Feb 15th, 2009, 4:59 pm
For me it's no problem to read and write in english, but... magyar szoftverről magyar ember magyarul beszéljen. Már ha van kivel... :o) Remélem sokan leszünk. Mindenesetre köszi a lehetőséget!
Feb 15th, 2009, 4:59 pm
Feb 15th, 2009, 5:06 pm
Nagyon örülök ennek a lehetőségnek, köszönet érte JM-nek és társainak!
Na és természetesen Vippy-nek!
Feb 15th, 2009, 5:06 pm

Image
Feb 15th, 2009, 5:12 pm
Vippy!

Mivel én nem túl jól értek angolul (sehogy), ha egy pár szóban leírnád az oldal szabályait, azt megköszönném!
Gondolom másnak sem árt, ha tisztában van az itteni szabályokkal, szokásokkal!

Köszönöm szépen!
Feb 15th, 2009, 5:12 pm

Image
Feb 15th, 2009, 5:13 pm
Sziasztok!Végre nem keveredik a magyar/angol szöveg a fórumban.JM tud erről a körforgalom mizériáról?Jelezni kéne flé,hátha tudja a megoldást.Az is lehet,hogy a NNG-s fiúk így büntetik a warezoló felhasználókat.Itt-ott elrejtenek hibákat,had szívjanak az emberek.
Feb 15th, 2009, 5:13 pm
Feb 15th, 2009, 5:22 pm
Üdv itt is az Uraknak!

Dokky.
Feb 15th, 2009, 5:22 pm
Feb 15th, 2009, 6:24 pm
Üdv.mindenkinek:)))
Feb 15th, 2009, 6:24 pm
Feb 15th, 2009, 6:36 pm
Tom-y wrote:Sziasztok!Végre nem keveredik a magyar/angol szöveg a fórumban.JM tud erről a körforgalom mizériáról?Jelezni kéne flé,hátha tudja a megoldást.Az is lehet,hogy a NNG-s fiúk így büntetik a warezoló felhasználókat.Itt-ott elrejtenek hibákat,had szívjanak az emberek.


Sziasztok!

Nem hiszem, hogy ez büntetés lenne, inkább amatőrség. Tudtommal nem csak a tört verziókban található meg ez a hiba, hanem az eredetiben is. Úgyhogy a NNG a saját felhasználóit is szopatja.
Feb 15th, 2009, 6:36 pm
Feb 15th, 2009, 6:53 pm
Üdvözlet itt is mindenkinek!
Feb 15th, 2009, 6:53 pm
Feb 15th, 2009, 6:56 pm
Köszöntök én is mindenkit ezen az oldalon. :D
Feb 15th, 2009, 6:56 pm
Feb 15th, 2009, 8:52 pm
Tom-y wrote:Sziasztok!Végre nem keveredik a magyar/angol szöveg a fórumban.JM tud erről a körforgalom mizériáról?Jelezni kéne flé,hátha tudja a megoldást.Az is lehet,hogy a NNG-s fiúk így büntetik a warezoló felhasználókat.Itt-ott elrejtenek hibákat,had szívjanak az emberek.
Mi ez a körforgalom hiba? Csak nem az amivel én is szembesültem, történetesen az hogy mást mond mint amit mutat? "Hajts ki az ELSŐ kijáraton", aztán meg a másodikat rajzolja ki... ???
Feb 15th, 2009, 8:52 pm
Feb 15th, 2009, 9:22 pm
Deneware wrote:
Tom-y wrote:Sziasztok!Végre nem keveredik a magyar/angol szöveg a fórumban.JM tud erről a körforgalom mizériáról?Jelezni kéne flé,hátha tudja a megoldást.Az is lehet,hogy a NNG-s fiúk így büntetik a warezoló felhasználókat.Itt-ott elrejtenek hibákat,had szívjanak az emberek.
Mi ez a körforgalom hiba? Csak nem az amivel én is szembesültem, történetesen az hogy mást mond mint amit mutat? "Hajts ki az ELSŐ kijáraton", aztán meg a másodikat rajzolja ki... ???


De sajna!Gondolom nem nyugtat meg senkit,hogy a bolti verziók is így működnek!
Bementem egy saturnba és leteszteltem egy pár gépen.Ismert más fórumozóknál,egy bizonyos:"bánk-rétság" körforgalom hiba.De ez csak egy a sok közül.Már majdnem vettem egy eredeti igót,de még várok.
Egyébként üdv mindenkinek!
Feb 15th, 2009, 9:22 pm
Feb 15th, 2009, 10:24 pm
First of all, many thanks to JM!!
Nagyon sok köszönet JM-nek mindenek előtt!!

Minden kedves fórumozót üdvözlök én is, ez egy nagyszerű lehetőség, remélem amit remélni csak lehet, jól éljünk vele!
Nekem azért is jó, mert a BDW-re pl. máig nem sikerült még visszajutnom, de így van kórpótlás, meg lehet találni a sok régi ismerőst.

A körforgalom meg, ugyanaz a helyzet szerintem amit már tapasztaltam korábban, hogy jó a jelzés a térképen, de rosszat mond, csak most fordítva van, akkor egy új exe. megoldotta. Ne kérdezd melyik verzió volt, már nem emlékszem pontosan, még a cég miós korszakában volt, viszont úgy tünik nehéz kilábalni belőle.
Feb 15th, 2009, 10:24 pm
Feb 15th, 2009, 10:43 pm
youduel wrote:First of all, many thanks to JM!!
Nagyon sok köszönet JM-nek mindenek előtt!!

Minden kedves fórumozót üdvözlök én is, ez egy nagyszerű lehetőség, remélem amit remélni csak lehet, jól éljünk vele!
Nekem azért is jó, mert a BDW-re pl. máig nem sikerült még visszajutnom, de így van kórpótlás, meg lehet találni a sok régi ismerőst.

A körforgalom meg, ugyanaz a helyzet szerintem amit már tapasztaltam korábban, hogy jó a jelzés a térképen, de rosszat mond, csak most fordítva van, akkor egy új exe. megoldotta. Ne kérdezd melyik verzió volt, már nem emlékszem pontosan, még a cég miós korszakában volt, viszont úgy tünik nehéz kilábalni belőle.


Sziasztok!,
a helyzet változatlan: most is jól rajzol, rosszul mondja! (Kéthely-Balatonszentgyörgy, 7-es - 76-os kereszteződése)
Feb 15th, 2009, 10:43 pm
Feb 15th, 2009, 11:14 pm
Hello. Nem idul az iGO 8 diamondon.Szerintem memory probléma miatt.Tud vki megoldást:
köszi
Feb 15th, 2009, 11:14 pm
Feb 16th, 2009, 7:13 am
barcaforca wrote:
Deneware wrote:
Tom-y wrote:Sziasztok!Végre nem keveredik a magyar/angol szöveg a fórumban.JM tud erről a körforgalom mizériáról?Jelezni kéne flé,hátha tudja a megoldást.Az is lehet,hogy a NNG-s fiúk így büntetik a warezoló felhasználókat.Itt-ott elrejtenek hibákat,had szívjanak az emberek.
Mi ez a körforgalom hiba? Csak nem az amivel én is szembesültem, történetesen az hogy mást mond mint amit mutat? "Hajts ki az ELSŐ kijáraton", aztán meg a másodikat rajzolja ki... ???


De sajna!Gondolom nem nyugtat meg senkit,hogy a bolti verziók is így működnek!
Bementem egy saturnba és leteszteltem egy pár gépen.Ismert más fórumozóknál,egy bizonyos:"bánk-rétság" körforgalom hiba.De ez csak egy a sok közül.Már majdnem vettem egy eredeti igót,de még várok.
Egyébként üdv mindenkinek!
Jó reggelt mindenkinek! Én a múlt héten voltam Zalaegerszegen, a 76-os úton a Balaton felől 3 körforgalom vezet a városba. Az első kettőn egyenesen mentem át, azaz a 2.-ik kijáraton, ott "első kijáratot mondott az iGO, a harmadiknál a harmadikon hajtottam ki a Tesco felé, na azt jól mondta. 3-ból egyet... Ja! És ez a IGO 8.3.2.71348 volt. Most visszateszem a 8.3.2.64029-et, hátha...
Feb 16th, 2009, 7:13 am