Nov 1st, 2018, 9:13 pm
Stancy @
Köszönjük, esetleg a postod aljába is betehetnéd a szabályokról szóló postod likjét.
benko5009 wrote:keresgéltem, de nem találtam eddig megfelelőt
A postom alján találsz programot csak a multimode.ini-t is.módosítani kell hogy a 800_480-as mappából vegye a felbontást.
Nov 1st, 2018, 9:13 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Nov 1st, 2018, 9:32 pm
Már küldtem neki segítséget, kevésbé megterhelő módon, mint multimode.ini-t írkálni, szerkesztgetni. Aki nincs benne napi szinten a témába annak hamar beletörik a bicskája. Ráadásul amit ki lehet hozni egy Primo-ból azt mind megtalálja, és teljesen naprakész, így kb. semmi dolga vele.
Nov 1st, 2018, 9:32 pm
Nov 2nd, 2018, 8:21 am
Van valakinek olyan nextgen-je, ami skin mentes android 8ra (Samsung A8)? próbáltam az itt lévőkből kiszedni ami nem kell (egy alap "gyári" kinézetet szeretnék elérni), de utána mindig más hibaüzenetet kaptam és végül el sem indul már ami van.
Nov 2nd, 2018, 8:21 am
Nov 2nd, 2018, 8:37 am
Az iGO_Israel, iGO_Basar, iGP_Pal csomagjaim skin cserélősek és ezekkel a lehetőségekkel bírnak - 1. arimi, 2.pongo, 3.originál gyári felület - lehet választani. Megjegyzem az arimi felület rendelkezik egy egyszerűsített skin lehetőséggel is, de a teljest használva is be tudod állítani a gyári felületre. Azt csak halkan jegyzem meg, hogy az originál NextGen felület 5x butább mint anno a Primo gyári felülete volt.
Nov 2nd, 2018, 8:37 am
Nov 2nd, 2018, 9:04 am
Ment PÜ.

Szerk.: Már jönnek lefele. Kérdés: Jogtiszta play-es iGO mellett is elfut a verziód?
Nov 2nd, 2018, 9:04 am
Nov 2nd, 2018, 10:21 am
Yes! :shh:

Csak kérdem, minek a jogtiszta verzió amihez legjobb esetben egy éves térképeket kapsz aranyért.
Nov 2nd, 2018, 10:21 am
Nov 2nd, 2018, 5:24 pm
Ha nem lenne jogtiszta szoftver, nem lenne nem másmilyen sem. :) Ha már "mókolunk" vele egyszer <10eFt-ot igazán megér, szerintem.
Nov 2nd, 2018, 5:24 pm
Nov 4th, 2018, 11:08 pm
5dsipand wrote:Ha nem lenne jogtiszta szoftver, nem lenne nem másmilyen sem. :) Ha már "mókolunk" vele egyszer <10eFt-ot igazán megér, szerintem.

Akkor továbbmegyek!
Ha az NNG odafigyelne a vevőire és nem csak a profitra hajtana akkor nem is kellene mókolni sem! Csak hát gusztustalan üzletpolitikát folytató cég és ennyi! Ha nem vágod miről írok, olvass vissza kicsit itt is és más fórumokon is, sok esetben leírták, én is, hogy ezt megalapozott véleményt miből is alkottuk, azaz mivel érdemelték ki.
Ha nem szeretnél sokat keresgélni, akkor elég elolvasni, hacsak el nem tüntették már, a store-okban, a vásárlóik véleményét, főleg abból az időszakból, mikor a verzió "frissítés" kijött Androidra és előtte az IOS esetében. 2X IS EL AKARTÁK SÜTNI UGYANAZT ! Na azóta csak az újak veszik meg tőlük az appot, meg akiket nem tudunk lebeszélni, de szíved joga ha mazo vagy, majd rájössz. Bár ne lenne igaz, mert akkor ez és a hasonló fórumok nem is rendelkeznének létjoggal.
Nov 4th, 2018, 11:08 pm
Nov 5th, 2018, 4:33 am
Az a jó,hogy már magyarul sem beszélnek.......... User leírja a problémáját,hogy késik a hang, xar az egész stb.stb válasz: Dear XXX, If you experienced an issue with our application, please open an internal trouble ticket so that we may help you solve the problem: http://www.igonavigation.com/contact/ Thank you for your cooperation!

Csepeli :lol:
Nov 5th, 2018, 4:33 am
Nov 5th, 2018, 5:45 am
Gigya wrote:Az üzenetnek semmi köze ahhoz, hogy hol vagy. Az Android dobta fel ezt az ablakot, mert nem volt jogosultsága a programnak, hogy hozzáférjen a helyinfó szolgáltatáshoz a készüléken, amikor az megpróbálta lekérdezni a pozíciót...

Sziasztok!
Azta..., már a gps modult is felügyeli a szoftver, nehogy már megtudjam hol vagyok..., ennek vajon mi lehet a védelmi értelme?
Nov 5th, 2018, 5:45 am
Nov 5th, 2018, 5:41 pm
Szerintem olvasd el még egyszer amit írtam...
Az Androidban jogosultságokat kell adni az egyes alkalmazásoknak, hogy hozzáférjenek a rendszer erőforrásaihoz és szolgáltatásaihoz. Ez a jogosultság hiányzott, így megkérdezte az Android a felhasználót, hogy megadja-e a hozzáférési engedélyt a program számára.
Az az értelme, hogy az egyes alkalmazások csak ahhoz férjenek hozzá, amit a felhasználó engedélyez neki.
Nov 5th, 2018, 5:41 pm
Nov 5th, 2018, 7:01 pm
Csepeli wrote:Az a jó,hogy már magyarul sem beszélnek.......... User leírja a problémáját,hogy késik a hang, xar az egész stb.stb válasz: Dear XXX, If you experienced an issue with our application, please open an internal trouble ticket so that we may help you solve the problem: http://www.igonavigation.com/contact/ Thank you for your cooperation!

Csepeli :lol:

Persze mert automata válaszoló program küldi a választ és ugye tudjuk mikor lesz vmi is csinálva vele!? A következő frissítés (kb évente) ha megoldja akkor meg lesz oldva, ha nem akkor majd az azutáni fogja (talán), vagy az sem és sosem.
Pedig itt és a rokon fórumokon, annyi sok okosság volt már feltéve az igo-jukhoz, aminek csak a felét belepakolták volna akkor is nagyságrendekkel jobb lenne az egész.
Bár ki tudja, hogy nem pont ezért csinálják ezt így, hogy az ilyen hackelések, ötletek előkerüljenek a külsősöktől, majd ők beleteszik kicsit átírva az autógyártók felé eladott saját verzióikba és nem kell fizetniük sem a fejlesztésért és az ötletekért. Ergo mi vagyunk a labor ingyen fejlesztőkkel, ötletekkel. (pl a HUD ebben volt talán a legjobb mikor vmelyik primohoz megcsinálták régebben, meg stb)
Nov 5th, 2018, 7:01 pm
Nov 5th, 2018, 7:09 pm
Sir_Gunar wrote:nem kell fizetniük sem a fejlesztésért és az ötletekért. Ergo mi vagyunk a labor ingyen fejlesztőkkel, ötletekkel..
Pont így van. :D
Ez pont olyan mikor a fél világ nem megvásárolt Windowst használ. A Microsoft online letilthatná ezeket de akkor meg mást fognak használni. És esetleg rájönnek hogy az is jó lehet, aztán már nem akarnának a Windows-hoz visszatérni. Szerintem az NNG is pont ezt teszi. És mivel ezt is olvassák ez úton Üdvözletem részükre! :D Ja. és próbáljanak meg a frissítésekre is koncentrálni, mert nem csak a terméket kell eladni hanem az elégedett vásárlót is "meg kell venni". Köszönöm :D :D :D
UI: Azért azt az online primo tmc-t igazán visszakapcsolhatnák..
Nov 5th, 2018, 7:09 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Nov 5th, 2018, 9:21 pm
Sziasztok!
Gigya! Nagyon köszönöm! Igen, mélyebben át és utána kellet néznem, gondolnom, hogy megértsem. Sikerült (általad)! :thumbup:
Nov 5th, 2018, 9:21 pm
Nov 6th, 2018, 12:21 pm
Gigya wrote:Szerintem olvasd el még egyszer amit írtam...
Az Androidban jogosultságokat kell adni az egyes alkalmazásoknak, hogy hozzáférjenek a rendszer erőforrásaihoz és szolgáltatásaihoz. Ez a jogosultság hiányzott.... .


Hello! Azt hiszem telepiteskor keri az engedelyt, ami megadva neki. A beallitasokat atnezve, rendben talalom. Akkor megis mitol van, hogy kettő egyforma keszulek, az egyiknél problémazik, a masiknal nem!?
Nov 6th, 2018, 12:21 pm