Sep 14th, 2017, 6:41 am
Toni67 wrote:Sziasztok
Huawei P9, ha álló helyzetből elfekteti, akkor kilép a programból.Csak álló helyzetben hajlandó működni.

Szia!
Küldtem sys.txt-t meg még egyéb segítséget is.
Sep 14th, 2017, 6:41 am
Sep 14th, 2017, 10:49 am
Üdv hölgyek, Urak!
Egy Galaxy J5-ön, Pongo-féle nextgen van. Tökéletesen fut rajta. A probléma az, hogy beállítom a megjelenítendő poi-okat, addig működik, míg újra nem indítom a navit. Mihelyt megint elindítom, az egész képernyő tele lesz a helyekkel!!! :( :( Valami bejegyzés v. ux zavar bele?
Sep 14th, 2017, 10:49 am
Sep 14th, 2017, 11:27 am
Üdv mindenkinek!Segítséget kérek.
wayteq x995 mak készülék Android 4.3-as verzió felett és tájfun féle csomag.Szeretném a térképeket kirakni kártyára,követve a leírást
létrehoztam a leírás szerint a kártyán az utvonalat
/storage/sdcard1/Android/data/com.gja.nav.utility/files/addons
az addons mappába átmásoltam az addig content mappában lévő a térkép és poi mappákat ( contentből töröltem)
A leírás szerint a térképcserélőben beállítottam a kézire az elérést és az útvonal beállítás alatt megadtam az útvonalat
/storage/sdcard1/Android/data/com.gja.nav.utility/files/addons
A sys.txt foldres a leírás szerint átírva
eredeti [folders]
has_secondary_root=0
módosított [folders]
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path=”/storage/sdcard1/Android/data/com.gja.nav.utility/files/addons”
Még mindig nem látja a térképet és a hiba a leírás szerinti = (fehér gombok láthatóak vízszintes vonallal)
Mi a túrót csinálok rosszul?
Sep 14th, 2017, 11:27 am
Sep 14th, 2017, 11:34 am
Olyan nem létezik, hogy "Pongo-féle nextgen", pongo soha nem csinált nextgen-t, apk-t sem tört fel, meg semmi. Olyan van, hogy Israel, Avic, Basar, World, stb. Ez a nem mindegy. A problémád ebből eredhet és teljesen mindegy kinek a skin felületét használod. Ha netán Israel akkor
[other]
;discard_save=userdata:poi_visiblities.txt - (...vagy töröld)
[poi]
save_visibility=1

És az sem mindegy, melyik apk-t használod, a legújabbal nincs ilyen gond, megjegyzi a poi láthatóság beállításokat.
Sep 14th, 2017, 11:34 am
Sep 14th, 2017, 11:49 am
Joc49 wrote:Szeretném a térképeket kirakni kártyára, követve a leírást
a kártya elérési útja /storage/sdcard1

has_secondary_root=1
android_secondary_root_path=”/storage/sdcard1/Android/data/com.gja.nav.utility/files/addons”

2. Szerkeszd a hsz-edet, a linked_root_list= Fekete tengerig leérő rengeteg és teljesen felesleges részeket töröld mert betakarja a lapot.
2. Az addons mappába content is jár, és abba valók a map, poi, building mappák. Te kihagytad a content mappát.
3. Nem stimmel az idézőjel, rossz a karakter az android_secondary_root_path= sorban ” ilyennek kell lennie "
4. Remélhetőleg beszerezted a létező legjobb memória kártyát amit kapni lehet, különben befeketedés, villódzás a vége.

Telefonon soha nem szabad sys.txt fájlt szerkeszteni, mert ilyenek történhetnek!
Sep 14th, 2017, 11:49 am
Sep 14th, 2017, 12:06 pm
Naviguruk!
Ha a speedcam könyvtárban benne van a HERE és a TomTom is akkor azok összevesznek v csemegézik a program mindkettőből? Vagy inkább csak a TomTom maradjon benne?
Sep 14th, 2017, 12:06 pm
Sep 14th, 2017, 12:10 pm
Amit beleraksz az látszik is, egy helyen több is lesz, teljesen felesleges és csak terheled a programot.
Sep 14th, 2017, 12:10 pm
Sep 14th, 2017, 12:37 pm
Leszerkesztettem rövidebbre :-).A content mappa tényleg hiányzott,és a android_secondary_root_path= útvonalat meg a leírásból kopipasztáztam és bíz isten számítógépen! :-) Átjavítva most műkszik,köszönöm! a kártya UHS 1 es,bár nem samsung,mert az nem volt a boltban:-)
A kártyán lévő content mappa= van a különböző map és poi,plusz létrejött egy speedcam mappa,de abban csak egy spud fájl van
Mit kell még esetleg átpakolnom?
Sep 14th, 2017, 12:37 pm
Sep 14th, 2017, 12:49 pm
Semmit ne tegyél át, csak ami nagy helyet foglal azt érdemes. Bár át lehet sok mindent, én azt mondom bőven jó, ha a térkép fájlok nem a belső tárhelyt foglalják, a többi fájl elenyésző méretű, és biztosabb a működés, minél több minden marad a belsőn.. (egyébként a leírásokban megtalálod, hogy mit lehet és mit nem)
Egy dologra vigyázz, ha netán bármi okból uninstallálod a cserélő apk-t, azzal törlöd a teljes storage/sdcard1/Android/data/com.gja.nav.utility/files/addons mappában lévő tartalmat.
Sep 14th, 2017, 12:49 pm
Sep 14th, 2017, 12:58 pm
Oks....szereztem térképeket,megpróbálom tele pakolni :-)
Sep 14th, 2017, 12:58 pm
Sep 14th, 2017, 1:17 pm
Tájfun wrote:Amit beleraksz az látszik is, egy helyen több is lesz, teljesen felesleges és csak terheled a programot.

Köszi szépen!
Vmi hasonlóra gondoltam, ezért is kérdeztem ahogyan tettem, meg hát ez az iGO egy érdekes "állat fajta" akár még lehetett volna jobb is ha benne van mindkettő.
A csemegézés alatt azt értettem, hogy talán adott helyre csak az egyiket teszi ki ha mindkettő jelöli, pl a sajátját, igaz az is okozhatott volna sok plusz fölösleges jelölést.
Sep 14th, 2017, 1:17 pm
Sep 14th, 2017, 3:52 pm
Bármi van a speedcam mappában azt használja a program amennyiben a formátum megfelelő. És ki se tudod kapcsolni csak ha törlöd onnan fájlt. Ezért jól meg kell gondolni mi kerül a speedcam mappába mert pillanatok alatt tönkrevághat bármilyen működő programot.
Sep 14th, 2017, 3:52 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Sep 14th, 2017, 4:03 pm
Akkor már törlöm is a HERE-t és marad csak a T.T.
Sep 14th, 2017, 4:03 pm
Sep 14th, 2017, 4:30 pm
És a TomTom spc-ből se tedd be a magyar vonatkozásút amennyiben használod plajos adatbázisát, amellé nem kell, mert csak duplikálódást okoz.
Sep 14th, 2017, 4:30 pm
Sep 14th, 2017, 4:42 pm
A baj az hogy ami spc azt nem is látja vmiért és csak ami más formátumban van azokat jelzi ki, de azok is régiek.
Most néztem meg szimulációval és a hazai kamerákat ezek szerint csak abból a régi adatbáziból tudta eddig is és ami spc azt mintha nem is látná pedig vmi licens is be lett másolva ezért hogy lássa az spc-ket
Sep 14th, 2017, 4:42 pm