Nov 27th, 2020, 4:24 pm
P40nogoogle wrote:Igen, google nélküli, de ez releváns?
A PAL(traffitt nem mutatja) illetve a bolti igo navigation fut. Az avic inditás után rögtön fekete képernyővel kilép.
Egyébként van a készüléken "mókulással" feltett google keretrendszer.

Csak arra voltam kíváncsi, hogy megy-e anélkül az iGO, mert nincsen google nélküli tabom sem telefonom és kíváncsi voltam rá. De így akkor ha mókoltál rá akkor gondolom kellett hozzá, vagy ezt nem tudjuk meg.
Nov 27th, 2020, 4:24 pm
Nov 27th, 2020, 5:56 pm
Nem e miatt került rá a gapp, de gyári reset után újra feltettem a PALt meg az Avicot is, és ugyanezek a tünetek.
Nov 27th, 2020, 5:56 pm
Nov 29th, 2020, 2:01 am
Sziasztok , a LUNA skin byPongo az AVIC-ra is használható ?

Köszönöm a válaszokat :)
Nov 29th, 2020, 2:01 am
Nov 29th, 2020, 7:39 am
Nem, az utolsó, ami jó rá: Skin_by_pongo_2020-11-03
Nov 29th, 2020, 7:39 am
Nov 29th, 2020, 10:24 am
pg66
Köszönöm szépen :thumbup:


Mindenkitől kérdem, a VW Skin_Set_Public skin használható az Avic változatnál ?
Aki használja, milyen a tapasztalata ?
Nov 29th, 2020, 10:24 am
Nov 29th, 2020, 1:26 pm
Tájfun wrote:
Darusbandi wrote: Pár napja nem tudok vele navigálni mert kilép és leáll! Több pontos útvonalat egyáltalán nem lehet vele terveztetni mert azonnal kilép!

Nem írod melyik skint használod, van benne egy pár. Valami sérülhetett. Remélhetőleg nem a program.
A mentett útvonalak
save\profiles\01\users\00\routes\route001.dat ...
A mentett helyek
save\profiles\01\users\00\user.upoi
Az előzmények
save\profiles\01\users\00\history.sav

Töröld a save mappát, ezeket az első indítás után másold vissza.

Ha a beállításaidat is vissza akarod állítani akkor a
save\profiles\01\system.ini fájl mentésével - visszaállításával teheted meg.

/még mindig az Avic csomagot tartom a legmegbízhatóbbnak, leggyorsabbnak, legstabilabbnak hangvezérlés nem léte ide oda, meg az időjárás másolgatós beindításával járó kis ténykedni való ellenére/


Megcsináltam a leírásod szerint és csak a mentett helyeket raktam vissza de nem javult meg. Ezért újra telepítettem az egészet de a mentett helyeket visszaraktam. Pár nap után megint előjött a hiba. Az alap skin van beállítva rajta ezen nem lett változtatva soha! Egy érdekesség: ha újra indítom akkor meg működik de most elő jött egy másik jelenség is mikor egy újabb köztes pontot szeretnék beszúrni ezt írja ki: Error, Out of memory, Requested:3283991272, Cache?7428649! Ha nem lesz megoldás akkor csak fel kell tegyem a javasolt Avic csomagodat. :crazy:
Nov 29th, 2020, 1:26 pm
Nov 29th, 2020, 3:57 pm
makkmaci wrote:Mindenkitől kérdem, a VW Skin_Set_Public skin használható az Avic változatnál ?
Aki használja, milyen a tapasztalata ?

Használható, de nem mindegyik frissítése makulátlan, érhetnek meglepetések.
Nov 29th, 2020, 3:57 pm
Nov 29th, 2020, 5:07 pm
Tájfun wrote:Használható, de nem mindegyik frissítése makulátlan, érhetnek meglepetések.


Köszönöm szépen Tájfum mester :thumbup:

Van esetleg olyan verziójú ami makulátlan ?
Mivel jobb vagy más ez a skin az arimi&Vamibg skinhez képest ?

A navis csomagba mellékeltél egy GPS Status & Toolbox Pro applikációt.
Ezt javallott feltelepíteni akkor is ha egy újabb generációs készülékre kerül fel az IGO ? ( Xiaomi MI10T Pro )
Nov 29th, 2020, 5:07 pm
Nov 29th, 2020, 8:35 pm
Küldök egy friss Avic csomagot, az abban lévő használható. Hozzá van az Avic-hoz igazítva. Valamikor arimi "beszállítója" volt Vicewandel, ötletekben is és a megvalósításban is. Aztán egy szép napon külön utakat kezdett járni, így sok olyat találsz amit az arimi skinben nem, de ebben abban ennek ellenére az arimi skin egyéb dolgokat nézve többet tud, a mai napig szerintem az arimi az egyik legjobb az élmezőnyben. Kár, hogy abbahagyta, lett volna még mit belevarázsolni, tökéletesíteni.
GPS Status & Toolbox Pro mindenhez ajánlott, sok vizet nem zavar, automatikus a működése, gyorsabb a műhold kötés vele.
Nov 29th, 2020, 8:35 pm
Nov 30th, 2020, 2:48 pm
Üdv! Helyzet van megint! :-) Nextgen, Avic, Pal, Israel, Arimi skin, tán 03.12 kiadás. Samsung tab, lenovo tab, wayteq 995 esetén, meglévő útvonalnál áttervezés, köztespont-új útvonal megadásakor összeomlik. Kilép a program. Esetenként olyan mérvű az összeomlás, hogy újra kell tapogatni a beállításokat A telon, huawei mate 10 pro nem csinálja sosem. Találkozott már valaki ilyennel? Mi lehet a gond?
Nov 30th, 2020, 2:48 pm
Dec 1st, 2020, 6:56 pm
Fekete hátteres indításnál valami képbeállítási gond lehet a sys.txt-ben. Próbáld sys.txt nélkül indítani.
Dec 1st, 2020, 6:56 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Dec 4th, 2020, 10:49 pm
Sir_Gunar wrote:Üdv!
A P40 az már google nélküli cucc ha jól tudom ugye? Azon simán futnak az iGO verzók?

Nem vagy mai motoros,mi köze van az iGO verzióknak a google? Max a nextgen verziókból nem tudod megnyittani a gmail. Tényleg nem is értem,android vagy mi franc,hogy google vagy nélküle az mindegy a naviknak. Biztos hogy ninnc az NNG honlapján olyan hogy Google,vagy Google nélküli verzio kütyük. Ne vedd ezt kioktatásnak,józan paraszti ész ezt diktálja. Ja és raktam föl kb pár hónapja P40 lite kütyüre Nextgen Pal verzió.
Dec 4th, 2020, 10:49 pm
Dec 5th, 2020, 12:13 am
A google cuccai amik nincsenek a tiltás miatt a huawei gépein, sok olyant is okozhatnak amikre nem is gondolna az ember és csak amikor használ egy ilyent akkor jönnek elő ezek. Ezért kérdeztem meg hogy fut-e rendesen, hiszen nem tudjuk miket használhat bármelyik navi is abból a sok kis részből álló google támogatásból amit már nem kap a cég újabb eszközeire. Van egy csomó rendszer szintű ami nekik már nincsen és nem is látszik ha nem keressük direkt, persze gondolom helyettesítik mással, sajáttal, de ki tudja mit okozhat a hiányuk. Már volt amivel szembesültek ismerősök és ezért is merült föl bennem hogy mókolás nélküli google tiltólistás kütyükön megy-e rendesen. Az NNG oldalát meg hagyjuk hogy mi van ott és mi nincsen. Azt sem kommunikálták mikor egyik nap még nem olcsón meg lehetett venni az igo-t majd kijött a friss és nem volt visszafelé kompatibilis és harcolniuk kellett az átverteknek, hogy mi is akkor az NNG-nél az hogy life time, mert kb pár hetes volt amit vettek és megszűnt az újjal a támogatása a réginek és ezt elsütötték két OS-en is rövid időn belül. Persze aki nem veszi meg csak használja amit itt kap (én is) és ami sokkal jobb is mint amit azok csinálnak, azt nem érintette meg ez, de IOS-en nincsen mókolt igo és ott kezdték el majd droidon ismételtek, csak itt nagyobb volt a felzúdulás és korrigáltak végül kényszerből.
Dec 5th, 2020, 12:13 am
Dec 5th, 2020, 1:52 pm
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy van olyan kolléga akinek sikerült a Lunát üzembe helyezni Huawei P30-on? Nekem indítás után azonnal elszáll...
Dec 5th, 2020, 1:52 pm