Feb 8th, 2018, 10:05 pm
Értem......
Köszi :-)
Az autu elé tegyek ; ?
Feb 8th, 2018, 10:05 pm

taki
Feb 8th, 2018, 10:08 pm
taki wrote:Sziasztok!
Egy Sam T110 es tableten szeret ném használni az IGOPált, de a 7 colos kijelzőn nagyon kcsik a vezetési képernyőn lévő betűk.
Hogyan leht arányában növelni az összes infót?
Köszönöm előre is :-)


Próbálkozz ezekkel:
(egyszerre csak az egyik érték!:)

[rawdisplay]
base_dpi = 120
base_dpi = 160
base_dpi = 240
base_dpi = 320
base_dpi = 480
base_dpi = 640

T110 Tab 1024x600 px felbontású, a következő lesz a jó beállítás, szerintem:

[rawdisplay]
dpi="auto"
base_dpi = 160
Feb 8th, 2018, 10:08 pm
Feb 8th, 2018, 10:28 pm
szge wrote:
taki wrote:Sziasztok!
Egy Sam T110 es tableten szeret ném használni az IGOPált, de a 7 colos kijelzőn nagyon kcsik a vezetési képernyőn lévő betűk.
Hogyan leht arányában növelni az összes infót?
Köszönöm előre is :-)


Próbálkozz ezekkel:
(egyszerre csak az egyik érték!:)

[rawdisplay]
base_dpi = 120
base_dpi = 160
base_dpi = 240
base_dpi = 320
base_dpi = 480
base_dpi = 640

T110 Tab 1024x600 px felbontású, a következő lesz a jó beállítás, szerintem:

[rawdisplay]
dpi="auto"
base_dpi = 160

Ez a felbontás a sys ben 240re utal.....köszönöm a segítséget :-)
Feb 8th, 2018, 10:28 pm

taki
Feb 9th, 2018, 7:49 am
Sziasztok androidos telon van az igo pal illetve az igo israel és a kérdésem az lenne el lehet e érni valamilyen beállítással vagy sys módosítással azt hogy menet közben szol a zene a telefonon és vele párhuzamosan megy a navigáció és mikor a navigáció megszólal lehalkítja a zenét majd utána visszahangosítja a zenét azt szeretném beállítani hogy ne halkítsa le a zenét hanem csak mondja el az utasítást a navigáció mert városban elég zavaró hogy lehalkul a zene aztán visszahangosodik,ez a sys bejegyzés sound-os része gondolom itt lehet módosítani ? Vagy nem tudom :)
[sound]
alert_volume="0"
ding_muted=1

[sound.voice]
drive_sentence_without_force="1"
traffic_readout_enabled="1"
Feb 9th, 2018, 7:49 am
Feb 9th, 2018, 8:32 am
arimi és pongo skineket megosztaná nekem valaki? Köszönöm szépen!
Feb 9th, 2018, 8:32 am
Feb 9th, 2018, 8:49 am
zsiga68 wrote:Tulajdonképpen minden növekszik,a menük is.

Siker van.... :) Köszönöm!
Feb 9th, 2018, 8:49 am

taki
Feb 9th, 2018, 9:12 am
Üdv! Még egy kis gond.....
Tab 3 mintha gy kicsit lassan találna múholdat. Erre valami ötlet?
Feb 9th, 2018, 9:12 am

taki
Feb 9th, 2018, 9:56 am
Szia!

Adj neki internetet.
Feb 9th, 2018, 9:56 am
Feb 9th, 2018, 11:01 am
taki wrote:Üdv! Még egy kis gond.....
Tab 3 mintha gy kicsit lassan találna múholdat. Erre valami ötlet?

Nekem SAMSUNG TAB2 után volt TAB3 készülékem. Azért vettem meg már 2mag helyett 4mag a CPU benne és szerettem volna, hogy gyorsabb legyen a korábbihoz képest, amit navigációra használtam az autómban. Sajnos a SAMSUNG TAB3 készülékben a GPS vevő antenna alul méretezett lett benne, így a szabad ég alatt már az emberi tenyértől is GPS vétel térerősség visszaesést produkál, melyet a https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androits.gps.test.pro applikáció mérése is alátámaszt. Így gépkocsiban, pl. fémgőzőlt szélvédővel szerelt változatban (ami nekem volt: Renault Megane II), szinte használhatatlan pontos navigálására. Netet hiába adsz neki, nem lesz jobb a GPS vétel és a találat sem, mert hardveresen nem lát műholdat a vevője az eszköznek, így el kell sajnos fogadni, hogy ez a SAMSUNG TAB3 sorozat ilyen. Én ezért rögtön meg is váltam tőle és visszatértem jól működő TAB2-re.
Példavideó: https://youtu.be/bbuSBkNiiLE
Feb 9th, 2018, 11:01 am
Feb 9th, 2018, 2:27 pm
Jahhh........ Samsung A (2016) széria fölött már nincs ilyen gond,én is már második éve nyomom a kis Tab A 7"-esemet, hasít minta a nyíl ezt Camionos is meg tudja erősíteni>Wayteqetket bőven lekőrözi. :roll: :clap:
Feb 9th, 2018, 2:27 pm
Feb 9th, 2018, 3:10 pm
Sziasztok!

Magyarországi sebességmérő-kamera adatbázisom 2018.02.09.-i verziója letölthető innét.

Módosítások:

KKEP: Aba és Kőrösladány sebességérték javítása
Mobil: Új és pontosított mérőhelyek
Vasúti átjárók: Teljesen átdolgozott, pontosított átjárók


Üdv: PLajos
Feb 9th, 2018, 3:10 pm
Feb 9th, 2018, 3:21 pm
@Kalos
Klassz ez a androits.gps.test.pro_1.48 program ;) de a youtube videóból pont semmit nem láttam :( :shock: :lol:
Van ilyen,hogy AZ-Screen-Recorder-v4.9.5 >telepítsd fel (magyar nyelvü) elíndítod megjelenik buborékban>beállítás gomb>egyebek és átállítod a kontroller tipusát Menüre, én is ezzel rakom fel a youtube-ra a dolgokat,próbáld ki. ;)
Más nyalánkság, néha ezt is frissíteni kell: ES+File+Explorer-v4.1.7.1.13
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja és megcsináltam amit kértél Pongó csomaghoz a pittyegés és figyelmeztetés kikapcsolását egyszerre egy gombbal mint Ariminál is lehetséges ugyebár>de lehet,hogy nem te kérted már nem emlékszem (vén pöcs vagyok)
Mindenesetre itt van: tts_mute.zip a neve és jó a többi Navigation és Pal verziókhoz is.>>(Arimihoz nem bemásolni!!)

Pongo sys.txt esetén elötte töröld ki a sound alatti ding_muted=1 ;skambutis ill.alert_muted=0 ;ispejimai részt, mert nem fog tudni rendesen működni,ez a Pal és Navigation verzióra is igaz, mert ott is némítva van minden benne.

Image

Amúgy azon gondolkozom,hogy kukázom az iGO Israelt, mert a Pal verzió annyira gyors útvonal tervezésbe pld. Pongo 01.23 csomagjával,hogy hihetetlen>3000 km útvonal tervezés 3 másodperc úgy, hogy az sd-én vannak a térképek,tud a Pongo nagyon! :clap: :thumbup:


Csepeli :)

Köszönjük a munkádat Lajos! :clap: :clap: :clap: :clap:
Feb 9th, 2018, 3:21 pm
Feb 9th, 2018, 4:40 pm
Kedves Mindenki!
Mate9 telom frissíteni akar android 8-ra. Most a Karácsonyi prímo és a PAL verzió van fenn rajta, megy rendesen.
Hagyjam neki? Nem fog kiakadni valami, mert ha az esélye fennáll, akkor szólok neki, hogy" maradjon ott ahol van"!
Köszi előre is a tapasztalataitok megosztását.
Feb 9th, 2018, 4:40 pm
Feb 9th, 2018, 4:45 pm
Szia,
Ahogy érzed ;) Android 8.0-tól elköszönhetsz az iGO Primotól,nem fog tovább működni,hang lesz de kép nem.
Feb 9th, 2018, 4:45 pm
Feb 9th, 2018, 6:01 pm
Szia Csepeli!
Akkor jól emlékeztem, hogy valahol már olvastam a 8-ról, hogy vele a prímonak annyi!
Még szerencse, hogy időben észrevettem mi készül a háttérben, és nem engedtem a dolgot.
Köszi szépen!
Feb 9th, 2018, 6:01 pm