Mar 16th, 2018, 9:45 pm
Sziasztok!

Korábban írtam arról, hogy Pal és Israel verzióknál az "Új útvonal gyorselérése a vezetési képernyőn" gomb megnyomására az előugró menüben bármit kiválasztva (kedvencekből, előzményekből) lefagy a program. Csak a kényszerleállítás segít. Kaptam több csomagot (Köszi Tájfun!), amiket kipróbálva egyszer csak ugyanúgy megjelent a fagyás. Nos azt tapasztaltam, hogy ez a probléma soha nem jelentkezik, csak akkor, ha Kamionos módban van a Navi és vadi új útvonalat hozok létre. Meglévő útvonalnál vagy más járműveknél nincs probléma.
Viszont innentől fogva nem tudom, hogy miként lehetne megjavítani, ki ebben az illetékes és hogy lehetne erről értesíteni.

Szerk: Közben mélyebben megtaláltam a hiba okozóját. Amennyiben be van kapcsolva a "Minden útv.-tervezéskor jelenjen meg" kapcsoló a járműprofilban, akkor jelentkezik a fentebb leírt hiba. Ellenkező esetben működik szépen.
Mar 16th, 2018, 9:45 pm

Üdv: Mcrazy

___________________________________________________________________________
Mar 16th, 2018, 10:05 pm
Szia!
Lehet különbség arimi és pongo skin csomagot használva is, nem biztos hogy mindegyik ezt csinálja, de én még megpróbálnám az Avic verziót.

"Viszont innentől fogva nem tudom, hogy miként lehetne megjavítani, ki ebben az illetékes és hogy lehetne erről értesíteni."
Az orosz fórumon arimi, pongo és a többi szuperagy aki segíteni tud, de ember legyen a talpán aki ezt nekik érthetően az orruk alá tolja.
Mar 16th, 2018, 10:05 pm
Mar 16th, 2018, 10:11 pm
Így igaz! Elfelejtettem írni, hogy csak a pongo skinnel csinálja.

Szerintem azt kellene csak elmondani nekik valahogy, hogy próbálják ki a Kamionos profilt ezzel az opcióval és a gyorsgombbal. Persze könnyű ezt mondani, ugye? :shock:
Mar 16th, 2018, 10:11 pm

Üdv: Mcrazy

___________________________________________________________________________
Mar 16th, 2018, 10:18 pm
Legfrissebb pongo csomaggal próbáltad, vagy régebben is jelentkezett ez?
Mar 16th, 2018, 10:18 pm
Mar 16th, 2018, 10:25 pm
Az újjal és az előző 5-6 csomaggal próbáltam, amióta létezik ez a gomb. Előtte a kedvencek gombbal is ugyanezt csinálta, de azt most még nem próbáltam. Véletlen jöttem rá a hibára. A telefonomra másoltam először fel a skint és szgk-ra volt állítva. Természetesen működött. Gondoltam gyorsan átteszem a tab-ra is, biztos ott is jó lesz. Hát nem lett. Ekkor átmásoltam a telefonomról a komlpett navi programot a tab-ra. Ment is szépen, majd átváltottam tgk-ra. Na egyből jött is a fagyás.

Ui: Azoknak, akik sűrűn váltanak szóló és pótos szerelvény között, azoknak kényelmetlen, illetve létre kell hozni még egy profilt pótkocsival. Nálam egy kicsit rosszabb a helyzet. Én 3 különböző jármű magasságú profilt használok + utánfutó.
Mar 16th, 2018, 10:25 pm

Üdv: Mcrazy

___________________________________________________________________________
Mar 16th, 2018, 11:18 pm
Itt az új Avic verzió arimi-től, de nem teljesen tört, licenc igényes mint régen. Szóval sokra nem jó, látszólag nem tud semmi pluszt az előzőekhez képest. Szóval csak a gyűjtőknek, kísérletezőknek...
AVICSYNC+9.18.28.730391+(14+Mar+2018)+needed+Licenses apk + eredeti ux készlet + eredeti data.zip - minimális csomag összeállítás
Mar 16th, 2018, 11:18 pm
Mar 17th, 2018, 2:28 pm
Sziasztok!
Skacok, van 1-2 mondás: "Akinek nem inge..." - "Kinek a Pap, kinek a ..."
... és a szösszenet; Az Androidos dolgok kapcsán, annyi sok kínlódásról olvasni tőletek, hogy szinte boldog vagyok, hogy az én WayteQ x820-som remekül teszi a dolgát. :)
A droidos cuccot + ott egye meg a fene, ahol van. :thumbup:
Mar 17th, 2018, 2:28 pm
Mar 17th, 2018, 2:35 pm
Sziasztok.Tudnátok abban segíteni,hogy egy WayteQ X995 MAX Android 7" GPS navigáció készülékre ( 8GB ) 1024x600 felbontásra milyen Israel programot tehetnék fel.Üdv ktocsi
Mar 17th, 2018, 2:35 pm
Mar 17th, 2018, 2:40 pm
webress wrote:Sziasztok!
Skacok, van 1-2 mondás: "Akinek nem inge..." - "Kinek a Pap, kinek a ..."
... és a szösszenet; Az Androidos dolgok kapcsán, annyi sok kínlódásról olvasni tőletek, hogy szinte boldog vagyok, hogy az én WayteQ x820-som remekül teszi a dolgát. :)
A droidos cuccot + ott egye meg a fene, ahol van. :thumbup:


Persze mert a winCe-t kb 46 telén adták ki és azóta semmit nem változott, míg android azonos verzo szám esetén is gyártónként másképpen kezel dolgokat és viselkedik, hát így ne is csodálkozz, hogy a mikulás gyermekkorában csinált wince nem okoz annyi fejtörést senkinek, bár ott is előfordulnak időnként tárolás kezelő bibik amikben különbözhetnek, stb. Árulnak pont ezért eléggé borsos árakon fejegységeket wince 6.x -el még, de ott is vannak nyűgök időnként, hol ezzel hol azzal, de sosem vennék és nem is ajánlanék senkinek ha ilyenen törné a fejét az autójába, csak kizárólag droidos db-ot, min 1024x600 -as kijelzővel és 2Gb RAM-mal, mint alap kiépítés, ennél csak jobbat érdemes, kevesebbet nem.
Ergo a win 10 gondjai ellenére sem térne vissza szinte senki az XP-re, ha igen ott vmi baj van. Ha mégis muszáj akkor win 10-en belül virtualbox-ban egy XP és azon futhat ha nincsen más lehetőség pl egy cél szoftvernél. Mi a cégnél több céges ügyfelünknek hoztunk erre létre egy szerver gépet amin csak ezek futnak nekik távoli eléréssel és elégedetten használják, kinek mire kell.
Mar 17th, 2018, 2:40 pm
Mar 17th, 2018, 3:04 pm
ktocsi wrote:Sziasztok.Tudnátok abban segíteni,hogy egy WayteQ X995 MAX Android 7" GPS navigáció készülékre ( 8GB ) 1024x600 felbontásra milyen Israel programot tehetnék fel.Üdv ktocsi

Az utolsó két oldalon 5 csomag közül választhatsz. Nextgen és Primo.
Mar 17th, 2018, 3:04 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Mar 17th, 2018, 7:09 pm
Srácok!

Én tudom rosszul vagy a "PAL" verzióban már mennie kéne az online keresésnek?
Mar 17th, 2018, 7:09 pm
Mar 17th, 2018, 7:26 pm
Te tudod rosszul...
Mar 17th, 2018, 7:26 pm
Mar 17th, 2018, 7:37 pm
oh banyek. Van olyan okosítás, amivel menni fog vagy "csak" a hivatalos?
akkor azt is rosszul tudom, hogy annak már 8-as androidon mennie kéne?
Mar 17th, 2018, 7:37 pm
Mar 17th, 2018, 8:20 pm
Semmi köze az android rendszerhez, ha megveszed menni fog.
Mar 17th, 2018, 8:20 pm
Mar 18th, 2018, 9:27 am
Sziasztok!

Sir_Gunar, nagy igazság, mint ahogy az ék is... "Ősi", de kiváló találmány!
Az Android pedig, mint a Win10 is kiveszi a pénzt a gyanútlanok zsebéből, mert az üzleti élet átment rablóba, és ez ellen nincs orvosság. Fejlődni kell, úgyhogy igazad van!
Mar 18th, 2018, 9:27 am