Jan 10th, 2011, 7:33 am
stancy wrote:osszd. de legalább oda írnád hogy az én munkám..


Bocs stancy,de ahonnan ezt leszedtem valamilyen forumrol, ha nem te raktad fel ,hanem akkor más linkelte be a munkádat.Bocsi mégegyszer.(Előbb lehet,hogy kérdezni kellene) + adtam 30WRZ$
Jan 10th, 2011, 7:33 am

Image
Jan 10th, 2011, 9:31 am
Szia plajos.Köszi a skint. És ami a leg királyabb,hogy tudok rendes ikonokat választani a saját poikhoz.Pl az AS24 kut ahol tankolok.Király vagy,hogy belepakoltad.
Jan 10th, 2011, 9:31 am

Image
Jan 10th, 2011, 10:32 am
Sziasztok!
Ugyanez a problémám, minden kilépéskor újraindul és crack-be irja, hogy :
WinCE CallStack snapshot (function names unknown - map file \ResidentFlash\Primo\primo.map not found)
A probléma nem csak a crack fájl növekedésével van, hanem, hogy a térképcserénél újra indul(na),
de mivel újraindítás közben újraindul, nekem kell rányomnom és így nem cseréli a térképet, így most
normális úton nem bírom visszacserélni.
Mi az a primo.map amit keres???

Skin nélküli Primoval nem csinálta, a skin felmásolása és első térképcsere után jelentkezett először.
Már minden igo9.ini-t átírtam, vagy ahol content elérhetőség van,de semmi(data.zip, Branding.zip, sys.txt)
Láttam német forumokon is irogatták ugyanezt még májusban,ugyhogy nem új a dolog,de
sajnos nem tudok németül egy szót sem :(
Ti tudjátok a megoldást?

Wayteq 850-esen, okt.13-ai Primoval és GJA 2.23 :dafunk skinnel.

Megoldódott!

epleny wrote:
kalos wrote:
csabika11 wrote:" "Bocs, hogy beleszólok, sd-ről tökéletesen futott, de belső memoriából nekem is csak hibaüzenetet küld (not cfg global found)!"

Nálam is ez volt, de beírtam a sys-be a következőt:

[folders]
app="\ResidentFlash\Primo"
content="\ResidentFlash\Primo\content\"

Ezt követően minden o.k. volt!


Igazatok van! Elfelejtettem oda írni azt is, hogy csak SD-re van beállítva és hogyan kell belső memóriáról futtatni.

Így is megoldható, ahohy te csináltad, de az ördög itt van elásva a data.zip-ben található igo9.ini tartalmában:
[folders]
defaults="ui_igo9/defaults"
app="\SDMMC\Primo"
content="\SDMMC\Primo\content"
has_secondary_root = 0 ;nem akad össze másik igo-val#
kmlpoi="userdata\poi" ;"content\userdata\poi"
kmlroute="userdata\route" ;"content\userdata\route"

Mint látszódik "SDMMC" tehát kártya és nem "ResidentFlash" belső memória.


Mind a két megoldás működik, köszönöm szépen! Természetesen a második megoldás csak akkor, ha kijavitom Residentflash-re! Még egyszer köszi, mindkettőtöknek!
Jan 10th, 2011, 10:32 am
Jan 10th, 2011, 3:30 pm
Sziasztok

Nagyon sok hozzászólást olvastam és már yoyozik a szemem :) Mio c250-re feltettem igo8-at, de a belső memó méretéből adódóan a nagyobb térképek a kártyára kerültek. Ott akadtam el, hogy igo szépen fut, viszont nem tudom hol lehet beállítani neki hogy a kártyán levő térképeket is lássam. Segítséget szeretnék hozzá kérni. Előre is köszi.
Jan 10th, 2011, 3:30 pm
Jan 10th, 2011, 7:14 pm
valaki feltudná tenni +1X a Hungary-TrafficNav.tmc. licenszet?
Jan 10th, 2011, 7:14 pm
Jan 10th, 2011, 8:52 pm
Abban tudtok segíteni, hogy hogyan, melyik skinnel lehet előhívni a jól bevált madártávlat funkciót?
+ hogyan lehet kijelölt pontról indítani a navigálást, nem pedig az utolsó GPS pontról?
Jan 10th, 2011, 8:52 pm
Jan 10th, 2011, 9:16 pm
zsohu wrote:Nem tudna nekem küldeni valaki speedcam adatbázis linket vagy magát az adatbázist? 8.3 és Primo-hoz kéne!


Nézz körül itt: http://riks.fw.hu
Jan 10th, 2011, 9:16 pm

Image
https://bdwteam.hu
Jan 10th, 2011, 9:18 pm
Indyke wrote:Mio c250-re feltettem igo8-at, de a belső memó méretéből adódóan a nagyobb térképek a kártyára kerültek. Ott akadtam el, hogy igo szépen fut, viszont nem tudom hol lehet beállítani neki hogy a kártyán levő térképeket is lássam.


Idézet egy másik fórumról:

Ha a flashben van az iGO8, akkor a kártyára egy iGO/content mappát és abba kell tenni azt, ami nem fér a flashbe. Nem kell a sys.txt-be semmi bejegyzés, ki fogja olvasni a kártyáról is a cuccokat! Ha csak öt térképet teszel bele, akkor is összeolvassa a flashben lévő iGO8/content tartalommal. Ugyanezt a struktúrát látja a Primo is. Csak a lényeg, hogy a sys.txt-ben ne legyen semmi [folders] bejegyzés.
Jan 10th, 2011, 9:18 pm

Image
https://bdwteam.hu
Jan 10th, 2011, 9:34 pm
DM43 wrote:
Indyke wrote:Mio c250-re feltettem igo8-at, de a belső memó méretéből adódóan a nagyobb térképek a kártyára kerültek. Ott akadtam el, hogy igo szépen fut, viszont nem tudom hol lehet beállítani neki hogy a kártyán levő térképeket is lássam.


Idézet egy másik fórumról:

Ha a flashben van az iGO8, akkor a kártyára egy iGO/content mappát és abba kell tenni azt, ami nem fér a flashbe. Nem kell a sys.txt-be semmi bejegyzés, ki fogja olvasni a kártyáról is a cuccokat! Ha csak öt térképet teszel bele, akkor is összeolvassa a flashben lévő iGO8/content tartalommal. Ugyanezt a struktúrát látja a Primo is. Csak a lényeg, hogy a sys.txt-ben ne legyen semmi [folders] bejegyzés.



Köszönöm szépen, így működik tökéletesen. :D
Jan 10th, 2011, 9:34 pm
Jan 10th, 2011, 11:08 pm
autodoki wrote:Abban tudtok segíteni, hogy hogyan, melyik skinnel lehet előhívni a jól bevált madártávlat funkciót?
+ hogyan lehet kijelölt pontról indítani a navigálást, nem pedig az utolsó GPS pontról?


Nem írtad hogy milyen programhoz keresel skint.. Ha primo 1.1-hez. akkor a gurjon 2.23-as skinben van madártávlat (is).
Jan 10th, 2011, 11:08 pm

A köszönet nyilvánítás szabályos módja a fórumban: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=42938#
Jan 11th, 2011, 9:25 am
autodoki wrote:Abban tudtok segíteni, hogy hogyan, melyik skinnel lehet előhívni a jól bevált madártávlat funkciót?
+ hogyan lehet kijelölt pontról indítani a navigálást, nem pedig az utolsó GPS pontról?

Szia.nekem működik a plajos féle skinben is a madártávlat.

Más GPS pont beállítása.
Menü---Utvonal létrehozása-----Jelenlegi GPS-Pozicio meletti kék zászlóra ráböksz és megadod a kiindulási címet.
Jan 11th, 2011, 9:25 am

Image
Jan 11th, 2011, 11:03 am
Sziasztok!
Valaki meg tudná nekem mondani, hogy lehet törölni a Wayteq x820bt belső memoriájából a régi Igo mappákat?
Gondoltam teszek fel új programot és törlöm a régieket és sajnos nem engedi. Kiírja a számítógép, hogy a mappa nem üres nem lehet törölni. Próbáltam már a tulajdonságokban az írás védettség pipát is kivenni, de nem megy úgy sem. A másik Primót felmásoltam az működik, csak zavarnak a régi program mappái.
Köszi a tanácsokat előre is!
Jan 11th, 2011, 11:03 am
Jan 11th, 2011, 11:39 am
ha activsynch-el csatlakozol, akkor lehet törölni ;)
Jan 11th, 2011, 11:39 am

Image