Feb 14th, 2018, 5:22 pm
Arimi elvtárs frissített: iiiDefault+Skin+Mod+RGB+UX-plugins+2018.02.14>>> nem is tudom mit is akartak ezzel a csomaggal......... :shock:

@Kalos
Nézd már meg légyszíves, nálad is középtől jobbra vannak a magasság,térkép logó és az idő? > van baj azt hiszem....... :wtf:
S7-en most néztük rettenetesen akad a menüje........ :crazy:
Feb 14th, 2018, 5:22 pm
Feb 14th, 2018, 6:17 pm
Tedd bele az arimi csomag data.zip fájlt, ennek nem meg léte okozza a gombok rossz helyzetét. Ki tudjátok venni az 1 mp-es bejelentkező szöveget? Nem találok most rá eldugva parancsot, le kéne venni az időzítést 0.001 mp-re ha másképp nem...
Feb 14th, 2018, 6:17 pm
Feb 14th, 2018, 6:34 pm
Csepeli: Arimi elvtárs az utolsó-előtti csomagjában elcseszte a TMC gombot. Azóta nem tudom megjavította azt, de már nem is foglalkoztam vele, mert Vicewandel sokkal intenzívebben dolgozik gyakrabban kiadott csomagjaival.

Mai napi Valentin napi Vicewandel csomag (2018. február 11. napon kiadott | 3.5 verzió): VW_Skin_Set+12.02.2018.rar
Ez viszont egyelőre működik jól, villogó szívecskékkel a vezetési képernyőn. :)

Csomagban friss Magyar lang fordítással: https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
Feb 14th, 2018, 6:34 pm
Feb 14th, 2018, 6:49 pm
@Tájfun

Szia,
Próbáld meg ezzel >(már nem emlékszem,mit hogyan.......:( ha nem jó szójl vissza,1 óra és otthon vagyok.)
Feb 14th, 2018, 6:49 pm
Feb 14th, 2018, 8:29 pm
Látszólag működik a dolog, reménykedem, hogy a kasztrálás nem csinál kárt a funkcionális működésben.
Feb 14th, 2018, 8:29 pm
Feb 15th, 2018, 2:45 am
Nem,dehogy. Arimi kézhez vehette a dolgokat,mert az előző verzióban is a the_skin.lua már teljes egészében lua script kódolást használt,de van rá programunk abban pedig csak a modult hozza létre speciel 2 darabot a MODEL.lua.aSkinVersion és a MODEL.interface.uieffect_enabled az utóbbi felel a skorpió és télapó szívecske és társai megjelénésért. Amennyiben a the_skin.ui fájlban ez a két modul nem lát parancsot, akkor modulok inaktívak maradnak,navigáció működést nem befolyásolja.Egyébként mi nem használjuk,de este összehasonlítottam az előző lua fájlt a mostanival és van benne egy destinations parancs is azaz a célállomás elérésekor vagy kilépésekor is megjeleníti a navigációs képernyőn az efekteket. (skorpió és télapó szívecske) Javítsatok ki ha nem így van.....
Ha összehasonlítod the_skin.ui fájlt fogod látni,hogy mi hiányzik és legközelebb már te is meg tudod csinálni. ;)

@Kalos
Az lehet,hogy intezívbben dolgozik,de egy "tákolmány" amit csinál. Semmibe nincs logika,abszolút nem letisztult programozást végez,gondol egyet és kiegészít egy ux-et,hogy az majd onnam meghívja X és Y ux-be lévő lua modult vagy ui parancsot.Van olyan ux amit készített,hogy 5 db ux-ből hív meg dolgokat>>követhetetlen a pali! De lehet,hogy ez a célja,fene tudja........

@Zsiga68
köszönöm a Lang-ot ;)
Feb 15th, 2018, 2:45 am
Feb 15th, 2018, 7:35 am
Csepeli wrote:este összehasonlítottam az előző lua fájlt a mostanival és van benne egy destinations parancs is azaz a célállomás elérésekor vagy kilépésekor is megjeleníti a navigációs képernyőn az efekteket. (skorpió és télapó szívecske) Javítsatok ki ha nem így van.....

Az volt az első, hogy megnéztem mit kasztráltatok ki. Nekem az összes eddig felmerült tiltó parancs bent van, én még nem láttam kilépéskor semmit, de biztos úgy van ahogy írod.
Vicewandel cuccaival tele van az arimi csomag is, ott is ez van, hogy az 'egyik' ux-ból van meghívva a másikhoz még akármi...
Egyébként szerintem hatalmas javulás vehető észre vicewandel skin-jében, nem akad mint régen. Egyedül a speedcam bemondása használhatatlan. Próbáltam átfaragni, jobb lett, de meg sem közelíti a 'tökéletest'. Játszani jó, mindenféle ünnepekkor mutat kis szívecskéket, képeket, meg be is mondja, meg azt is milyen napod lesz... Hát kell ez mint egy falat kenyér :D
Feb 15th, 2018, 7:35 am
Feb 15th, 2018, 9:00 am
Így ahogy mondod,mi nem használjuk egyiket sem,bár Pongo nagyon ott van a szeren,és szakmai szemmel öröm ránézni a programozására. (nagyon tud) Számunkra is öröm lenne,ha tesztelnék a skin verzióit,már mint a kamionos társadalom,hiszen ott menne éjjel-napal és sok minden kiderülne a vallatásnál. Tudod jól,hogy mi ezt preferáljuk jobban, hiszen nekik fejlesztjük a kamionos KML adatbázist és a hozzá való ux-eket-több kevesebb sikerrel. Mi is csak gyerekcipőben vagyunk az úgymond nagyokhoz képest,de már annyit elértünk velük hogy hajlandóak tesztelni az iGO Pal "truck"verziót és azt hiszem helyt fog állni,2 hete mennek hibátlanul. ;)

ImageImage

Csepeli
Feb 15th, 2018, 9:00 am
Feb 15th, 2018, 10:19 am
Sziasztok,
van egy Nextgent, ami Sam S5 (Android 6.0)-ön és Sam S7 (Android 7.0)-en tökéletesen megy.
Ezt próbálom telepiteni egy S2-esre (Android 4.1) és csak annyit ir ki: "Not installed".
Elvileg a NExtgennek is elég 4.0.3-as ANdroid, mi egyéb hiba lehet??
Feb 15th, 2018, 10:19 am
Feb 15th, 2018, 1:31 pm
Az, hogy másik igo is van a gépeden. Nekem sem engedi a 4.4.2-re .
Feb 15th, 2018, 1:31 pm
Feb 15th, 2018, 3:11 pm
Tájfun wrote:Az volt az első, hogy megnéztem mit kasztráltatok ki.


Szia,
Ne fáradj vele, most mélyebben kikasztráltam az updatet, kivettem az összes télapós,búzamezős,szivecskés,gyáras .svg fájlokat is.

Ez most a legújabb Komszomolos gyáras bélyeg a nyitóképernyőn ;) :lol: :clap: >>>>és itt a magyarázata , lefordítva magyarra. :o

Image

kalos wrote:Csepeli: Arimi elvtárs az utolsó-előtti csomagjában elcseszte a TMC gombot. Azóta nem tudom megjavította azt, de már nem is foglalkoztam vele......


Mert a tmc ux-be alapból ki van kapcsolva,(nem is értem miért?) és ha a sys.txt fájl tmc bejegyzés alatt nincs a start=1 bejegyzés nem nem kapcsol be automatán, így manuálisan kell bekapcsolni: hosszú katt a naviképernyőn az ikonjára és az Adatforrás-nál a pipát be kell tenni az Internetnek. (de ezt szerintem tudod)

Csepeli ;)
Feb 15th, 2018, 3:11 pm
Feb 15th, 2018, 5:47 pm
Nem volt nagy fáradtság, már megcsináltam, Avic-al élesben teszteltem, készülnek a csomagok már :) Szerintem elég annyit kiszedni amivel a célt elérjük. Kár a melóért, holnap megint kitalál valamit, megint update. Minél kevesebb beavatkozás kell annál jobb. Szerintem nem sok vizet zavar ami csak ott van de semmi nem használja. Ha sok a feles energia, inkább a button_userpoi ux-otokkal kéne valamit kezdeni, mert végeláthatatlan ideig pörög a keresés, soha nem áll le.

A TMC meg azért lehet így, mert ha valakinek nincs net-e és nem kell a TMC, annak jobb ha ki van lőve. A sys bejegyzéssel kinek mi kell, állítható. Ami fontosabb lenne az meg nincs orvosolva, a Pal verzióban ha a TMC ikon > Közlekedés eseményekre böksz, fagyás van, és amikor megjelenik, rábökve mondjuk az elsőre, nem lehet lapozni az eseményeket.
Feb 15th, 2018, 5:47 pm
Feb 15th, 2018, 5:57 pm
Avicnál pörög? mert azt mi nem teszteltük Palhoz (nem Pongohoz) próbáld meg ezzel: button_userpoi
Feb 15th, 2018, 5:57 pm
Feb 15th, 2018, 6:24 pm
Nem látja a program, nem jelenik meg a menüben (gyorsmenü - nav.képernyő) A régiben nem működik "A közelben / Az útvonal mentén / Az úti cél körül / Településen" váltás.

upd:
Idáig pongo skin volt írva, abban is próbáltam.
Arimi skin elég kényes a gombokra, ha valami nem stimmel, elcseszi a gombok méreteit.
upd2:
arimi skin sem látja
Feb 15th, 2018, 6:24 pm
Feb 15th, 2018, 6:52 pm
update-elütöttem egy ....mindegy....azért nem jelent meg,most nézd meg légyszíves.
Pongohoz button_userpoi.zip

Csepeli
Feb 15th, 2018, 6:52 pm