Jun 6th, 2019, 2:51 pm
lutria wrote:Az a durva amikor a vaterán a "muzeális értékű" Mio c710-et (és hasonló korú társait WinCe 5-el és 2008-as térképpel)10-15.000Ft-ért próbálja valaki elpasszolni talán már évek óta és nem hajlandó lejjebb vinni az árát.És persze szerinte lehet frissíteni de csak azért nincs mert ő nem ért hozzá-meg az előző tulajok sem az elmúlt 10+ évben...
Mio moov 200-at azért akarják 18-ért adni mert 2008 körül az utolsó ismert ára 34.690Ft volt....


Olcsón hozzájutottál :D :D
Nekem az első navim egy Yakumo xxx bánat tudja mi volt kemény 32.mb felejtős memóriával kb75,80 e ft. Az iGo6 futott rajta. Majd jött a Yakumo xx franc se tudja melyik 64.mb memóriával,az kb 80,85.e ft volt. Ja ezek PDA voltak,nem PNA. Volt egy akciója az NNG,akkoriba a fax se tudja mi volt az ekőd neve. Szóval volt egy Yakumo xx készülékem legális igo6 szoftal. Lett egy akció ha becseréled az igo6-ot igo8-ra némi kp nem volt nagy összeg. Akkor kapsz egy legális igo8 3 év frisitéssel. Hülyének is megéri,nekem meg főleg :D :D . Csak baxtak kiadni frisittést. A 3 év alatt talán 2x kaptam frisittést az iGO8-hoz. Egyszer azt hiszem akkor mikor bejött az iGO8 8..3.. verzió. Amikor megjelentek a kék táblák. Még az igo6 idejébe rátaláltam a Sárkány oldalra,majd valami gebasz lehetett mert eltünt a látókörömből,azt hiszem akkoriba lett reg oldal. Soha többé hivatalos NNG kütyü. De szurkolok nekik hogy hosszú életüek legyenek,legyen fris térkép. Egy másik adalék,tavaly év elején nagyon olcsón vettem egy Becker Active.6 LMU Transit kütyüt. Egy kollégám át ült helyijáratos buszra,30.e ft odaadta. Kb 1 évet használta.lifetime vette. Megkaptam jelszó minden cakk-pakk. Erre a Becker cég csődbe ment rá 6,8 hónapra. Nincs semmi se ingyen azóta. Végül is sutba vágtam az egész kütyüt ahogy van.
Jun 6th, 2019, 2:51 pm
Jun 6th, 2019, 4:15 pm
Ha szerencséd van csak létezik okosság arra a Becker verzióra is..
Jun 6th, 2019, 4:15 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Jun 6th, 2019, 5:31 pm
Camionos wrote:Olcsón hozzájutottál :D :D

Én nem vettem meg de másra sem sikerült még rásóznia ennyiért annak a használt cikk neppernek aki megvette valami GPS bolt tíz éve beragadt készletét a legfelső-hátsó polcról olcsón hogy majd eladja majdnem annyiért amennyiért már újat lehet kapni garanciával stb...
Viszont majdnem vettem még egy pár hónapos W985BT-t 5000Ft-ért amit hibásnak hirdettek mert a leírás szerint a lakásban nem volt gps vétel...
Ha nem vidéken lett volna hanem helyben akkor el is mentem volna érte majd tesztelés után vigyorogva elsétáltam volna negyedáron vásárolva...
Jun 6th, 2019, 5:31 pm
Jun 6th, 2019, 6:47 pm
zsiga68 wrote:Ha szerencséd van csak létezik okosság arra a Becker verzióra is..


Köszönöm,nem élek vele. Az okosság az megvan kezdetektől fogva. Indul az iGO8,iGO Primo. A Tmc az nem megy,anno még volt Primo Tmc akkor se birtam szóra birni. Mindent olyan adatot kimásoltam a Becker Tmc bejegyzésből ami szerintem fontos. De most már hogy nincs Tmc Primo okafogyottá vált. Nagyon jó készülék 6,2". Megváltás volt az öregedő szememnek 5" után. Kuva gyors,na itt vége is a tömjénezésnek. Egy mocskosul szemét gps vevőt kapott. Becker is olyan mint a legtöbb gyártó,olcsón gyártatni,drágán eladni. A kütyü kinába készült. A kis kinai belepakolt szerintem mindent amit a Becker kért,de mindenből a legalját szinte,a kijelző az viszont jó napsütésbe is jól látható. Aztán itt vége is. Utána olvasgattam egy két német fórumon. Mindenhol gyalázzák ezt a szériát,alúljáróból kijövet is percekig keresi a jelet nem hogy egy hoszabb alagút útán. A vaterán már régen túladhattam volna rajta. De nincs a pofámon bőr,és nem akarok reklamáló hivást,email stb kapni hogy egy hulladék az egész :( :(
Jun 6th, 2019, 6:47 pm
Jun 6th, 2019, 7:41 pm
lutria wrote:
Camionos wrote:Olcsón hozzájutottál :D :D

Én nem vettem meg de másra sem sikerült még rásóznia ennyiért annak a használt cikk neppernek aki megvette valami GPS bolt tíz éve beragadt készletét a legfelső-hátsó polcról olcsón hogy majd eladja majdnem annyiért amennyiért már újat lehet kapni garanciával stb...
Viszont majdnem vettem még egy pár hónapos W985BT-t 5000Ft-ért amit hibásnak hirdettek mert a leírás szerint a lakásban nem volt gps vétel...
Ha nem vidéken lett volna hanem helyben akkor el is mentem volna érte majd tesztelés után vigyorogva elsétáltam volna negyedáron vásárolva...


Igen,olcsón mert az erdeti tulaj helyijáratos buszssöfőrnek ment ezért adta el. Megkaptam minden kódot stb. Azt azért a fax se tudta előre hogy a Becker,Falk cégek becsődölnek. Nem egy olcsójános cégek voltak,sok éves együtmüködésük volt az NNG-vel. Igy jártam. De addig nem lesz wince gépem még a felét sem tudják az android kütyüknek.
Jun 6th, 2019, 7:41 pm
Jun 6th, 2019, 7:58 pm
Szeretnék, olyan igo pal-hoz való megjelenítést, ahol az utcanevek fehér keretben vannak, mint a primoban. Köszönöm szépen akárkinek is :lol:
Jun 6th, 2019, 7:58 pm
Jun 6th, 2019, 8:04 pm
Este feketék azok a 'fehér keretek' :) Küldök neked...

Image Image
Jun 6th, 2019, 8:04 pm
Jun 7th, 2019, 3:04 am
Tisztelt Tájfun!
Nagyon szépen megköszönném ha nekem is elküldené ezt a megjelenítést. Tényleg jobban látható.
Előre is köszönöm szépen.
Jun 7th, 2019, 3:04 am
Jun 7th, 2019, 7:23 pm
Sziasztok van megoldás arra, gyújtás levétele után szivargyújtóban nincs áram a navi csak elsötétedik ha újra áramot kap elindul de a következőnél már csak reset-tel lehet újra indítani.
Jun 7th, 2019, 7:23 pm
Jun 7th, 2019, 7:24 pm
Kimaradt, Primo 405512 Wayteq 985bt-n.
Jun 7th, 2019, 7:24 pm
Jun 8th, 2019, 9:02 am
A navi nem indul el vagy a rajta lévő primo?
Jun 8th, 2019, 9:02 am

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Jun 8th, 2019, 1:05 pm
A primo nem indul a betöltőképpel le van fagyva.
Jun 8th, 2019, 1:05 pm
Jun 8th, 2019, 2:07 pm
@webress Köszönöm a biztatást! Kicsit el szöszöltem vele és jelentem, hogy a Mio Moov M400, hála @DM43 okosítójának és a spájzomban elrakott @Zsiga68 által készített 8.3.5.231128 verziós csomagnak ami tökéletesen működik rajta (legalább is elindul, talál műholdat és tervez is.) a készülék él. Igaz ezt az On/Off os kapcsolós kikapcsolást majd megszokja a gazdája, mert ugye a kilépés gombra csak újraindul szerencsétlen.
Jun 8th, 2019, 2:07 pm
Jun 8th, 2019, 4:58 pm
Sziasztok!
Gratulálok, ügyesen megoldottad!
Ismerem ezt az utálatos Mio betegséget, de több módszer is ismert ellene:
Ha van miomap.ini, akkor abban a main alá ez a bejegyzés kell:
[Main]
ShowExit=1
vagy
egy egyszerű SI felülettel ellátott igo8
vagy
a scriptel (*.mscr) hivatkoztatott PowerButton fájl betöltése, amely szintén szokott segíteni, ha előtte lekérdezi az ember a miotól az Off parancsot
vagy
a kikapcsolás kísértése ellen az [interface] alá, hogy ne látszódjon a kikapcs. gomb:
show_exit=0

@APABABA
Talán ez a bejegyzés segíteni fog:
shutdown_time=0 ; gyújtás levétele után az aut. kikapcsolást megakadályozza és elvben az újraindításkor normálisan fog felébredni a primo...
Jun 8th, 2019, 4:58 pm