Sep 14th, 2017, 5:45 pm
Milyen programról van szó? Az android-os Primo, NextGen Israel, Basarsoft biztosan látja, az Avic egyedül nem.
Sep 14th, 2017, 5:45 pm
Sep 14th, 2017, 5:57 pm
Csepeli tette fel ide még vagy 2 éve kb és azóta használom, csak itthon nem volt fontos eddig a speedcam, meg nem mentem sokat külföldre és nem tűnt föl hogy vmi tré ezen a téren.
a száma 9.18.27.655384
Sep 14th, 2017, 5:57 pm
Sep 14th, 2017, 6:02 pm
A Névjegy→Tartalom→Sebességmérő kamerák alatt mit látsz?
Sep 14th, 2017, 6:02 pm
Sep 14th, 2017, 6:37 pm
Sziasztok,

Segítségre lenne szükségem. Galaxy S3-ason futott iGO Primo 9.6.29.367542 verzióból szeretném másik eszközre egy S5-re az iGO Primo 9.6.29.625822 verzióba az úti cél menüből az előzményeket átmenteni,de sehogy sem sikerül, pedig már az egész régi Save, Profiles, 01 mappát átmásoltam. A kedvencek átkerültek , de az előzmények nem. Megpróbáltam tanácsra az újabb verzió telepítőjével telepíteni a régi iGO mappa fájljait is, de mivel a régi verzió nem kompatibilis az S5 felbontásával, így ugyan települt az iGo, de egy fekete képernyőnél lerobbantam. Sajnos sejtelmem sincs, hogy hol és milyen formában tárolja a program az előzményeket. Ha tudna valaki segíteni, hogy mit kellene és hová átmásolnom, vagy hogyan tudnám átmenteni az előzményeket az S3-ról az S5-re, azért köszönet.
Sep 14th, 2017, 6:37 pm
Sep 14th, 2017, 6:58 pm
Tájfun wrote:A Névjegy→Tartalom→Sebességmérő kamerák alatt mit látsz?

Amik benne vannak spc-ket.
Lehet a sys-ből hiányoznak a megfelelő bejegyzések?
Sep 14th, 2017, 6:58 pm
Sep 14th, 2017, 7:01 pm
@Gizmo94 Ezeket másold át a régi save mappából

save/profiles/01/user.upoi ---> Kedvencek
save/profiles/01/history.sav ---> Előzmények
save/profiles/01/routes/route001.dat ---> Mentett útvonalak (ha van)
Sep 14th, 2017, 7:01 pm
Sep 14th, 2017, 7:05 pm
Sir_Gunar wrote:Amik benne vannak spc-ket.
Lehet a sys-ből hiányoznak a megfelelő bejegyzések?

Inkább egy komplett korrekt friss csomag hiányzik. Kár küzdeni egy történelemmel, ami ezer sebből vérzik. Két év rengeteg idő....
Sep 14th, 2017, 7:05 pm
Sep 14th, 2017, 7:19 pm
Tájfun wrote:@Gizmo94 Ezeket másold át a régi save mappából

save/profiles/01/user.upoi ---> Kedvencek
save/profiles/01/history.sav ---> Előzmények
save/profiles/01/routes/route001.dat ---> Mentett útvonalak (ha van)



Tájfun, köszi szépen a választ.
Első kettőt átmásoltam és semmi eredmény, harmadik fájl nincs. Sajnos nem jöttek át az előzmények, de az S3-on az iGo-ban pedig ott vannak...
Sep 14th, 2017, 7:19 pm
Sep 14th, 2017, 7:25 pm
Tájfun wrote:Inkább egy komplett korrekt friss csomag hiányzik. Kár küzdeni egy történelemmel, ami ezer sebből vérzik. Két év rengeteg idő....

Pedig azóta alig nőtt a verzió szám. Te melyiket ajánlanád? Amugy az normális hogy szimuláció alatt nem mondja a speedcamot be de a sebességnövelést, zebrákat pedig igen ergo ami be van állítva neki abból csak pár dolgot mond be
Sep 14th, 2017, 7:25 pm
Sep 14th, 2017, 7:41 pm
További érdekesség, hogy amit átmásolok az S5 iGO save profiles 01 mappába, history.sav, streethistory.sav, cityhistoryv4.sav, stb. az az iGO indítása után eltűnik a mappából. Ez kész, ilyet még nem láttam...
Sep 14th, 2017, 7:41 pm
Sep 14th, 2017, 7:55 pm
Nekem az Avic a fő kedvenc a liszensz igénye ellenére, kicsit variálni kell vele normál, FullHD és QHD bontás esetén, időjárás csak neoss75 weather apk-val van, de a legstabilabb leggördülékenyebb program, ám az Israel és Basar is jó. Mindegyiknek van előnye, hátránya. Az Israel-t a legkönnyebb feltenni, tudja az online időjárást, hangvezérlést, a Basar-t hasonlóan könnyű feltenni, ennél sem számít a felbontás, de az Avic stabilitásához van közelebb. Friss arimi pongo ux-skin csomagokkal egyre jobb a helyzet bármelyiket is nézzük. Persze ez személyes vélemény, más lehet másképp látja..
A speedcam-okat soha az életbe nem mondta be egyetlen iGO program sem szimulációban, a NextGen sem teszi. Minden mást igen.
Sep 14th, 2017, 7:55 pm
Sep 14th, 2017, 8:17 pm
Sir_Gunar wrote:
Tájfun wrote:Inkább egy komplett korrekt friss csomag hiányzik. Kár küzdeni egy történelemmel, ami ezer sebből vérzik. Két év rengeteg idő....

Pedig azóta alig nőtt a verzió szám. Te melyiket ajánlanád? Amugy az normális hogy szimuláció alatt nem mondja a speedcamot be de a sebességnövelést, zebrákat pedig igen ergo ami be van állítva neki abból csak pár dolgot mond be

Szimulációba nem is fogja mondani egyik sem. De hidd el,most már kb 2 hete tesztelem a Tomtom spc-et jók! Én a múlt és e héten a Tomtom-ot teszteltem eddig ok. Jól mutatja A,Cz,D sőt az A idegleneseket is(A-ba sok alagut felujjitás van és ezeknél szekció kamerákat helyeztek el,egyébként nincs) jól mutatja. Igaz ha vége lesz a munkálatoknak akkor újj kell mert nem lesz szekció kontrol. Én azt vettem észre jobb a Tomtom spc fájl,még a legkisebb falúkba is ott a kamera ahol riaszt(nem jártam végig egész ausztriát még vele de ahol jártam ott korrekt. Holnap megyek Francia(Euze-be) ujabb teszt Slo,I,F kiváncsi vagyok mit mutat. Nagyjából tudom hol vannak ezen az útvonalon kamerák illetve jó pár el is van mentve(be lesz kapcsolva a céges Gps amin a mentettek vannak és a saját a Tomtom spc-vel) kiváncsi vagyok mit fog produkálni. Egyébként F-be nincs tolarencia,a kollégám a Nice-i lejtőn 51-ér(Tgk max 50,ő 51-el ment 50 euro,a másik 50 helyett 70 és 300euró jött a céghez bünti.
Sep 14th, 2017, 8:17 pm
Sep 14th, 2017, 8:19 pm
Gizmo94 wrote:
Tájfun wrote:@Gizmo94 Ezeket másold át a régi save mappából
save/profiles/01/user.upoi ---> Kedvencek
save/profiles/01/history.sav ---> Előzmények
save/profiles/01/routes/route001.dat ---> Mentett útvonalak (ha van)
Tájfun, köszi szépen a választ.
Első kettőt átmásoltam és semmi eredmény, harmadik fájl nincs. Sajnos nem jöttek át az előzmények, de az S3-on az iGo-ban pedig ott vannak...
Másold át a komplett save mappát kivéve a system.ini fájlt.
Sep 14th, 2017, 8:19 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Sep 14th, 2017, 8:19 pm
Lehet igazad van, de nekem ez eddig azért volt meg mert stabilan tette a dolgát mindig és ez az első amit hiányolok belöle a nyüves sppedcam de az is a szlovák ami szivat, mert pl a lengyel az text nélkül is látszik a szimulációban míg a szlovák csak ha text is van bent, bár lehet hiányos az adatbázis amit beletettem vagy én emléxem rosszul hogy ott ahol kerestem kellene lennie cameráknak.
Sep 14th, 2017, 8:19 pm
Sep 14th, 2017, 8:31 pm
zsiga68 wrote:
Gizmo94 wrote:
Tájfun wrote:@Gizmo94 Ezeket másold át a régi save mappából
save/profiles/01/user.upoi ---> Kedvencek
save/profiles/01/history.sav ---> Előzmények
save/profiles/01/routes/route001.dat ---> Mentett útvonalak (ha van)
Tájfun, köszi szépen a választ.
Első kettőt átmásoltam és semmi eredmény, harmadik fájl nincs. Sajnos nem jöttek át az előzmények, de az S3-on az iGo-ban pedig ott vannak...
Másold át a komplett save mappát kivéve a system.ini fájlt.



Köszönöm szépen neked is. Megtettem, annyi változás, hogy újra bekérte a nyelvet, hangot, stb. beállításokat. Kedvencek továbbra is vannak, előzmények sehol. :(
Sep 14th, 2017, 8:31 pm