárlását, Wayteq X995 max-ot tudjátok ajánlani, vagy vanj jobb vétel is?
Feb 25th, 2018, 9:17 am
Feb 25th, 2018, 10:54 am
a1connect wrote:Sziasztok! Keverni szeretném a téképek gyártóit (NNG-TomTom), van olyan sys.txt beállítás, amivel a tervezéskor megjelenő figyelmeztetést (különböző gyártóktól származó térképek) kikapcsolhatom?

Másik kérdésem: Tervezem egy Androidos navi vásárlását, Wayteq X995 max-ot tudjátok ajánlani, vagy vanj jobb vétel is?


hali.
nekem az a tapasztalatom, hogy NNG-tomtom magyar határokon néha téved, nem érnek össze az utak, az NNG_HERE-nél ilyet nem vettem észre.
Feb 25th, 2018, 10:54 am
Feb 25th, 2018, 6:41 pm
Az arimi skin-ux csomaghoz a tmc-tmc_online frissült, arimi talált benne valami kis hibát
Feb 25th, 2018, 6:41 pm