Nov 9th, 2010, 8:41 pm
Sziasztok.
Mio moov 580 GPS en nem tudom Bloutheot elinditani.Igo 1.1 van rajta és GJA 2.18 skin van rajta.Mikor a kékfog ikont érintem a térkép jön elő.Előre is köszönöm.....
Nov 9th, 2010, 8:41 pm
Nov 9th, 2010, 8:59 pm
samsung omnia 2 (igo primo van rajta,nem talál müholdat)kell külsö gps vevő vagy hogy kapcsolodik a müholdhoz
Nov 9th, 2010, 8:59 pm
Nov 9th, 2010, 11:26 pm
meg van adva a sys.txt-ben a gps vevő helye?
Nov 9th, 2010, 11:26 pm

Image
Nov 9th, 2010, 11:37 pm
Primoban már nem lehet állítani a nyomvonalpont mentés gyakoriságát???

Mivel (Melyik igo, vagy melyik primo verzió) tudnék rendesen nyomvonalat menteni? Térképfrissítéshez küldenék be nyomvonalakat, de vagy bő fél percenként és 30-40-50 méterenként jó ha ment egy pontot az 1.0ás Primo arról nem is beszélve, hogy összeköti őket, így lőttek a valós nyomvonalnak lőttek... Így lehetetlen rögzíteni pl egy körforgalmat... De nem kell, hogy körforgalom legyen, abszolút nem lehet így útgeometriát rögzíteni!!! :evil: :-x

Érdekes, a 8.3as igom-ban is hiába állítottam be 3s-os mentési gyakoriságot, még rosszabb lett a végeredmény mint a primo val! :S

Ki a fene érti ezt??? Vagy ne iGO-val próbálkozzak ilyen célra??? :?:
Nov 9th, 2010, 11:37 pm


Bluepanther Jade2 + iGO Primo;
Hanspree HG01 + iGO 8.3 with Micsan Transparent mod v0.9
Nov 10th, 2010, 9:42 am
Közel a megoldás!!!
MEGVAN a n250 teljes flash tartalma, azthiszem már "csak be kellene illeszteni a gép "belsejébe" DE hogyan ?? mert ugye a PC még mindig nemismeri fel az eszközt! ebben a flash mappában van egy PMP-USB konfigurációs belyegyzés, gondolom most ez hiányzik ahoz h felismerje a PC de hogy a fenébe rakjam a flash tartalmat vissza a PNA-ra??

Most ezt a TFAT tartalmat felraktam az SD karira de behelyezés után sem történik semmi...
Nov 10th, 2010, 9:42 am

And.Primo2.0 480*320:http://www.mediafire.com/?zudj9l1w8szy9ss (SD-re igo mapát,telepited az apk!)
2.4-es 2014jan.540*960: http://d-h.st/SJW
Nov 10th, 2010, 10:22 am
bygdady wrote:
zabagep wrote:
Hogyan érhető el, hogy az igo ésszerű útvonalat tervezzen, ne tegyen bele kitérőket?



Létezik a Beállítások - Útvonalterv menü - (alul) Finombeállítások - Algoritmus
Ha azzal játszol, jól fog tervezni. Nekem Alapos -ra van húzva, és bejárom vele európát, keresztül kasul, hogy mellényúlna a tervezésben.


Köszönöm!

Nálam nem jelenik meg ez a "gomb". (Ezt okozhatja a 320x240?) Skin nélkül és Ultra Skin 6.0.10 (amit használok) nem ad ilyen lehetőséget, GJ6.0p (DVS1&gurjon) használatával látszik egy csúszka, ami így néz ki alapból:

Algoritmus: Gyors <itt a csúszka> Alapos(88)

Ha ezt feltolom 100-ra, majd visszaváltok Ultra Skin-re, akkor gondolom,nem fogja megőrzini a GJ6.0p alatt beállított értéket.

Gurjon skin alatt az Útvonal tervező menüben nincs Optimalizálás gomb, így nem tudom "elrontani". Ez is egy megoldás. :)


Esetleg sys-ben van az algoritmus láthatóvá tételére, beállítására utasítás?
(sok sys leírást elolvastam, de nem találtam ilyet)
Nov 10th, 2010, 10:22 am
Nov 10th, 2010, 11:06 am
Nem a routing correctness amit keresel???

A pontos sys.txt-be tehető parancsát nem tudom, de vmi hasonló lehet, emlékeim szerint 1-100ig terjedő értékkel
Nov 10th, 2010, 11:06 am


Bluepanther Jade2 + iGO Primo;
Hanspree HG01 + iGO 8.3 with Micsan Transparent mod v0.9
Nov 10th, 2010, 11:28 am
Rommel6600 wrote:Nem a routing correctness amit keresel???

A pontos sys.txt-be tehető parancsát nem tudom, de vmi hasonló lehet, emlékeim szerint 1-100ig terjedő értékkel


Köszi!
Erre gondoltál?

[route]
correctness=80 ; we used to have a slider for that

Semmi (látható) változást nem hozott.
Skin ki-be kapcsolásra sem.
Nov 10th, 2010, 11:28 am
Nov 10th, 2010, 5:44 pm
Sziasztok kollegak. Kerek valakit, ha tud segiteni, egy iPhone 4-re szeretnek igo 8-at tenni. Valaki egy link-et tudna adni? Vagy esetleg valami otlete ha volna valakinek ezzel kapcsolatosan...megkoszonnem...
Nov 10th, 2010, 5:44 pm
Nov 10th, 2010, 6:37 pm
Mio p360-ra fel lehet tenni – érdemes - az iGO primo 1.1 NAV v8.5.11.155811-et? Fog vele stabilan futni, vagy inkább maradjak a 8-3-as sorozatnál? A készülék ezt tudja:
Operációs rendszer Windows Mobile 6 Classic
Processzor 400 MHz 32bit Samsung S3C2443
Memória 1024/64MB
Köszi.
Nov 10th, 2010, 6:37 pm
Nov 10th, 2010, 8:11 pm
Nekem Mio P360-on fent van a Primo és a 8.3-as Igo is. (a korábban leírt közös térkép és poi adatbáziskezeléssel)
Minden gond nélkül fut rajta a primo is (Gurjon skinnel), bár eléggé leterheli a kütyüt. A klikkelésekre lassabban reagál mint a 8.3-as. Az én szubjektív véleményem szerint kicsit (bár nem túl zavaróan) darabosabban mozog a primón a látható kép navigáció közben. (A kollégám Wayteq-jével összehasonlítva azonban egyértelmű a különbség.)

Jó játék ez a primó, de én ha navigálni és nem játszani kell akkor a 8.3-at használom. Gyorsabb, és eddig atomstabil a p360-on.
Gurjon skinnel teljesen használható!

Szóval kipróbáltam, de maradok a 8.3-nál a P360 esetében.
(A térképek meg amúgy is ugyanazok.)
Nov 10th, 2010, 8:11 pm
Nov 10th, 2010, 8:43 pm
frafa wrote:Nekem Mio P360-on fent van a Primo és a 8.3-as Igo is. (a korábban leírt közös térkép és poi adatbáziskezeléssel)
Minden gond nélkül fut rajta a primo is (Gurjon skinnel), bár eléggé leterheli a kütyüt. A klikkelésekre lassabban reagál mint a 8.3-as. Az én szubjektív véleményem szerint kicsit (bár nem túl zavaróan) darabosabban mozog a primón a látható kép navigáció közben. (A kollégám Wayteq-jével összehasonlítva azonban egyértelmű a különbség.)

Jó játék ez a primó, de én ha navigálni és nem játszani kell akkor a 8.3-at használom. Gyorsabb, és eddig atomstabil a p360-on.
Gurjon skinnel teljesen használható!

Szóval kipróbáltam, de maradok a 8.3-nál a P360 esetében.
(A térképek meg amúgy is ugyanazok.)


Köszi a választ, de a kisördög nem hagyott nyugodni és feltettem a Primo-t. Nehezen tudtam egy használható 320x240-es data-zip-et szerezni. A legjobbnál ezt írta ki betöltés közben:
A fájl nem tölthető be: i18n/320_240/bg_collection.xhtml.

Igent nyomva tovább lépet és működik „rendesen”.
Nekem ezzel a datá-val megy Primo_11_data_320x240_Lucca_16.09.2010.

Igazából én nem szeretem a skinneket, mert úgy tapasztaltam, hogy lassítja a progit. Tudsz esetleg olyan élő linket, ahonnan letölthetnél jó data-zip-et? Sajna sok már nem él. Én is a két progit fogom egy ideig a közös térképekkel használni. Talán nem fog az Amigo sorsára jutni.

UI. nem küldenéd el a Te datád pm-ben?
Nov 10th, 2010, 8:43 pm
Nov 10th, 2010, 9:20 pm
iGo8 PC verzióhoz szeretnék friss térképeket,amit hazsnálok wayteqne azokkal nem müködik,ha bemásolom a map térkép mappába a térképeket.mit nem cisnálok jól?
Nov 10th, 2010, 9:20 pm
Nov 10th, 2010, 11:07 pm
az R3 térképek nem jók a pc-s igo-ba, R1 kell hozzá! ;)
Nov 10th, 2010, 11:07 pm

Image
Jan 4th, 2011, 9:58 am
Sziasztok. Leszedtem a Navteq Q2 térképeket ahogy megjelent+frissítettem a primot 1.1-re.Mivel November végén volt a balesetem spanyolba igy csak december közepén indultam Portugálba. Navteq-t q2 magyar térképet használtam kíváncsiságképp. első meglepetésem ,az volt,hogy a szlovén határon ujra nem tervez át saját térképével.OKÉ. Turnisce után (mivel már többször jártam arra,több kilométert észleltem Desenzáno del Gardába tervezett utvonalon.Röhej Maribor elött levitt volna a pályárol,majd egy kb 25 km-es bundásutat tervezett bele. Miért???? Oké. AS24 kutakon tankolok,ugye --klikk hasznos helyek-egyedi keresés-as24 kut-utvonal mentén--klikk keresés.Ujabb döbbenet! beolvassa,majd mindet el is tüntette,kiírva,hogy nem találhato bejegyzés.hamm egy nitromin tabletta szívroham ellen ,majd mutasd meg az összeset igy tudtam bejelőlni csak a nekem valo kutat.Visszafelé,ujabb szlovén letrvezés,majd a határt akadálytalanul vette????!!Most vagy én csesztem el valamit,vagy--Persze nem akarom megbántani az általam tisztelt skinkészítőt--a skin nem ok.Érdekes az 1.0-val semmi gondom sem volt.Dióhéjban csak ennyit amit tapasztaltam.Azota ha megtervezem az utvonalat azárt ellenőrzöm az utvonalat,hogy nem tervez e bele valami kurflit.
Jan 4th, 2011, 9:58 am

Image