Sep 14th, 2017, 8:40 pm
Passz. Biztos tartalmaz valamit az a fájl amit a másik programból akarsz áttenni? Adj neki új címet hogy legyen előzmény az új programban majd nézd meg hol van az azt tároló fájl és milyen néven.Arra nevezd át a régi fájlt és írasd felül a mostanit.
Sep 14th, 2017, 8:40 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Sep 14th, 2017, 8:48 pm
Gizmo94 wrote:az az iGO indítása után eltűnik a mappából. Ez kész, ilyet még nem láttam...

Egyáltalán nem biztos, hogy a 2.0-ás Primo save mappa kompatibilis azzal amit a 2.4-es program generál. Lehet kénytelen leszel a fotelban beütögetni a fontosabb előzmény címeket és megterveztetni az útvonalat, így majd meglesz egyszer csak :) A kedvenceket azt mondtad átvette a 2.4-es, talán gyorsabb módszer, ha az S3-ban végignyomogatod az előzmény címeket, és felveszed kedvencnek, így nem kell az összes címet újra benyomkodni az új készüléken.
Sep 14th, 2017, 8:48 pm
Sep 14th, 2017, 9:07 pm
Sir_Gunar!

a nyüves sppedcam de az is a szlovák ami szivat, mert pl a lengyel az text nélkül is látszik a szimulációban míg a szlovák csak ha text is van bent
Megnézted az említett spc fájlok méretét is? A Lengyelé 16.100 byte a Szlovák 496 byte. Mivel az spc fájloknál van egy viszonylag nagy fejléc is így véleményem szerint a Szlovák spc fájl max. 5 kamerát tartalmazhat a Lengyel 100 fölöttit. Ha megnézed még az Andorrai spc fájl is nagyobb. Magyarul a TomTom Szlovák spc fájl semmire sem jó!!! Dobd ki, azért kell a txt adatbázis, hogy láss kamerákat (hogy ebben mennyi a kamu kamera az más tészta)
Sep 14th, 2017, 9:07 pm
Sep 14th, 2017, 9:19 pm
Gizmo94 wrote:További érdekesség, hogy amit átmásolok az S5 iGO save profiles 01 mappába, history.sav, streethistory.sav, cityhistoryv4.sav, stb. az az iGO indítása után eltűnik a mappából. Ez kész, ilyet még nem láttam...

Az ugyanazon nevű de cks kiterjesztésű checksum (ellenőrző összeg) fájlokat is átmásoltad? Mert ha nem egyezik az ellenőrzőösszeg törli a fájlt indításkor. Ha nincs meg, akkor meglehet próbálkozni ezzel, és akkor nem kér ellenőrzőösszeget:

[interface]
save_checksum = 0
Sep 14th, 2017, 9:19 pm
Sep 14th, 2017, 10:06 pm
plajos wrote:Sir_Gunar!

a nyüves sppedcam de az is a szlovák ami szivat, mert pl a lengyel az text nélkül is látszik a szimulációban míg a szlovák csak ha text is van bent
Megnézted az említett spc fájlok méretét is? A Lengyelé 16.100 byte a Szlovák 496 byte. Mivel az spc fájloknál van egy viszonylag nagy fejléc is így véleményem szerint a Szlovák spc fájl max. 5 kamerát tartalmazhat a Lengyel 100 fölöttit. Ha megnézed még az Andorrai spc fájl is nagyobb. Magyarul a TomTom Szlovák spc fájl semmire sem jó!!! Dobd ki, azért kell a txt adatbázis, hogy láss kamerákat (hogy ebben mennyi a kamu kamera az más tészta)

Találta txt speedcam file-t de a szlovák az attól sem lett jobb bár az egy tavaly júliusi összeállításból van. Amugy az SK v SLO a szlovák? mert ott csak így vannak jelölve én nemes 1xűséggel betettem mindkettőt így biztosan van, de hát az sem túl jó mert a telepítetteket nem láttam ikonosan szinte sehol ahol tudom hogy van.
Ha esetleg van vhol vmi normálisnak találtatott ebből a szlovákokra akkor azt szeretném megkapni, mert ott minden második falu végén a bokorban is állnak és sok telepített is van.
Sep 14th, 2017, 10:06 pm
Sep 15th, 2017, 12:13 am
Ez egy hülyeség,mármint a telepitetten kivűl mást is betenni. Bármelyik országos fóut,autópályán bárhol mérhetnek. Nem is értem miért rugóztok rajta,ennyi erővel betartani mindent aztán ok. Én is használok de csak fixet,a többit fölösleges. Van egy társunk aki elkezdte a szondázások helyét gyüjtögetni,na ez megint egy hülyeség. Ki van adva a zsaruknak ha megállit kötelező a szonda! akkor az egész országot belehetne tenni. A szlovakhoz,lengyel spc-hez nem tudok hozzászólni mert nagyon ritkán járok arra.
Sep 15th, 2017, 12:13 am
Sep 15th, 2017, 11:27 am
Sir_Gunar wrote:Amugy az SK v SLO a szlovák? mert ott csak így vannak jelölve

A Google nagy barát, pl Országok és területek kódjai
Sep 15th, 2017, 11:27 am
Sep 15th, 2017, 12:37 pm
Sziasztok!

Magyarországi sebességmérő-kamera adatbázisom 2017.09.15.-i verziója letölthető innét: https://data.hu/get/10756684/PLajos_kamera_kollekcio_170915.rar


Módosítások:
---------------
KKEP: 6-os út Kisapostag, Debrecen 33-as út és Bocskaikert 4-es út sebességérték javítása
Fix: Új kamera a 86-os úton Kálócfán
Mobil: Új és pontosított méröhelyek
TSM: Tengelysúlymérő állomások (főként kamionosoknak)


Üdv: PLajos
Sep 15th, 2017, 12:37 pm
Sep 15th, 2017, 1:28 pm
Camionos wrote:Ez egy hülyeség,mármint a telepitetten kivűl mást is betenni. Bármelyik országos fóut,autópályán bárhol mérhetnek. Nem is értem miért rugóztok rajta,ennyi erővel betartani mindent aztán ok. Én is használok de csak fixet,a többit fölösleges. Van egy társunk aki elkezdte a szondázások helyét gyüjtögetni,na ez megint egy hülyeség. Ki van adva a zsaruknak ha megállit kötelező a szonda! akkor az egész országot belehetne tenni. A szlovakhoz,lengyel spc-hez nem tudok hozzászólni mert nagyon ritkán járok arra.


Na igen de az enyémben ami van a szlovák sem meg a lengyel sem jár közel a valósan telepített kamerákhoz, hiszen látok sokkal többet útközben mint amennyit a bázisban jelez és marhára nincsen kedvem fizetni a szlovákoknál főleg, mert annyira szeretnek minket mint tudjuk, pedig a földünkön élnek. Inkább csináltak maguknak saját történelmet, mikor sosem volt saját országuk europában. Ez most nem lenézés vagy bármi egyéb mielőtt vki rosszra gondolna, csak száraz tényként írtam, meg ahogyan azt is hogy a magyar névvel kiírt (a névtábláján) rendőr a határtól kb 15km-re nem beszél magyarul, viszont tökéletesen érti amit karattyolok, vicc kategória!
Tájfun wrote:A Google nagy barát, pl Országok és területek kódjai

Tudom, csak bemásoltam az SK-t és csal azután mutatta a camerákat, azt a párat mikor a SLO-t is bemásoltam, hát érdekes volt.
Sep 15th, 2017, 1:28 pm
Sep 15th, 2017, 1:52 pm
plajos wrote:
Gizmo94 wrote:További érdekesség, hogy amit átmásolok az S5 iGO save profiles 01 mappába, history.sav, streethistory.sav, cityhistoryv4.sav, stb. az az iGO indítása után eltűnik a mappából. Ez kész, ilyet még nem láttam...

Az ugyanazon nevű de cks kiterjesztésű checksum (ellenőrző összeg) fájlokat is átmásoltad? Mert ha nem egyezik az ellenőrzőösszeg törli a fájlt indításkor. Ha nincs meg, akkor meglehet próbálkozni ezzel, és akkor nem kér ellenőrzőösszeget:

[interface]
save_checksum = 0



Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget, végül sikerült áthozni az előzményeket az S5-re. :) A megoldást plajos javaslata hozta, a checksum ellenőrzés kizárásával. Így már nem törölte a fájlokat és átjött minden. Még egyszer köszönöm mindenkinek, és biztosan fogok még szerencsétlenkedni az iGO-val kapcsolatban, mert be kell vallanom, hogy azon kívül, hogy használom, sajnos totál hülye vagyok hozzá. :lol:
Sep 15th, 2017, 1:52 pm
Sep 15th, 2017, 4:10 pm
Tisztelt Szakértő Urak!

Keresek - amennyiben létezik egyáltalán - színes ikonos branding file-t Nextgenhez.

Előre is köszönöm!
Sep 15th, 2017, 4:10 pm

"Minden ember megkopaszodik, csak nem mindegyik éli meg!"
Sep 15th, 2017, 4:49 pm
@Mawerik Tessék, csak keresni kell.

Csepeli wrote:Nem is értem minek erölködök.........

Módosítsd az újat ha a mentésed szentírásnak vehető és tedd fel.
Sep 15th, 2017, 4:49 pm
Sep 15th, 2017, 8:02 pm
Miért van benne más betűtípus, és miért lettek kerekítve a koordináták?
Image teljes méret
Sep 15th, 2017, 8:02 pm