Mar 5th, 2018, 7:32 am
mopalmo wrote:Sziasztok!
....a Figyelmeztetések menübe, mert itt a hangerő mindig csak 2%-on van! Feltolom tökre, de nem őrzi meg a következő indításig!
Mi az orvosság erre?

Tipp:
Első esetben nézd meg a sys.txt-ben szerkesztővel a [sound] bejegyzés alatt van-e alert_volume="5" sor, ami rögzíti a hangerőt. Ha igen, akkor tegyél elé pontosvesszőt. Következő indításkor már nem veszi így figyelembe a a sys.txt-ben rögzített hangerő beállítást.
Így:
[sound]
;alert_volume="5"
Ha esetleg így sem tartja meg a hangerő beállítást, akkor nem a sys.txt-ben van beírva, esetleg ux mappán, valamelyik zip-ben található plugin.ini file-ban a rögzített hangerő beállítás. Ebben az esetben pontosvessző elhagyásával növeld a kíván értékre a alert_volume="5" értéket a sys.txt-ben, hogy azon a hangerőn legyen.
Mar 5th, 2018, 7:32 am
Mar 5th, 2018, 9:03 am
mopalmo!

Ezt próbáld ki:

[sound]
master_volume=255
Mar 5th, 2018, 9:03 am
Mar 5th, 2018, 10:54 am
Sziasztok!

A "sys.txt"-ben a kamera beállításoknál mit jelentenek az "use_road_speedlimit" és "min_frc" sorok?
A másik, hogy a sebességmérő kamera és KKEP bemondásoknál hogyan tudom megvalósítani, hogy bemondja a sebességhatárt is a figyelmeztetés után?

Köszönöm.
Mar 5th, 2018, 10:54 am
Mar 5th, 2018, 11:56 am
Kísérleteztem közben és a alert_volume="5" esetében 300-at írtam be, 100% lett a hangerő.
kalos és plajos! Mind a két variáció működik!
Köszönöm!
Mar 5th, 2018, 11:56 am
Mar 5th, 2018, 1:46 pm
A legegyszerűbb lett volna kikommentelni vagy törölni azt a bejegyzést és akkor oda állítod ahova akarod. Nem tudom miért jó bármit is ami menüből állítható fixen behegeszteni.
Invalides wrote:A "sys.txt"-ben a kamera beállításoknál mit jelentenek az "use_road_speedlimit" és "min_frc" sorok?
A másik, hogy a sebességmérő kamera és KKEP bemondásoknál hogyan tudom megvalósítani, hogy bemondja a sebességhatárt is a figyelmeztetés után?

1, Az adott Figyelmeztetési pont használja-e a térképfájlban lévő sebességhatár adatot avagy ne. Csak akkor él a bejegyzés ha a speedcam adatbázis ilyet nem tartalmaz.
2, Az utak rangsorolva vannak, ennek figyelembe vételét (avagy ne) szabályozza a bejegyzés.
3, A sebességhatár bemondáshoz úgy kell megírva lenni a skin-nek, ux-nak hogy erre képes legyen. De a say_camera_speed_limit bejegyzés ennek engedélyezésére tiltására való.
Mar 5th, 2018, 1:46 pm
Mar 5th, 2018, 3:15 pm
A "say_camera_speed_limit" bejegyzést melyik szekcióban keressem, vagy melyikbe írjam be? A [warning]-ba, vagy máshova? Gondolom ott az 1 és a 0 az értékek.
A "warn_distances" sornál mik az ajánlott értékek, mert olvastam már sokfélét? Gondolom, hogy mindegyik kategóriánál más és más. Voltak sebességfüggők és voltak fixek is és volt olyan is, hogy a [warning]-ba fixen be volt írva.
Mar 5th, 2018, 3:15 pm
Mar 6th, 2018, 9:37 am
Szerezz be egy rendesen összerakott csomagot (akár tőlem vagy ahonnan gondolod) amiben minden normálisan meg van írva és működik. Csak erről a speedcam témáról hosszú oldalakat lehetne írni, mi mivel hogy és miért függ össze, ok okozati dolgokat magyarázgatni, és utána még jönne 50 kérdés ami nem tiszta. Erre én nem vállalkozom, kifolyna a szemem...
Mar 6th, 2018, 9:37 am
Mar 6th, 2018, 11:05 am
Szebb napot mindenkinek!
(esik ez a nyamvadt eső :( )

Tisztelettel érdeklődnék, hogy van-e valakinek olyan iGO_Pal Nextgen verziója amiben ez a beállítás működik:

has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/emulated/0/addons"


Ha igen akkor tisztelettel szeretném elkérni.

Üdv:
HJM
Mar 6th, 2018, 11:05 am

https://t.me/pump_upp
Mar 6th, 2018, 11:18 am
Ez belső memória addons/content útvonal.
Mi nem működik?
Mar 6th, 2018, 11:18 am
Mar 6th, 2018, 11:35 am
Igen tudom ...
ezt a beállítást szeretném használni, hogy ne kelljen minden verzióhoz(iGO, Israel, Avic, Word) külön-külön berakni a térképeket ...
az iGO_Pal kivételével minden verzióban működik, de a Pal-ban nem ...
hiába írom be a sys.txt-be indításkor hiányolja a térképeket ...
Olyan Pal verzió kellene amiben megy és van benne térkép és skin cserélési lehetőség is.
Mar 6th, 2018, 11:35 am

https://t.me/pump_upp
Mar 6th, 2018, 12:57 pm
És ha a Pal sys.txt-be beirkálsz ilyeneket?

has_secondary_root=0
dem="..\..\addons\content\dem"
maps="..\..\addons\content\map"
poi="..\..\addons\content\poi"
buildings="..\..\addons\content\building"
Mar 6th, 2018, 12:57 pm
Mar 6th, 2018, 1:14 pm
Sziasztok...
Arimi esetleg okosította már az új iGo Primo Nextgen 9.35.2.83984, vagy ennek ingyenes változatát az iGO primo Nextgen Gift Edition 9.35.2.82986 programot...?
Mar 6th, 2018, 1:14 pm

... az, hogy én ki vagyok, attól függ, hogy te kinek akarsz látni engem...!
Mar 6th, 2018, 1:21 pm
@Tájfun
köszi, kipróbálom és visszajelzek ...
Mar 6th, 2018, 1:21 pm

https://t.me/pump_upp
Mar 6th, 2018, 1:23 pm
Az az érzésem, hogy semmire nem mennél vele. Arimi is meglepődött. Ez látható a content mappában, hiányoznak a megszokott mappák, fájlok

Image
Mar 6th, 2018, 1:23 pm