Dec 31st, 2020, 7:05 pm
Ha tőlem van a csomag nem lesz átlátszó, engem is idegesít évek óta - probléma orvosolva.
Dec 31st, 2020, 7:05 pm
Dec 31st, 2020, 8:01 pm
Hogyne lenne tőled, Pal, Avic is. Csak most ráérek kísérletezgetni :lol:
Dec 31st, 2020, 8:01 pm
Dec 31st, 2020, 8:51 pm
Boldog Új Évet!

Image
Dec 31st, 2020, 8:51 pm
Jan 1st, 2021, 6:40 pm
Sziasztok! Volt alkalmam és időm végre kitesztelni mért nem működik a speedcam a tabomon!
Bármely új összeállítást rakom fel, mindegy milyen alap programmal, ha minden a belsőn megy, egy könyvtárban van minden akkor tökéletesen megy minden. Ha megosztom, külső sdre megy a tartalom akkor hiába van a belsőn (marad) és hiába nincs semmi a külsőn nem látszik és nem is érzékeli a speedcam txt-ket. Nem igazán tudom mi a megoldás a rooton kívül!

Ez van a sysben!:

[folders]
data_folder_name="iGO_Pal"
linked_root_list="/storage/emulated/0 /storage/MicroSD /extsd /storage/extsd0 /mnt/extsd0 /mnt/storage/extsd0 /external_sd0/mnt/sdcard/external_sd0 /mnt/external_sd0 /mnt/sdcard/external_sd /sdcard2 /sdcard /sdcard/sd /mnt/sdcard /mnt/sd /mnt /storage /mnt/extSdCard /mnt/external_sd /mnt/sdcard/external_sd /sdcard/external_sd /storage/extSdCard"
has_secondary_root=1
;android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/addons"
android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/Android/data/com.gja.nav.utility/files/addons"
content="\storage/2E98-918F/Android/data/com.gja.nav.utility/files/addons/content"
Jan 1st, 2021, 6:40 pm
Jan 1st, 2021, 9:23 pm
Azért egy speedcam adat bázis nem egy egetverő adat hogy ne férne el a belsőbe. Nálam is a belsőbe van. Pl az iGO Primo-nál más a szupertrafik kiosztása és más a Nextgen verzióknál. Eleve nem teszem egy közös adat bázisba. De pl a Wayteq 995.Waxteq 995 Max beolvassa bárhonnan. Én nem azt használok,de próbáltam. Annak mindegy hol van,illetve annak elég egy addons mappa a kártyára. Mert az még tud irni a kártyára.
Nálam több navi van fönn,csak a Pal verzió van föltöltve. Az Avic,Primo verzió meg a Pal-ból szedi ki a fájlokat. Pl ez a Primo sys folders része.

[folders]
linked_root_list="/storage/extSDCard/iGO /storage/sdcard2/iGO /sdcard2/iGO /sdcard/external_sd/iGO /ext_card/iGO /mnt/_ExternalSD/iGO /mnt/emmc/iGO /mnt/extern_sd/iGO /mnt/external_sd/iGO /mnt/exsdcard/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/ext_sd/iGO /mnt/extsd/iGO /mnt/extSdCard/iGO /mnt/sdcard/_ExternalSD/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/ExtStorages/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /mnt/sdcard2/iGO /storage/sdcard1/iGO /storage/sdcard0/iGO /storage/iGO /sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard-ext/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/iGO /sdcard/iGO /storage/sdcard1/iGO /mnt/sdcard1/iGO /mnt/ext/SdCard/iGO /storage/ext/SdCard/iGO /storage/emulated/0/iGO"
data_folder_name="iGO_Pal"
has_secondary_root=0
dem="..\..\iGO_Pal\content\dem"
maps="..\..\iGO_Pal\content\map"
poi="..\..\iGO_Pal\content\poi"
buildings="..\..\iGO_Pal\content\building"
Jan 1st, 2021, 9:23 pm
Jan 1st, 2021, 10:03 pm
Nem azt szeretném, hogy sdről fusson a speedcam is bár kényelmesebb lenne bőven! Ha a térképek addonsban vannak sd-n akkor egyből nem látja a speedcamokat legyen bárhol a könyvtára. Ezt teszteltem le. Nekem az a fontos, hogy végre működjön mert picit drága ha véletlen belecsúszok egy traffiba ami megelőzhető lett volna a figyelmetlenségen kívül, ha szól a navi előre. Azért linkeltem be a folderst mert hátha itt egy hiba van vagy vmi..
Vicc az is, hogy itt egy tab, üzembe helyezem és alapon már alig van rajta hely. Így is ha csak a progi van a belsőn van kb 300mb hely. Pedig nincs rajta más csak az iGO_PAL meg a totalcommander.
Jan 1st, 2021, 10:03 pm
Jan 1st, 2021, 10:40 pm
Értem én hogy pici a belső,és kevés hely maradt. De most néztem meg a speedcam mappát 1.29.mb full EU,és még általam gyüjtött olyan txt fáj amik nincsenek benne a hivatalos spc fájlokba. Én csak Tomtom spc fájlokat használok meg pár txt amiket utközbe gyüjtök és ithon átirok txt-be. Ja és csak fix trafikat használok,mobilt soha. Az ma itt holnap ott,drágább a fékbetét :D

Egyébként ezt a sort nem értem nálad.
content="\storage/2E98-918F/Android/data/com.gja.nav.utility/files/addons/content"

Az előző sys bejegyzés a telefonomon van ott van bőven hely,azért van a Pal feltöltve.
Ez a sys a tab van amit élesbe használok,de a speedcam az a programba van.
[folders]
data_folder_name="iGO_Pal"
linked_root_list="/storage/emulated/0 /storage/MicroSD /extsd /storage/extsd0 /mnt/extsd0 /mnt/storage/extsd0 /external_sd0/mnt/sdcard/external_sd0 /mnt/external_sd0 /mnt/sdcard/external_sd /sdcard2 /sdcard /sdcard/sd /mnt/sdcard /mnt/sd /mnt /storage /mnt/extSdCard /mnt/external_sd /mnt/sdcard/external_sd /sdcard/external_sd /storage/extSdCard"
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/DA7C-0F60/Android/data/com.gja.nav.utility/files/addons"
Jan 1st, 2021, 10:40 pm
Jan 2nd, 2021, 6:41 pm
Sikerült!
Az volt a gond, hogy ez abszolult nem kell:
content="\storage/2E98-918F/Android/data/com.gja.nav.utility/files/addons/content"
és
android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/Android/data/com.gja.nav.utility/files/addons"
helyett
android_secondary_root_path="/storage/2E98-918F/Android/data/com.gja.nav.utility/files/addons"
Most mutatja a térképen és generálja a két filet!
Nagyon köszönöm a türelmetek!
Esetleg még, hogy tudom ezt otthon tesztelni, hogy menet közben hogy néz ki a képernyőn?
Jan 2nd, 2021, 6:41 pm
Jan 2nd, 2021, 8:45 pm
Nem is értettem hogy minek kelett az a sor oda. A kártyád számát meg csak te tudod. Mintának raktam fel hogy könyebb legyen ha valami nem jó. Mert nálam hibátlanúl megy,mindent beolvas a kártyáról. Kivéve a speedcam mapát mert azt mindig a programba rakom. Egyébként elég volna az addons mappa a kártyára,ha nem használsz térképcserélőt. De gondolom térképcserélőt használsz azért raktad oda ahol van.
A kamerát meglátod,keress rá egy hozzád közel,vagy egy olyan kamerára amit biztosan tudod hol van. Látni fogod a térképnézetbe is. Szimulációba is látni fogod,de nem fogja mondani hogy sebességmérő stb kamera. Csak élesbe mondja be a fehércseléd vagy az inas :D :D
Jan 2nd, 2021, 8:45 pm
Jan 2nd, 2021, 8:52 pm
Most kaptam Cser Robitól új speedcamot szóval minden ok! Segítettél te is! Jövő héten élesbe kipróbálom! Hát igen! Ahogy mondtad! 40t-nál drága a fékbetét! :)
Jan 2nd, 2021, 8:52 pm
Jan 6th, 2021, 6:36 pm
Üdv. B.Ú.É.K.! mindenkinek, kitudnátok segíteni egy működőképes wincés Nextgennel kamionossal, Wayteq 985bt-re, előre is köszönöm.
Jan 6th, 2021, 6:36 pm
Jan 7th, 2021, 5:05 pm
Abba sok köszöneted nem lesz. Nincs normálisan fetörve a wince nextgen,állandóan vadászhatod a truck licenc aztán lehet hogy nem találsz. Wince gépen szerintem meg maradj Primo. Droid vonalon más a nextgen,az normálisan fel van törve. Wince vonalon a Nextgen alap program is éppen csak eldöcög. A wince gépekbe lévő marha nagy(256 mb ram miatt éppen csak eldöcög)
Jan 7th, 2021, 5:05 pm
Jan 7th, 2021, 9:15 pm
A jó tanácsot megfogadom, egy Primo 405512-t használok frankon mükszik de van egy M3i3 is tartalékba.
Jan 7th, 2021, 9:15 pm
Jan 9th, 2021, 11:52 am
Nem ismerem azt a M3i3 kütyüt,de ha wince alapú akkor max 256 mb ram lehet benne. Azon tényleg csak döcög a Nextgen alapon is. Ha jól emlékszem Mappy vagy mi fene annak a wince nextgen-ek. Arra emlékszem hogy nincs feltörve rendesen,mindig licencre kell vadászni. Ha wince alapú az a kütyü tegyél arra is egy megbizható Primo.
Jan 9th, 2021, 11:52 am
Jan 9th, 2021, 7:51 pm
Sziasztok, új belépőként üdvözlök minden fórum tagot!
Karácsonyra kaptam egy vadiúj Wayteq x995-t, amin 6-os android van. Nem volt rajta navigációs szoftver, ezért a torrent oldalakról töltöttem le és telepítettem rá az iGO Primo 9.6.29.625822-t, a Nuance_Android_premium-ot, az NNG 2020.06 Magyarország térképet, valamint az iGO_HERE_Europe_2020_Q2-ből egy pár másik ország térképét. Felraktam még a speedcam PLajos_kamera_kollekcio_200711-t.
A Primo normálisan működik, de a TTS-el gondom van, Eszter érthetően mondja, hogy a következő utcasarkon balra/jobbra forduljak, de amit rögtön utána mond az értelmetlen halandzsa, csak az utca nevét értem meg belőle.
Emiatt kezdtem el keresgélni Primo fórumokat segítség, megoldás reményében, de ez szinte mindenhol warez.
Közben ráakadtam erre a fórumra és regisztráltam. Elég sokat visszaolvastam és némiképp meglepődtem, hogy most már inkább a Nextgent javasoljátok és használjátok. (Amikor a témában utoljára nézgelődtem, akkor még a Nextgen gyerekcipőben járt, és inkább a Primot javasolták.) Ráadásul láttam is pár általatok felrakott képet az új skinekről és nagyon tetszenek. Ezért, bár alapvetően a fenti problémámra kerestem megoldást, már váltanék Nextgenre.
Azt szeretném megkérdezni, hogy tudtok olyan Nextgen - TTS - Skin verziót javasolni, ami tuti működik? Ha igen, azokat hol tudom beszerezni?
Jan 9th, 2021, 7:51 pm