Jan 8th, 2018, 4:58 pm
Azért mert hagyja ahogy van vicewandel marhaságait, ő meg minden tákolmányát így csinálja meg, egyből ott virít minden a képedbe ha kell ha nem...
Jan 8th, 2018, 4:58 pm
Jan 8th, 2018, 5:44 pm
Most olvastam vissza és magamat is :-)
Félreérthető lehetett amit írtam,azt akartam mondani,pár poszt-al előbb,hogy a figyelmeztetések/közös útvonal...../díjköteles utak kikapcsolva és mégis dobja azt a vackot
Jan 8th, 2018, 5:44 pm
Jan 8th, 2018, 9:50 pm
Sziasztok!

Hogy lehet azt elérni pld Tomtom térképnél, hogy azt a várost mutassa a keresőben, ahol épp vagyok? Mert nekem pld Ausztriában mindig Graz van, akárhol is vagyok.
Jan 8th, 2018, 9:50 pm

Üdv: Mcrazy

___________________________________________________________________________
Jan 8th, 2018, 11:07 pm
Tájfun wrote:Azért mert hagyja ahogy van vicewandel marhaságait, ő meg minden tákolmányát így csinálja meg, egyből ott virít minden a képedbe ha kell ha nem...


Akkor Arimi egy nagyon befolyásolható ember,ha én a nevem adom valamihez ahol a munka oroszlánrésze az enyém,akkor nem engedem hogy más erőszakoskodjon. Sajnálnám ha így lenne,de valami oka csak van hogy ennyire hallgat arra az emberre.
Jan 8th, 2018, 11:07 pm
Jan 9th, 2018, 6:49 am
Tájfun wrote:
Csepeli wrote:Gyorsba megcsináltuk a button_streetsearch ux-et

Én azért jobban bízok a szerző Kobera71 művébe, elég rég megcsinálta a pongo skin-hez

Akkor miért másnap teszed ki?Nem úgy lett volna korrekt,ha kiteszed mindkét skinhez és nem kell 2 órát pluszba eltöltenünk vele,hogy megcsináljuk Pongo skinhez..... no comment..........

Csepeli
Jan 9th, 2018, 6:49 am
Jan 9th, 2018, 7:36 am
Én is jártam igy Arimivel. Megkértem hogy készítsen egy hud ux-et primohoz de azt válaszolta hogy nincs szándékában megcsinálni mert a skinjében már benne van. Erre másnapra meg megcsinálta. Nem lehet tudni mit mikorra készítenek el..
Jan 9th, 2018, 7:36 am

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Jan 9th, 2018, 7:54 am
Csepeli wrote:Akkor miért másnap teszed ki?Nem úgy lett volna korrekt,ha kiteszed mindkét skinhez és nem kell 2 órát pluszba eltöltenünk vele,hogy megcsináljuk Pongo skinhez..... no comment..........

Te(ti) is ott lógtok minduntalan, és miután a dolog nem friss, így azt gondolnám régesrég tudsz(tudtok) róla, sory :idea:
Csak azért tettem ki, mert ezek szerint mégsem. Minden újat, akár még csak kísérleti tesztelésre szánt dolgot is azonnal ide szoktál rakni, nem látok a fejedbe. Az meg hogy mi korrekt, tán hagyjuk, én itt 1:100000-hez amikor segítek, adok, mint amikor kapok... detto no comment...... :shock:
Ja, és nem vagyok egy notórius termék ellátó akinek ez tölti ki az életét, mindenkinek lehetősége van bárhová regisztrálni és figyelemmel kísérni a dolgokat ha érdekli... duplán no comment...... :evil:
Jan 9th, 2018, 7:54 am
Jan 9th, 2018, 8:24 am
Camionos wrote:Akkor Arimi egy nagyon befolyásolható ember,ha én a nevem adom valamihez ahol a munka oroszlánrésze az enyém,akkor nem engedem hogy más erőszakoskodjon. Sajnálnám ha így lenne,de valami oka csak van hogy ennyire hallgat arra az emberre.

Szerintem meg az van, hogy arimi is a szobában dolgozik, és annyi a fejlesztés, hogy nincs idő mindent hetekig élesben tesztelni vagy teszteltetni. Márpedig a bajok egyértelműen akkor derülnek ki, akkor látszik, hallatszik. Vicewandel igen jó programozó, arimi a skin csomagjai kapcsán a közreműködők közt akiknek leginkább köszönetet mond nagybetűvel úgy vélekedik róla, mint a fő programozó a lua fájlok szakértője. Csak hát, na.... Jobb volt amíg csak 'bedolgozott'
Jan 9th, 2018, 8:24 am
Jan 9th, 2018, 9:12 am
Tájfun wrote:Te(ti) is ott lógtok minduntalan, és miután a dolog nem friss, így azt gondolnám régesrég tudsz(tudtok) róla, sory :idea:


Nincs gond csak nem szeretünk pluszba dolgozni,ézért húztam fel az orromat, én sem láthatok mindent.Mindannyiunk a közjóért vagy hobbiként vagyunk jelen és azt gondolom,hogy ez az egy nyílvános hely maradt nekünk ahonnan még nem üldöztek el minket warezre hivatkozván.

Csepeli
Jan 9th, 2018, 9:12 am
Jan 9th, 2018, 10:33 am
Sziasztok!
Sikerült megtalálnom a megoldást. Kétféleképp jelzi a díjköteles utakat.Ahogy Tájfun mondta: figyelmeztetések/útvonal jelzések beállítása/díjköteles utak,és figyelmeztetések/fizető kapu figyelmeztetés.Nálam ez utóbbi volt bekapcsolva.Az előző madártávlatból a másik valami jelzés,egy "mégse" gomb-al.Hogy a gomb mi célt szolgál,arra még nem jöttem rá :-)

És az országzászló gomb külföldön, vezetési képernyőn csak megjelenik,hiába kapcsolom ki :-)
Jan 9th, 2018, 10:33 am
Jan 9th, 2018, 11:21 am
Sziasztok!
Egy (remélem nem láma) kérdés: az előző oldalon szereplő tmc.ux pongóhoz is jó?

Bocs egy másik: madártávlatban az autópályán nem mutatta arimi az alagút nézetet (pedig ezért is mentem arra), pongó viszont szimulációban igen - holott minden be volt kapcsolva.
Ilyen apróságok miatt kezdek egyre inkább pongo felé húzni... :(
Jan 9th, 2018, 11:21 am
Jan 9th, 2018, 12:06 pm
1, Nem! Ha kicsit tovább olvastál volna >...<
2, sys.txt-be, így már egy 20-méteres lukat is mutatni fog.
[navigation.tunnel_view]
minimum_length=20 ;50
distance=100
Jan 9th, 2018, 12:06 pm
Jan 9th, 2018, 12:55 pm
Sziasztok!
Csepeli wrote:
Tájfun wrote:Te(ti) is ott lógtok minduntalan, és miután a dolog nem friss, így azt gondolnám régesrég tudsz(tudtok) róla, sory :idea:


Nincs gond csak nem szeretünk pluszba dolgozni,ézért húztam fel az orromat, én sem láthatok mindent.Mindannyiunk a közjóért vagy hobbiként vagyunk jelen és azt gondolom,hogy ez az egy nyílvános hely maradt nekünk ahonnan még nem üldöztek el minket warezre hivatkozván.

Csepeli

Látod, az a felelős a plusz munkáért, ezért pedig nem illik kardot rántani, ráadásul az kér elnézést aki mindezt elhozta nekünk. Hol itt az igazság?
Jan 9th, 2018, 12:55 pm
Jan 9th, 2018, 1:05 pm
Na kérem. Mindenki nyugalom.. Inkább kettő legyen mint egy sem.
Jan 9th, 2018, 1:05 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Jan 9th, 2018, 2:06 pm
Kicsit OFF téma,de fellelhető valahol tom tom navi androidra? valamelyik ciril betűs forumon találtam,de a link már nem él s különben meg maradnék inkább az egyiptomi ékírásnál,az olvasmányosabb :-)
Jan 9th, 2018, 2:06 pm