Nov 21st, 2019, 8:59 pm
ElephoneP6000 wrote:Ott is fenn van ráadásul az első oldalon, telepítési útmutatóval, keresni sem kell. Igaz itt meg csak begépeli és várnia kell...

Más oldalt ezen a fórumon reklámozni nem ildomos. :shock:
Nov 21st, 2019, 8:59 pm
Online
Nov 21st, 2019, 9:37 pm
Nem reklámnak szántam, csak magamból indultam ki...
Én először mindig körbejárom a NET-et, ha valami kell, aztán ha végleg elakadok, akkor szoktam kérni, kérdezni.Úgy gondolom nem kell visszaélni pár ember végtelen türelmével és hallatlan jó szívével és segítőkészségével akkor, ha mindenki számára egyszerűen elérhető helyen megvan az, amit keresek...
Nov 21st, 2019, 9:37 pm
Nov 21st, 2019, 11:05 pm
Sziasztok!
Hasonló elven működök én is, de hozzá kell tennem Tájfun gondolatát, hogy amit "....itt megszoktak", egyszóval a hazainál eddig még nem találtak jobbat, stabilabbat sorstársaink. Zsiga68 meg mint álom (nekünk álom), készíti a frissebbnél frissebb nyelvi fájlokat! :thumbup:
Nov 21st, 2019, 11:05 pm
Nov 21st, 2019, 11:17 pm
Ahogy mondod, csak azért máshol is megjelennek az itt lévő NAGYMESTEREK! Egyébként még egyszer bocsi, ha hullámokat kavartam, igazán nem volt szándékomban, és ennek az oldalnak az érdemeit és nagyságát sem rombolni nem állt szándékomban, mert ez az oldal mindenek felett áll.
Nov 21st, 2019, 11:17 pm
Nov 22nd, 2019, 6:09 am
Sziasztok, ez mitől lehet? Pár napja csinálja a navi a p9 esen. Minden lámpánál ujratervez mert arréb érzékel mint ahol vagyok.
Pl mellékelt kép az autópályán álltam stauban, közben a,szántásban mozgolódott a kurzor

https://kepkuldes.com/image/eVvW5l

Közben azt mutatja hogy ő pontos. Mondjuk gyanus nekem hogy csak 6 gps holdat lát nyílt terepen.

https://kepkuldes.com/image/eVvhbj
Nov 22nd, 2019, 6:09 am
Nov 22nd, 2019, 7:25 am
Szia! Nem sérült a sys.txt? Kinek a csomagját nyúzod? Én eléggé belőttem ezt a problémát az Israel, Pal verziókban, a többi nem ilyen háklis.
Az a 6 gps jó lesz 10-nek is, a glonass is ott van a maga 4 holdjával. Ennek ellenére gyanús a dolog, mert tapasztalatom szerint lenni kéne összesen 20-22 holdnak. Indítsd újra a vasat, tedd fel pl. a 'GPS Status & Toolbox' app-ot, segít a gyors hold kötésben, és tesztelésre is kiváló.
Nov 22nd, 2019, 7:25 am
Nov 22nd, 2019, 8:14 am
Na ez érdekes lesz... a lépésszámláló szenzorra ír hibát.
Egy ugyanolyan p9 et mellétettem, ott nem.

A hibás készülék mikor 8 holdat lát, amásik tizet.

Közben kiderült, akkucsere volt a,telefonon, valószínűleg meggyógyították az antennát a szakértők.

Megy vissza szervízbe.
Nov 22nd, 2019, 8:14 am
Nov 22nd, 2019, 1:43 pm
Sziasztok!
Némi türelemvesztés után, telefonon érdeklődtem a CNS Seven ROM-ja után. Kaptam egy csomagot, leírással.
Telepítési kísérlet után, hova tölthetem fel, hogy számotokra is elérhető legyen?
Nov 22nd, 2019, 1:43 pm
Nov 22nd, 2019, 2:10 pm
Sziasztok!
Szia! Mozsafa!
Tyű ha, az áldóját! szorítok, hogy gyógyítson!!
Szinte mindegy, mert a "radírpók" mindenre képes..., talán csak annyi a szerencse, hogy nem nagy a csomag. Én szívesen venném PM-ben a csomagot és előre is Köszönöm szépen!!
Nov 22nd, 2019, 2:10 pm
Nov 22nd, 2019, 2:21 pm
Mozsafa wrote:hova tölthetem fel, hogy számotokra is elérhető legyen?

Bármelyik fájlmegosztó oldalra - pl. data.hu
Előre is köszönjük!
Nov 22nd, 2019, 2:21 pm

Image
https://bdwteam.hu
Nov 22nd, 2019, 5:34 pm
Parancsoljatok,

CNS Seven

S működik!!!

Image Image

Pedig W7-en formáztam a kártyát és nem tettem írásvédetté az UPD fájlt a kártyán.
Nov 22nd, 2019, 5:34 pm
Nov 22nd, 2019, 8:17 pm
Sziasztok!
Szia! Mozsafa!
Nem hiszek a szememnek, sőt a gyakorlatnak sem (én már annyiszor felsültem a Win7-8-al...), de neked maximálisan elhiszem!! Örülök sikerednek, és gratulálok!
Felvetődik a kérdés, a GPS Info szerint jó a Date/Time szinkronizálás?

Nagy-nagy köszönet az ajándékért! :thumbup:
Nov 22nd, 2019, 8:17 pm
Nov 22nd, 2019, 10:39 pm
Kicsit kapkodtam és elfelejtettem, hogy nem a w7-tel kellett volna formázni. Ez az 1GB-os kártyám volt, ezt alapból FAT-ra akarta a gép is formázni. Annyit állítottam rajta, hogy standard legyen és ne gyorsformázás legyen.

Hát még én, hogy örülök, hogy talpra állt!
Még nem néztem a GPS beállítást, csak, hogy rendben van a program. Holnap megnézem a dolgokat rajta.

Örülök, ha én is hozhattam valamit a közösségnek. Igaz ezt elenyészőnek tartom ahhoz képest, amit tőletek kaptam eddig.
Nov 22nd, 2019, 10:39 pm
Nov 23rd, 2019, 8:35 am
Mozsafa wrote:Örülök, ha én is hozhattam valamit a közösségnek. Igaz ezt elenyészőnek tartom ahhoz képest, amit tőletek kaptam eddig.


Ezzel én is így vagyok... Valamilyen formában már szeretnék "ellenszolgáltatást" is nyújtani. (Nem feltétlenül anyagiakban értem...)
Nov 23rd, 2019, 8:35 am