Jan 7th, 2018, 9:35 pm
Vazze,ez igy nagyon faxa. Akkor kérd már meg őket hogy azt is valahogy csinálják meg ha felugrik a tmc kerülőút de én nem mehetek más útra ne tukmálgassa azt a k..va kerűlőútat 2 percenként. Majd ha baxok rányomni beteritti az egész képernyőt.
Ja és hiába nyomok hogy mégse,nem is értem mi a búbánatba van az a gomb. Igen tudni akarom mi van az útvonalon,de ha előttem kb 300.km-re van az esemény akkor az akár meg is oldódik vagy marad had döntsem el hogy akarom vagy nem,mint a primo-ba.
Egyébként köszönet :D :D
Az a frissités hol érhető el? Mert ha jól nézem nekem még nem az van,baxa meg ezek a frisittések amiket kiadnak már követhetetlen ha az ember pár nap nem olvas.
Jan 7th, 2018, 9:35 pm
Jan 7th, 2018, 10:02 pm
Tájfun wrote:button_streetsearch.zip Rövid gombnyomásra utca cím közvetlen beírása, hosszú gombnyomásra útvonal törlése

Lang hozzá: https://1fichier.com/?9sm1qx38md
Jan 7th, 2018, 10:02 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Jan 7th, 2018, 11:07 pm
Camionos wrote: Akkor kérd már meg őket hogy azt is valahogy csinálják meg ha felugrik a tmc kerülőút de én nem mehetek más útra ne tukmálgassa azt a k..va kerűlőútat 2 percenként. .... ha előttem kb 300.km-re van az esemény akkor az akár meg is oldódik vagy marad had döntsem el hogy akarom vagy nem,mint a primo-ba.

Mindenre nem hajlandóak, van ami túl nagy falat, nem biztos, hogy kivitelezhető és nem mindig vevő mindegyik a felmerülő igények kielégítésére. Arimit hiába csesztettem több dologért is, lepattant róla. Pongo egyel jobb, de az se mindig ugrik. Vicewandel katasztrófa, csak a saját elmélete a mérvadó ...
A TMC igen jól konfigurálható, össze se lehet hasonlítani a Primo-val. Állítható hogy akkor ajánljon ha x idő megtakarítható, állítható a bemondás az esemény minimális és maximális távolságának függvényében. Nem fog 300km-re lévő esemény miatt pampogni ha pl. 10km-t állítasz be. És 10 méterre lévőt se ha a minimális távra belősz valami reálisat. Bár engem nem zavar, sőt, ebből látom hallom, hogy tényleg ott van az esemény ahol jelzi. A frissítések végett meg ébernek kell lenni :)
Jan 7th, 2018, 11:07 pm
Jan 7th, 2018, 11:23 pm
Sziasztok,

Köszi Tájfun, ügyesssss ;) mostanába oly regényeket írsz nekünk nem vagyunk ehhez hozzászokva, netán nyugdíjba mentél? ;) és köszi a múltkori útbaigazítást is.

Gyorsba megcsináltuk a button_streetsearch ux-et Pongo csomaghoz ill a "az általunk használt Pal és World verzióhoz is Extra beállításoknál tudjátok bekapcsolni,használjátok egészséggel. ;)
(Tata korunkhoz viszonyítva lassan már megtanulunk programozni)

Csepeli
Jan 7th, 2018, 11:23 pm
Jan 8th, 2018, 12:37 am
Tájfun wrote:
Camionos wrote: Akkor kérd már meg őket hogy azt is valahogy csinálják meg ha felugrik a tmc kerülőút de én nem mehetek más útra ne tukmálgassa azt a k..va kerűlőútat 2 percenként. .... ha előttem kb 300.km-re van az esemény akkor az akár meg is oldódik vagy marad had döntsem el hogy akarom vagy nem,mint a primo-ba.

Mindenre nem hajlandóak, van ami túl nagy falat, nem biztos, hogy kivitelezhető és nem mindig vevő mindegyik a felmerülő igények kielégítésére. Arimit hiába csesztettem több dologért is, lepattant róla. Pongo egyel jobb, de az se mindig ugrik. Vicewandel katasztrófa, csak a saját elmélete a mérvadó ...
A TMC igen jól konfigurálható, össze se lehet hasonlítani a Primo-val. Állítható hogy akkor ajánljon ha x idő megtakarítható, állítható a bemondás az esemény minimális és maximális távolságának függvényében. Nem fog 300km-re lévő esemény miatt pampogni ha pl. 10km-t állítasz be. És 10 méterre lévőt se ha a minimális távra belősz valami reálisat. Bár engem nem zavar, sőt, ebből látom hallom, hogy tényleg ott van az esemény ahol jelzi. A frissítések végett meg ébernek kell lenni :)


Ok,elfogadom de van ellenpélda. Az ithoni tmc olyan amilyen. Lajtán tul azért más,benne állok egy dugóba mert előttem pár perce történt és nincs hova menekülni vagy esetleg ki is vagyok tiltva(nagykocsiról beszélek) nem hagyja azt a k..va erőszakos márpedigadokutvonalat. Ott a gomb hogy mégse,nem baxa meg,hiába nyomok rá csak jön az erőszakosság. Ha nem nyomok semmit földobja a térképet hogy ujratervezi erre menjek. Vagy pl ausztria,olaszország nagyon kevés helyen mehetek le a pályáról akkor is csak áruszállitás céljából. Ugyan ez van. Majd dobok képet a Primo Tmc-ről,sokkal barátibb. Mert ott van olyan hogy soha ne ajáljon kerülőutat!! És ez a nem mindegy,de viszont látom hogy van valami balhé,had döntsem el hogy akarom vagy nem. Nextgen mi van eltolhatom 1.ó maxra,egy nagyon idegesittő tény. Vagy amit te mondtál az az agyfasszság hogy a közlekedési táblák fejönnek stb. Na nálam az alagut volt ugyan ez,mikor a következő manőver alagut volt(szerencsére meg van az elleszer rá). Csinálj egy szimulációt Genova és Ventimiglia közt. Halgsad végig alagút előtt elmondja hogy menj tovább egyenesen,majd vége a luknak ujra elmondja és jön a következő luk 4-500 méter mulva. Ez a táv kb 170-180 km és 200!! alagút van. Erre lehet mondani ha nem jó irj másik skint,na az nem megy :D :D
Jan 8th, 2018, 12:37 am
Jan 8th, 2018, 6:26 am
Erre mondják azt,hogy a Járt utat a járatlanért............. én már az első nap kukáztam az Arimi új csomagját, nem is értem miért szenvedsz vele.
Jan 8th, 2018, 6:26 am
Jan 8th, 2018, 7:54 am
Tájfun@
Nekem még van egy jó ötletem min lehetne igazítani a hangfelismerésen a kibővített működéshez. Nem tudom hogy aki a fenti fájlokat módosította képes-e megcsinálni.
Jan 8th, 2018, 7:54 am

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Jan 8th, 2018, 7:55 am
Csepeli wrote:Gyorsba megcsináltuk a button_streetsearch ux-et

Én azért jobban bízok a szerző Kobera71 művébe, elég rég megcsinálta a pongo skin-hez, ez meg a legújabb verzió hozzá button_streetsearch

@zsiga68 Hát írj Kobera71-nek, hátha :) De egyenlőre nem nagyon ér rá. Megkértem, hogy a TMC varázslatát csinálja meg a pongo csomaghoz is, erre írta a fentieket, ...szóval majd.
Jan 8th, 2018, 7:55 am
Jan 8th, 2018, 8:05 am
Csepeli wrote:Erre mondják azt,hogy a Járt utat a járatlanért............. én már az első nap kukáztam az Arimi új csomagját, nem is értem miért szenvedsz vele.

Szíved joga :D Semmi baj nincs vele, csak gatyába kellett rázni... :) Leginkább a speedcam részt. Nálam megy szépen, négy csomagban tesztelve.
Jan 8th, 2018, 8:05 am
Jan 8th, 2018, 8:14 am
Csepeli wrote:Sziasztok,

Gyorsba megcsináltuk a button_streetsearch ux-et Pongo csomaghoz ill a "az általunk használt Pal és World verzióhoz is Extra beállításoknál tudjátok bekapcsolni,használjátok egészséggel. ;)
(Tata korunkhoz viszonyítva lassan már megtanulunk programozni)

Csepeli


Szia!

Köszönjük az új gombokat!
Akkor ha jól látom, a "Pongo" verzió a Beállítások/Skin beállításai/Navigáció/Menü gombok/Navigációs képernyő gombok (vagy Gyorsmenü gombok)-nál kapcsolható be, a "Pal és World" verzió meg az Extra beállításoknál. Van más különbség is, ami miatt esetleg csak a Pal vagy World verzióban használható?
Nekem a Pongo verzió jobban tetszik, mert választhatok, hogy a Navigációs képernyőn, vagy a gyorsmenüben legyen a gomb.
Jan 8th, 2018, 8:14 am
Jan 8th, 2018, 10:17 am
Csepeli wrote:Erre mondják azt,hogy a Járt utat a járatlanért............. én már az első nap kukáztam az Arimi új csomagját, nem is értem miért szenvedsz vele.


Pongó csomagba is ez van,ott is tiltani kell mindent amit nem akarok. Ott is dobálja a kerűlőutat,azon is hiába nyomok a mégse gombra. Mintha ott se volna. De alapjába véve szivesen használom mind 2 skint.
Jan 8th, 2018, 10:17 am
Jan 8th, 2018, 12:11 pm
Ess neki hatodszor is, nem nehéz kitalálni. Tudnám, hogy a fent említett öt alkalommal mit nyomkodtál :D 'Figyelmeztetések' ► 'Közös útvonal figyelmeztetések beállításai' ► 'Díjköteles utak' ► 'Esemény helyszíne látszik' - vagy az egészet kikapcsolod tokkal vonóval.
Jan 8th, 2018, 12:11 pm
Jan 8th, 2018, 4:10 pm
Már csak az a kérdés hogy Arimi mi a nyavajának állítja bekapcsolva alapértelmezettnek ezeket az opciókat.
Jan 8th, 2018, 4:10 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650