Oct 30th, 2018, 10:45 pm
Szia Joci!
Feltevődik a kérdés, hogy miért biztonsági figyelmeztetés, hol vagy, katonai, vagy egyéb őrzött terület közelében és mi történik ha megtagadod (dany) és mi, ha engeded (allow) hogy pozicionáljon?
Paranoiás vagyok... Beazonosítanak, vagy mi a franc van ott? Szerintem ne csinálj ott semmit, gyere haza békességben, majd itthon megoldod.
Oct 30th, 2018, 10:45 pm
Oct 31st, 2018, 6:07 am
Szia! Törökorszag, isztambul, catalka. Lövésem nincs mi a turo van itt a környéken :-). Semmi nem tortenik, ha engeden vagy tiltom. Egyszerüen csorikám nem képes gps jelet fogni. Aztán később kinomban feldobtam az israelt. Ez egyszer hozta az ablakot, utana elindult, kb 3 mp alatt. :-). Lötéri kutya legyek ha tudom mi ez, és hogy avic esetén miért nem indul.
Oct 31st, 2018, 6:07 am
Oct 31st, 2018, 6:58 pm
Az üzenetnek semmi köze ahhoz, hogy hol vagy. Az Android dobta fel ezt az ablakot, mert nem volt jogosultsága a programnak, hogy hozzáférjen a helyinfó szolgáltatáshoz a készüléken, amikor az megpróbálta lekérdezni a pozíciót...
Oct 31st, 2018, 6:58 pm
Nov 1st, 2018, 9:06 am
Felhívnám az új tagok figyelmét arra a szabályra, hogy ezen az oldalon a köszönöm hozzászólás nem engedélyezett!
Nov 1st, 2018, 9:06 am

A köszönet nyilvánítás szabályos módja a fórumban: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=42938#
Nov 1st, 2018, 7:40 pm
Sziasztok !

Az autómba nemrég szereltem be egy 7"-os Android 7.1.2 oprendszerű fejegységet.
Felbontás: 1024x600
Tudna valaki segíteni, hogy melyik iGO verzió működne rajta ?
(keresgéltem, de nem találtam eddig megfelelőt, biztos én vagyok béna)

Üdv.: Balázs
Nov 1st, 2018, 7:40 pm
Nov 1st, 2018, 8:02 pm
Szia!

Bármelyik, Primo, NextGen ... pm
Nov 1st, 2018, 8:02 pm
Nov 1st, 2018, 9:02 pm
Mivel sokan nem tudják mi itt a módi, leírom. Mindenki aki regisztrált kap 50 warezdollárt. Ez a fizető eszköz a fórumban, Ezzel köszönjük meg ha segítséget vagy információt kapunk. A "köszönöm" hozzászólás nem engedélyezett. Minden esetben törlöm a hozzászólását, mindenféle figyelmeztetés nélkül. Aki regisztrált, el kell(ene) olvasni az oldal szabályzatát, tudom angol, ahogy a szerver és a fórum is angol nyelvű...na de vissza a dollárra.

A warez dollárt mindenki látja a fórumban a posztjainál a neve és adatai alatt, a jele: WRZ$. Utána látható a rendelkezésre álló összeg amivel szabadon rendelkezhet.
Köszönetet nyilvánítani a "donate" feliratra kattintva lehet, a felugró ablakba beírt tetszőleges összeg beírásával. Nincs előre kötelezően megállapított összeg, mindenkire rá van bízva hogy ad vagy sem, és ha ad, akkor mennyit. Nem kötelező a használata sem. Tudom sok embernek gyorsan elfogy.. erre a megoldás hogy nem csak akkor jön ide ha épp elakadt vagy új térképekre van szüksége, hanem aktívan részt vesz a fórum életében, így is tanul, és lehet hogy pont ő fog segíteni valakinek, akinek ugyan olyan készüléke van, vagy ugyan azzal a problémával szembesült, amit ő már megoldott...és már kapja is vissza a dollárjait. Szóval nem rossz rendszer ez, bár bevallom, hogy ilyen rendszert az elmúlt 20 év aktív php-s gyakorlatomban sehol máshol nem láttam, de működik, és van értelme.

kellemes fórumozást!
Nov 1st, 2018, 9:02 pm

A köszönet nyilvánítás szabályos módja a fórumban: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=42938#
Nov 1st, 2018, 9:13 pm
Stancy @
Köszönjük, esetleg a postod aljába is betehetnéd a szabályokról szóló postod likjét.
benko5009 wrote:keresgéltem, de nem találtam eddig megfelelőt
A postom alján találsz programot csak a multimode.ini-t is.módosítani kell hogy a 800_480-as mappából vegye a felbontást.
Nov 1st, 2018, 9:13 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Nov 1st, 2018, 9:32 pm
Már küldtem neki segítséget, kevésbé megterhelő módon, mint multimode.ini-t írkálni, szerkesztgetni. Aki nincs benne napi szinten a témába annak hamar beletörik a bicskája. Ráadásul amit ki lehet hozni egy Primo-ból azt mind megtalálja, és teljesen naprakész, így kb. semmi dolga vele.
Nov 1st, 2018, 9:32 pm
Nov 2nd, 2018, 8:21 am
Van valakinek olyan nextgen-je, ami skin mentes android 8ra (Samsung A8)? próbáltam az itt lévőkből kiszedni ami nem kell (egy alap "gyári" kinézetet szeretnék elérni), de utána mindig más hibaüzenetet kaptam és végül el sem indul már ami van.
Nov 2nd, 2018, 8:21 am
Nov 2nd, 2018, 8:37 am
Az iGO_Israel, iGO_Basar, iGP_Pal csomagjaim skin cserélősek és ezekkel a lehetőségekkel bírnak - 1. arimi, 2.pongo, 3.originál gyári felület - lehet választani. Megjegyzem az arimi felület rendelkezik egy egyszerűsített skin lehetőséggel is, de a teljest használva is be tudod állítani a gyári felületre. Azt csak halkan jegyzem meg, hogy az originál NextGen felület 5x butább mint anno a Primo gyári felülete volt.
Nov 2nd, 2018, 8:37 am
Nov 2nd, 2018, 9:04 am
Ment PÜ.

Szerk.: Már jönnek lefele. Kérdés: Jogtiszta play-es iGO mellett is elfut a verziód?
Nov 2nd, 2018, 9:04 am
Nov 2nd, 2018, 10:21 am
Yes! :shh:

Csak kérdem, minek a jogtiszta verzió amihez legjobb esetben egy éves térképeket kapsz aranyért.
Nov 2nd, 2018, 10:21 am
Nov 2nd, 2018, 5:24 pm
Ha nem lenne jogtiszta szoftver, nem lenne nem másmilyen sem. :) Ha már "mókolunk" vele egyszer <10eFt-ot igazán megér, szerintem.
Nov 2nd, 2018, 5:24 pm