Feb 21st, 2018, 9:38 am
webress wrote:Sziasztok!
Élettartam frissítéssel? :)


Azt hiszem nem, még nem frissítettem le.
Feb 21st, 2018, 9:38 am
Feb 21st, 2018, 10:09 am
pg66 wrote:Nálatok is úgy van a Nextgen-ekben, hogy a "Túllépted a sebességhatárt" ..?

Szerintem ez csak akkor van így, ha Figyelmeztetési pont jön. Nem veszi figyelembe a korlát megadását. Normál haladásnál ahol nincs Figyelmeztetési pont, gyorshajtásnál én ezt nem tapasztalom.
Feb 21st, 2018, 10:09 am
Feb 21st, 2018, 11:14 am
zsiga68 wrote:Ugye a belső memóriába tetted a IGO mappát a tartalmával?


Szia zsiga68!

Igen, nincs benne sd kártya, ezért tuti, hogy a belső memóriában van.
A telefon paraméterei:
Redmi Note 4

Android: 7.0 NRD90M
MIUI: MIUI Global 9.2 stabil
Feb 21st, 2018, 11:14 am
Feb 21st, 2018, 5:07 pm
Próbálj meg más datát tenni bele.Nálam is volt ilyen ,még global cfg-t is cseréltem,aztán valahogy megunta jó lett
Feb 21st, 2018, 5:07 pm
Feb 21st, 2018, 5:22 pm
Nazsi01@
Uninstalláld a programot.Töröld a navigációs könyvtárat a gépen.Töröld a device.nng fájlt bárhol is van.Indítsd újra a gépet majd másold fel ismét az IGO mappát és tartalmát majd telepítsd fel.
Ugye nincs valami takarító program a gépen?
Feb 21st, 2018, 5:22 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Feb 21st, 2018, 11:37 pm
Sziasztok!
pigi76 wrote:
webress wrote:Sziasztok!
Élettartam frissítéssel? :)


Azt hiszem nem, még nem frissítettem le.

Mindenképp érdemes ellenőrizned, nehogy letiltsd magad róla.
más
Ha gyári az iGO8, akkor nehogy rátedd a netről lehúzott cuccot, mert annyi a vasnak, ezt is ellenőrizd.
megint más
Ha nem gyári és nem fogadja el az új térképeket, akkor ellenőrizd a verziót, mert valszeg régi évjáratú.
Csak figyelmesen, ha már kiadtad rá a lóvét... :)
Feb 21st, 2018, 11:37 pm
Feb 22nd, 2018, 6:04 am
Sziasztok,
Nálatok is eltünt a Google Maps-ról a megosztás gomb? Így a Send to Navigation használhatatlan lett......... :?
Feb 22nd, 2018, 6:04 am
Feb 22nd, 2018, 8:55 am
Sziasztok,

Készítettünk Nextgen Israel Pongo csomagjához" Extra gombokat " ami a navigációs képernyőn jelennek meg.
Ami az Extra gombokat illeti:
- combined_search.zip>>> részben online kombinált keresés a navigációs képernyőny,(google kereső,google maps,google utcakép) offline pedig a helyi poi kereső,így használata esetén a button_userpoi.zip felesleges,így javallot törölni.Pongo csomag esetén csak a navigációs képernyő gomboknál tudjátok elérni ill be és kikapcsolni, a menüjét a nav.képernyőn lévő a gombot hosszan nyomva ugrik elő.
- button_alt_route.zip>>> benne van a nevében alternatív útvonal lehetősége, azaz útvonal tervezést követően jelenik meg az altenatív gomb lehetősége a navigációs képernyőn>elérhető a navigációs menüben és a gyorsmenüben egyaránt,
- button_delroute.zip >>> útvonal tervezést követően jelenik meg,így lehetőséged van arra,hogy a megtervezett útvonalat egy gombnyomással töröld (button_delete_route.zip-el azaz útvonal törlés-kilépéssel) nem akad össze,
- tts_mute.zip>>>javítottunk a tts_mutte.zip ux-en, mert új telepítésnél vagy save mappa törlésnél ki-be kellett kapcsolni mire elfogadta a sipoló pittyegő hangok némítást,most már rendben van csak felül kell írni az ux mappában.

Kedves Zsiga,Langot érint,de betettem az ux mappákba,így mindenkinek magyar lesz a menüben, Köszönöm előre is. ;)

Csepeli

ui: Ja és ha tudd valaki okosságot,hogy Arimi vs. VW csomagja miért nem tudja a Hangos kersesést jelezze nekünk legyen olyan szíves,mert hogy Tájfun szavaival élve a "főisteneknek" halvány fogalmuk nincs és Zsigával sem tudtunk dülőre jutni vele. Valamelyik ux-ben tiltják a funkciót,de nem jövünk rá még a lua fájlok programozója VWandel sem! (végül is lett helyette biometrikus izénk ami nagyon kell,úgyhogy egy szavunk nem lehet) ;) köszi

Tényleg valaki már életre tudta kelteni a biometrikus izét,látom,hogy a kép bejön meg hangteszt meg minden,de itt megáll a tudomány,szegény Zsiga meg fordítja folyamatosan az agyament dolgokat horoszkópostul mindenestül. huhhhh...... :)
Feb 22nd, 2018, 8:55 am
Feb 22nd, 2018, 9:45 am
Csak halkan kérdem...
- button_deleteroutewp.zip
- button_alt_route.zip
Kobera71 munkája, az első már hónapok óta létezik, a másodikat 02.16-án tette közzé.
- button_streetsearch.zip szintén az ő kezei munkája, szintén alkalmas az útvonal törlésére.
A gombok tetszőlegesen bekapcsolhatóak a Gyorsmenüben vagy kitehetők a Navigációs képernyőre.
- tts_mute.zip Nem próbáltam, de... Mire való a pongo csomagban e két menüpont: Skin beállításai > Rendszer > Pittyegés hangjelzés némítás - További hangok Ki-Be ?
- combined_search.zip Nem tudom letölteni vmiért egyenlőre, így kipróbálni sem, de létezik IQS intelligens mindenhonnan kereső. A button_userpoi.zip-nak meg megvolt az az egy előnye, hogy egy gombnyomásra el lehetett érni poi-t, pl egy boltot út közben...

-------------------------
vicewandel csomagjával komolyabban foglalkozni egyenesen perverz dolog.
Mindenhol mindent bemond, többször, saját szavába vág mindennel és állandóan, befejezni nem tudja, jön a következő pofázni való, a speedcam-okat bemondja magyarul, utána bemondja azt ami a plugin.ini-ben van (sys.txt-ben van), angolul!!! , néha egymás után mindezt többször. A gyorshajtás bemondásnál a sebességkorlát 50 km/óra helyett ötvenedik km/óra, a sebesség egység bemondása nem kikapcsolható. A korai DA jelzőtábláknál használatakor minden esetben bemondja, hogy "100 méter múlva...." - ezt sikerült kigyomlálnom. A fele sem jutott eszembe az agyrém viselkedéseknek, aki ezt élesben akarja használni az meg is érdemli!
A MyHolidays.zip nálam működik, de nem kis meló volt lefordítani, nincs benne az ux lang-ba minden ami kell hozzá. Nem minden nap karatyol, csak ha olyanja van, ünnep, vagy bármi amit beleálmodott ez az agybajos jóember.

Arimi csomagban működik a hangvezérlés, vicewandel csomagot ki sem próbáltam, csak az Avic-ba tettem be kíváncsiságból.
Feb 22nd, 2018, 9:45 am
Feb 22nd, 2018, 9:47 am
Szia Csepeli!

Köszönjük az extra gombokat!
A "combined_search" gombot nem találom, hogy lehet bekapcsolni, mit kell hosszan nyomni?
Feb 22nd, 2018, 9:47 am
Feb 22nd, 2018, 9:53 am
Tájfun wrote:Csak halkan kérdem...


Ahamm...... nincs is ott nevünk csak amelyiket átírtuk,a combined_search.zip-be van beintegrálva a button userpoi>ugyan azt tudja csak bővebb lett a menüje,ha már úgy is állandóan online az életünk.Ha kéred Arimihez az alternatívot szge megcsinálta hozzá.

- tts_mute.zip Nem próbáltam, de... Mire való a pongo csomagban e két menüpont: Skin beállításai > Rendszer > Pittyegés hangjelzés némítás - További hangok Ki-Be ?

A fenti beállítás leírásod nem tiltja a pimpegő Figyelmeztetéseket a hang menüben. sorry........

pg66 wrote:A "combined_search" gombot nem találom, hogy lehet bekapcsolni, mit kell hosszan nyomni?


Főmenü>Beállítások>Skin beállításai>Navigáció>Menü és Gyorsmenü gombok>Navigációs képernyő gombok>Összetett kereső a navigációs képernyőn>Be.
A navigációs képernyőn megjelenő "kis nagyítóra" hooszan klikk és felugrik a menü.


Csepeli
Feb 22nd, 2018, 9:53 am
Feb 22nd, 2018, 10:08 am
Azonnal kilép az IGO amint beírok egy címet. (egyébként működik a program)
Gyanítom, hogy ugye az Android 5 -ön írásvédett a külső SD kártya, lehet hogy menteni akar a program. A beállításokat sem jegyzi meg, akkor sem ha szabályosan kilépek a programból. Tehát minden indításkor végigkérdezi a kezdeti beállításokat. Hogy tudnám rendbe hozni?

Samsung J3 Android 5.1.1 és iGO Primo 9.6.29.625822 + HERE 2017. Q2
Feb 22nd, 2018, 10:08 am
Feb 22nd, 2018, 10:14 am
Szia,
Tedd belső tárhelyre a programot és csak a térképek mehetnek az SD kártyára>további segítség itt.Klikk!
Feb 22nd, 2018, 10:14 am
Feb 22nd, 2018, 10:33 am
Csepeli wrote:A fenti beállítás leírásod nem tiltja a pimpegő Figyelmeztetéseket a hang menüben. sorry........

Ez esetben ki lehet kapcsolni a fent említett menüben, nem hinném hogy ez egy olyan fontos funkció ami végett el kell venni egy helyet az amúgy is kevés Navigációs menü gombok helyéből. Legalább a gyorsmenüben szerepelne...
Amúgy meg nincsennek "pimpegő Figyelmeztetések", pongo csomagban minden egyes speedcam kategóriában konfigurálni lehet, hogy "pimpegjen" a speedcam-hoz közeledvén (avagy ne), ennek távolságai is állítható.
Csepeli wrote:Ha kéred Arimihez az alternatívot szge megcsinálta hozzá.

Ha csinált ilyet, ide tehetné az elérhetőségét, biztos lenne aki kipróbálná.
Bár vicewandel quick_menu.zip-ben minden szerepel, és konfigurálható, mi jelenjen meg benne, na de hát ez egyel több gombnyomás...
Feb 22nd, 2018, 10:33 am