Dec 11th, 2017, 10:35 pm
Joc49 wrote:de belehet adni neki a fordoljon meg ahol lehet módot?

Próbáld meg:

[route]
allow_uturn=1
Dec 11th, 2017, 10:35 pm
Dec 12th, 2017, 4:23 am
Üdv "fiatalok" ;)
Kicsit módosítottuk az "Arimi" külső térképcserélőjét,(amíg ki nem adja a "frissítést,bár már kétszer is írtunk neki ") :) hogy térképcsere után tudja egyből indítani az iGO Pal verziót és ahogy Tájfun is írta, bentről nem fog működni> mert nem akartunk "belebuherálni" a telepítő apk-ba. A módosítás az iGO Pioneer-t illeti amit már nem fogtok megtalálni a felsorolásba.
Próbáljátok ki>>>telepítés-leírás benne, ;) Mapchanger_for_Nextgen+v.2.6.1_iGO_Pal

Image

Telepítésnél erőssen javallot az előző verzió eltávolítása,de figyelj oda hogy a program eltávolítása elötte vedd ki az Sd kártyát a készülékből, mert ellenkező esetben törli "com.gja.nav.utility" mappa tejes térkép tartalmát!!

Csepeli
Dec 12th, 2017, 4:23 am
Dec 12th, 2017, 7:59 am
Tájfun wrote:[route]
allow_uturn=1

A megfordulás engedélyezésének legalább annyi hátulütője van mint előnye. Ha engedélyezve van, akkor ha pl. útlezárás miatt letérsz az útvonalról mindenáron visszaakar fordítani a lezárt úthoz, és nem tervez új elkerülő útvonalat (hisz engedélyezve van neki a megfordulás). Ha tiltva van a megfordulás (gyárilag így van) akkor elő kell venni a józan eszünket, és ilyen esetben ahol lehet megfordulni, az iGO majd tervez egy új útvonalat. A navigációt csak mint egy mankó úgy szabad használni és nem vakon követni, mert könnyen a komp mellet a folyóban találhatjuk magunkat :)
Dec 12th, 2017, 7:59 am
Dec 12th, 2017, 8:38 am
Nyílván igazad van,de azt sem bírnám röhögés nélkül,hogy elvisz előre 12-15km,meg ugyanannyi vissza és cél mögötted van :-)
És ha azt mondja "fordulj meg ahol lehet",akkor is jöhet a józan ész,hisz látod hol tudsz megfordulni,hol nem,és a vas így is,úgy is újratrevez nem :-)
Dec 12th, 2017, 8:38 am
Dec 12th, 2017, 1:16 pm
plajos wrote:A megfordulás engedélyezésének legalább annyi hátulütője van mint előnye.

Ez volt a kérdés, én megadtam a megoldást rá. A többi részemről indifferens... :)
Dec 12th, 2017, 1:16 pm
Dec 12th, 2017, 3:51 pm
Sziasztok!
plajos wrote:.......................
.............................
Ha tiltva van a megfordulás (gyárilag így van) akkor elő kell venni a józan eszünket, és ilyen esetben ahol lehet megfordulni, az iGO majd tervez egy új útvonalat. A navigációt csak mint egy mankó úgy szabad használni és nem vakon követni, mert könnyen a komp mellet a folyóban találhatjuk magunkat :)

Ennél nagyobb igásságot ritkán olvashat az ember! Nagyon is követendő példa. Köszönöm én is!! :)
Dec 12th, 2017, 3:51 pm
Dec 12th, 2017, 5:07 pm
Szép estét!
A NextGen_Pal mapchangerével küzdök. Mindent a belső memóriába tettem. Ezért azt gondoltam, hogy csak símán telepítem a térképcserélőt, ami meg is történt. De az elindított térképcserélő jobb felső sarkában nem látom a három egymás alatt lévő pöttyöt, így nem is tudom beállítani a helyes elérési utat.
(megjegyzés az Israel, vagy Avic esetén nem volt semmi ilyen problámám.) A telón 4.4.2 android megy. Ha tudnátok javaslatot adni a teló nagy ívben történő elhajítása helyett, azt szívesen fogadnám.
Dec 12th, 2017, 5:07 pm
Dec 12th, 2017, 5:36 pm
Mi lenne ha a telefon menü gombjával próbálkoznál? :) Nem kell sehova hajigálni a 4.4.2-es rendszerű vasat, jó az még...
Az Israel és Avic arimi munkája, a Pal nem fogja bentről tudni indítani a cserélőt, neked kell kézzel elindítani. De a csere az csak azon múlik, hogy a cserélő apk-ban a jó útvonal meg legyen adva.
Dec 12th, 2017, 5:36 pm
Dec 12th, 2017, 5:57 pm
Sziasztok.
Volt egy iGO Avic mentésem telefonról.Újra vissza akartam rakni ezt a programot,de a telepítő apk,és az ux mappát semmiképpen nem tudom felmásolni Sd-re.Azt irja ki,hogy az install fájl nem másolható.Tudnátok segíteni,hogyan rakhatnám fel újra ezt a programot.Próbáltam telepíteni az iGO_Pal programot is de ugyan azok a problémák vele.Előre is köszönöm a segítséget.Üdv ktocsi
Dec 12th, 2017, 5:57 pm
Dec 12th, 2017, 7:20 pm
Ne az SD-re másold hanem a belső tárhelyre, ott a helye, hacsak nem android 4.4 alatti a rendszered, vagy ha root-olva van. Ha nem írható az SD kártya akkor sanszos hogy megrogyott.
Dec 12th, 2017, 7:20 pm
Dec 12th, 2017, 9:01 pm
Tájfun wrote:Ne az SD-re másold hanem a belső tárhelyre,

Szia.A telefon az Sd kártyát belső tárhelyként kezeli.Ez a program,már volt feltelepítve,így az sd kártyára.Akkor gond nélkül ment minden.az apk-t is fel lehetett tenni rá.Eröl készítettem egy mentést.Később másik programot telepítettem fel a helyébe,de most szerettem volna a mentésből visszarakni.
Dec 12th, 2017, 9:01 pm
Dec 13th, 2017, 5:46 am
Üdv! kalos!

Az egész csomag hol érhető el...?[/quote]
A pdf-böl megtudhatod.
Dec 13th, 2017, 5:46 am