Oct 8th, 2017, 5:31 pm
A kártyán mégugyse csinál save mappát.
Oct 8th, 2017, 5:31 pm
Oct 8th, 2017, 5:46 pm
@melyon666
8" felett az Osztrák és most már úgy hallottam hogy a Német rendőrök is büntetnek érte ha rajta kapják Navigáció használatakor,kérdés persze hogy meddíg tart eltenni egy igazoltatáskor. Camionosnak igaza van a 10" extrém nagy még kamionba is. Írtam a múltkor a Wayteq 7" Maxiról nem éppen jó véleményt valakinek bevált nekem speciel az akku gondok és a képernyő karcosodás miatt nem. Én már lassan egy éve Samsung Galaxy Tab A 7.0 2016-ot használok kompaktsága miatt, erős GPS jel Glonassal, 10 órás akku és vigyázok is rá mert nem töltöm 85% felé autóstöltővel,tényleg egy igásló. Android 5.1.1 van rajta, de ez nem oszt nem szoroz.
Mindenki azt választja amire neki szüksége van menet közben.

Csepeli
Oct 8th, 2017, 5:46 pm
Oct 8th, 2017, 6:58 pm
megnéztem köszi de nagy a 10" amúgy kamionba lesz de nem akarok 7" nagyobbat, most az s4 nézegetem a sorozataim :) gondolkodom tableten de első sorba 1 jó stabil gps, másodsorban sorozatokhoz :D tudod elsö a munka aztán a szórakozás ... :D
Oct 8th, 2017, 6:58 pm
Oct 8th, 2017, 7:24 pm
Csepeli wrote:......Írtam a múltkor a Wayteq 7" Maxiról nem éppen jó véleményt valakinek bevált nekem speciel az akku gondok és a képernyő karcosodás miatt nem. ................
Mindenki azt választja amire neki szüksége van menet közben.

Csepeli

Sziasztok!
A kiemelt rész elfelejtheted, mert csak annyi a teendő vele, hogy leveszed a gyári fóliát, mert az van rajta és egy minőségire cseréled...
Oct 8th, 2017, 7:24 pm
Oct 8th, 2017, 8:50 pm
És a prociját kicseréled egy nem fos mtk-ra és már van is egy k..va jó gps-ed. Mert a w995 max-nak egy hulladék prociba ágyzott vevője van! Ez viszont tapasztalatból mondom. Most egy samut nyuzok,és ahol a w995 azt sem tudja hol vagyok a samu rohadt pontosan tudja. A w995 jele volt hogy az ut mellé vagy a hegyoldalba rakta a jelet,érdekes módon a samu nem. Vajon miért nem??
Oct 8th, 2017, 8:50 pm
Oct 8th, 2017, 10:53 pm
Csepeli wrote:@melyon666
8" felett az Osztrák és most már úgy hallottam hogy a Német rendőrök is büntetnek érte ha rajta kapják Navigáció használatakor,kérdés persze hogy meddíg tart eltenni egy igazoltatáskor. Camionosnak igaza van a 10" extrém nagy még kamionba is. Írtam a múltkor a Wayteq 7" Maxiról nem éppen jó véleményt valakinek bevált nekem speciel az akku gondok és a képernyő karcosodás miatt nem. Én már lassan egy éve Samsung Galaxy Tab A 7.0 2016-ot használok kompaktsága miatt, erős GPS jel Glonassal, 10 órás akku és vigyázok is rá mert nem töltöm 85% felé autóstöltővel,tényleg egy igásló. Android 5.1.1 van rajta, de ez nem oszt nem szoroz.
Mindenki azt választja amire neki szüksége van menet közben.

Csepeli

Ennek a 10"-os változat már tudja a 7.0 androidot ott pedig tesztelten osztható a képernyő nem csak mert a samukon amugy is, hanem bármit tud futtatni együtt. Nálam teszt alatt állítva ment a navi felül és alul a youtube, mikor a navi szólt pause automatikusan a youtube és ha elmondta mit akart akkor automatikusan folytatta. Ha pedig film kell hát arra első osztályú és telónak is jó pl az alsó rész, vagy vannak ugye a Pioneer-nek a droid appal vezérelhető rádiói, az is futhat hát talán nem büntet a rendőr a 10"-ért. :wtf:
Oct 8th, 2017, 10:53 pm
Oct 9th, 2017, 12:29 am
Csepeli wrote:Beugornak,kérnek aztán sosem lájuk őket,na de az arany szívem,tessék:
Wayteq_X995 Maxira iGO Primo Israel 9.6.29.63686 utolsó (2016 március 3) kiadott verzió (565 MB) >>>csak azok szedjék le akinek ez a típusu készülékük van, mert más készülékhez nem jó,mivel ebben a verzióban más data.zip,más sys.txt és más multimod_ini fájl van.Kimondottan Wayteq X995 Maxira van előre konfigurálva!
HERE 2017 Q2 Térképeket bemásolod,és már mehettek is.
A hang utasításokhoz szükséges Nuance TTS hangot pedig innen telepítheted hozzá:TTS magyar hang
Telepítés-leírás benne.

Csepeli

ui:ha a letöltés nem indulna akkor a DHT-t a torrent kliensbe engedélyezned kell.


Ma feltettem egy másik x995 Max-ra. Nem látja a térképeket... Azt írja: térkép-inicializálási hiba.
Mi lehet az oka?
Belső tárról telepítettem, és a térképek is ott vannak.
Az SD-kártyán is ott van az addons könyvtár, és abban is benne van minden.
A licenc fájlok is megvannak a HERE 2017 Q2-höz a licenc könyvtárban.
A sys.txt-ben mindössze annyit változtattam, hogy az SD-n lévő addons mapa elérését engedélyeztem, de úgy sem látja a térképeket.

Létezik erre a készülékre NextGen?
Oct 9th, 2017, 12:29 am
Oct 9th, 2017, 6:05 am
Szia,
Biztos nem a csomaggal van a baj, a térkép-inicializálási hiba egyértelmű,hogy az elérhetőségi útvonalat elírtad.Licenc fájlokat nem kell bemásolni,mert a Primó nagy előnye,hogy semmilyen license nem kell hozzá. Ha változtattál a sys.txt ott keresd a hibát.
Létezik Nextgen,de nem tip, függő ebben az esetben,jó bármelyik Androidot használó készülékre tessék: iGO Primo Nextgen(Israel)9.18.27.687519(2017 Jan 26 )>>Pongo skinnel>>Térképek nélkül!

Csepeli
Oct 9th, 2017, 6:05 am
Oct 9th, 2017, 8:19 am
zsiga68 wrote:Frissítettem a magyar speedcam és tábla Hangokat az Armi és Pongo skinekhez...


Ezek a hangok a nem TTS-t használóknak érdekesek ugye, ha jól sejtem...
Oct 9th, 2017, 8:19 am
Oct 9th, 2017, 9:33 am
    Ne a nagybetűre asszociálj, mert a nagy "A"-val kezdődő Addons mappanevet is felismeri a program, hanem;
    Tájfun:
    "Én így írnám be"
    android_secondary_root_path="/storage/removable/sdcard1/Addons"
    és a tied:
    android_secondary_root_path="storage/removable/sdcard1/Addons"
    figyeld a különbséget (az idézőjel és a storage között a slash "/") ezt a karaktert viszont hiányolhatja a program

Szia!

Köszi a figyelem felhívást!
Annyira az idézőjelre koncentráltam, hogy nem is láttam a slash jelet :shock:
Így már tökéletesen működik!
Oct 9th, 2017, 9:33 am
Oct 9th, 2017, 10:09 am
Hogy mik vannak ..? :think: :wave:
Oct 9th, 2017, 10:09 am
Oct 9th, 2017, 11:14 am
Sziasztok!
Teddy619, "bejött" ez volt a cél!! :)
Örülök, hogy megfogadtad Tájfun javaslatát, amelyet figyelmed felkeltése céljából ismételtem meg.
Oct 9th, 2017, 11:14 am
Oct 9th, 2017, 12:52 pm
stefi68 wrote:
zsiga68 wrote:Frissítettem a magyar speedcam és tábla Hangokat az Armi és Pongo skinekhez...

Ezek a hangok a nem TTS-t használóknak érdekesek ugye, ha jól sejtem...

Szia.
Jól gondolod. TTS hang esetén teljesen feleslegesek mert akkor a tts mindent bemond. De LUA-s hangok esetén viszont van létjogosultsága. Lehet hogy nem sokan használják de gondoltam megcsinálom a magyar változatot a hangfájlokból.
Oct 9th, 2017, 12:52 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Oct 9th, 2017, 1:59 pm
A 'plugin.in'-ben lévő 'S P E E D C A M - C A T' kategóriák is ezekhez a hangokhoz kellenek?

Mert egyes sys.txt-kben is látok ilyen bejegyzéseket, míg másokból ezek hiányoznak.
Oct 9th, 2017, 1:59 pm