Feb 12th, 2018, 7:00 pm
Egy baj van a gyári nextgen verzióval,nincs annyi szabad hely hogy letöltsd a tab belsejébe. Mert ott nincs belső és kártya megosztási lehetőség. Ha volna rápróbálnék egy hivatalos verzióra,hogy az hogy viselkedne,de látatlanba nem veszek egy olyan tabot aminek van bőven belső tárhelye. A telefonom tudná (128.GB belső tárhely) de azon csak ha minden kötél szakad navigálok. Sajnálom egy egész napos,hetes használatra pedig az volna egy igazán jó nyúzó próba.
Feb 12th, 2018, 7:00 pm
Feb 12th, 2018, 7:10 pm
iGO Navigation nagyon helytállt, abba tettünk egy-két plussz ux-et a saját kényelmünk miatt. Az iGO Pal-t most teszteli a fél Waberers zenekar.
Itt egy pár vélemény:

bocsi - dógózgatom néha (és a haver végső út... ) - de tesztelgetem naponta..

igen jóóóó - sőt qva jó!!!

igen
- figyeli a súly korlátozásokat!!! sőt - pl: 12t táblán 12t-nél kisebb gépnek beenged - de ha csak 16t állítom a "kamiont" már elterel!!!
- ha ott kapcsolom be - ahol már tilalomban vagyok - pirossal jelzi a kivezető utat!!
- aránylag jól tervezi az utat!!!

de - rossz:
- a térképen picik (vagy magasból mutatja) az utak(at) - messzire el láccc ugyan - de ezt sajna megtartja ezt a lekanyarodáskor is!!! tehát úgy látod messze a letérés.. de már kanyarodni kell!! - nem találtam eddig ennek a beállítását - mondjuk nem sokat ... csak 2x próbáltam - de a ux mappába még nem kutattam
- hiányoltam a térkép cserélős részt (de én bele raktam)

nagyjábó' ennyi - kábé 3. nap, és le is töröltem az eddig használt IGO World-öt - és csak ezt használom!!!

u.i.:
térkép cserélés!!!
eddig a TomTom-ra esküdtem... de most találtam Csepel kikötőre behajtást a Közvágó-hídi behajtásnál van egy jobbbb behajtás - ami az IGO Q3 (7.hó) már rajta van, de a TT Q3 (9.havi) még nincs!!! de attól még sokkkkkszor a TT jobb - de ezért írom - kell ez a térképcserélő!!!


Én egy wayteq x995 ön használom sajnos kicsi a képernyője gondolkozom egy wayteq x995 max on mi a véleményed róla? Egyébként két napja használom , ma Spanyolországban az alagutaknál vagy ötször kilépett amikor kimondta , hogy gps vétel megszakadt már lépett is ki de gondolom ez az x995 hibája mert elötte az igo primóval is ezt csinálta. Szeretném kérdezni , a jelzőtáblákat nagyon kicsi méretben jeleníti meg lehet ezen állítani? Továbbá a képernyő jobb oldalán lévő ikonok közül el lehet e tüntetni ami számomra nem fontos? válaszodat előre is köszönöm.

Na... jó napot!
Le lett tesztelve egy Angol körúton. Teljesen jól működik, nincs vele baj. Annyi, de az engem nem zavar... időnként kilép. Viszont, ha navigálás nélkül beállításokat stb csinálok, akkor rnedszeresen kikapcsol, de ettől jól működik..ingyen van, ezt is köszi


Szintén kamionozásra használom. A korábbi IGO k tudtak olyat, hogy a térkép nézetnél nem csak a POI kat tudtam kategória szerint be kapcsolni, hanem a kedvenceket is. Igy menet közben láttam a sárga csillagot, de most ezt nem tudom be állítani.
Feb 12th, 2018, 7:10 pm
Feb 12th, 2018, 7:29 pm
Ez igy nem igazán méradó hogy tomtom. Vagy ő a gépre értette hogy tomtom vagy a térképre? Pl a tomtom térkép jobb austria,a here nagyokat kerültet mert nem veszi figyelembe hogy ott rakodok és bemehetek,a here ott k..va nagyokat kerűltetne és a végén az is tiltáson vinne be. Ja és még nagyon jó a tomtom svéd,dán a legutolsó erdei kavicsos,murvás utnak tudja a nevét,minden karácsony előtti szezonba nagy hasznát veszem,sok fenyőt hozok onnan. És azok mind erdei utak,ott lakik a tulaj ott a felrakó. De ez csak nagykocsira érvényes. A topmap ithon nagyvasra sz..t se ér,a here a nyerő. Ki kell tapasztalni hogy melyik országba mit használsz. A Slo 2014-s Monolit térkép a mai napig verhetetlen ha ott használod a legutolsó hegyi tanyát is tudja kb.30.mb 2x nagyobb mint a here,tomtom. És elég sokszor kell mert a visszfuvarjaim általába oda szólnak a határ,cégem közelsége miatt ha nem találnak magyar-ba fuvart. Ezért jó a térképcserélő.
Feb 12th, 2018, 7:29 pm
Feb 12th, 2018, 7:37 pm
Esténként nem unatkozom mire válaszolgatok az összesre. ;)
Pedig az összes user a gyári Pal ux-ekkel megy,raktunk hozzá 8 db ux-et ami a képernyőn megjelenik és látod,hogy a hibák nagy része kikapcsolás. :(

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kicsit vígadjunk is hamár hétfő! :lol: :lol: és egy pár "kellemes hangüzenet" amit Wabererses Csabekk barátom küldözget nekem ;) no comment......

Gurjon vs Dinka gyúrjun-gyinka? ;)

Rólunk és a kölcsönző ;)

iGO Pal és az Oreo

Beteg ugye? ;)

Imádom őket és már 4 éve próbálom oktatni őket,hogy legyenek felkészülve a Nextgenre,de azthiszem esélytelen. Pont mint széllel szembe p.......ni. ;)
Megmutattam egy pár kamionos srácnak a Pongo vs Arimi csomagot és egytől egyig ááááá haggyámán túl bonyolult,így WVandelt csomagját jobbnak láttam elő se húzni! Itt tartunk srácok! ;)
Majd az Y utáni generáció talán,de akkor már önvezetők lesznek,de ki fogja lekötni a "motyót" vagy lepakolni kérdem én? :)

Csepeli
Feb 12th, 2018, 7:37 pm
Feb 12th, 2018, 10:49 pm
WinCE iGO Primo 9.6.13.669160 - Blaupunkt 732EU Sep 7 2016
http://www48.zippyshare.com/v/TKbAIZvH/file.html
Ezt a verziót próbálta már valaki életre kelteni...?
Feb 12th, 2018, 10:49 pm

... az, hogy én ki vagyok, attól függ, hogy te kinek akarsz látni engem...!
Feb 12th, 2018, 11:02 pm
Csepeli
Mire végig pötyögtem arra jöt egy új komment közbe :D :D
Szerinted egyedül vagy vele? A cégemnél én vagyok az ász"ha navigációról van szó" :D :D Honnan szerzem az infot,segitséget? Innen meg a Kék Sárkányról. Az átlagnál többet tudok a navik világáról,de nem eleget pl az Avic program amit nyuzok pár hete Tájfun-tól kaptam.És hibátlan,kivéve a 6,7 ó utáni megállást,de ezt produkálja az összes többi nextgen is,kivéve hogy az Avic atombiztos. De valóba gyors,ettől a hibától eltekintve. De ez nem az ő hibája,mert amit Te,Kalos közétett itt az is ugyan ezt csinálja. Na szóval lehet hogy a Nexgen csomag nem erre a 10,15.ó folyamatos navira lett tervezve illetve arra csak baxtak letesztelni. Lehet a gyári nng csomag tudja és a skinezet nem. De mint irtam nem fogok uj tabot venni hogy leteszteljem a gyári navit. Majd ha olyan emberek is irnak ide vagy a neten olvasok olyat hogy a gyári patent és 48.ó fut és hibátlan akkor elgondolkod rajta. De azért fontolóra veszem,a skinek azért jóval több lehetőséget adnak,és a magunk fajta soha nem elégszik meg az alappal és kell a plussz valami :D :D amitől egyedibb a navink amit használunk. Próbáltam garmin,tomtom készülék szoftver,túl fapados,és a tomtom truck valahogy sz...r. Lehet hogy az ujabbak nem,fax tudja maradok az nng vonalon :D :D
Feb 12th, 2018, 11:02 pm
Feb 13th, 2018, 4:31 am
A fenti hibákból levonva a tanúlságot,ha kamionozol és megbízható navit szeretnél, akkor iGO Primo, Android vagy WinCe.
Feb 13th, 2018, 4:31 am
Feb 13th, 2018, 5:38 pm
Sziasztok!

Igo Avicot használva arimi/pongo skin felváltva. Arimi minden mobil kamerát jelez szorgalmasan, ami az út túloldalán van azt is, illetve a felüljárókról kukkoló mobilkamerákat. Ami jó mert több helyen így fotóznak pofán. Ellenben Pongóé csak az adott út azonos oldalán lévőket jelzi. Miként tudom rávenni Pongo skinjét hogy mindet jelezze. Esetleg sys?
Érdekesség: Pl Ferihegyi gyorsforgalmi mentén 1es terminálnál lévő mobilkamerát Arimi mindkét irányból jelzi, Pongo egyikből sem
Feb 13th, 2018, 5:38 pm
Feb 13th, 2018, 7:04 pm
Hello

Haver már megbolondít,
microsoft autoroute 2013-nál frissebb kellene neki
valakinek nincs véletlen frissebb
Köszi
Feb 13th, 2018, 7:04 pm
Feb 13th, 2018, 10:17 pm
Sziasztok!

Az új útvonaltervezés gyors gombbal van egy kis gondom. Israel, Pal, Avic verzióknál Pongo skinnel ha nincs létező útvonal, akkor ezt a gombot használva mind a mentett helyekből illetve az előzményekből egy címet kiválasztva lefagy a program. Amint van egy létező útvonal, akkor gond nélkül lehet a gyors gomb segítségével bármit kiválasztani. Tapasztalt már más is ilyet? Esetleg 5-let?
Feb 13th, 2018, 10:17 pm

Üdv: Mcrazy

___________________________________________________________________________
Feb 14th, 2018, 6:22 am
Mcrazy wrote:Sziasztok!Israel, Pal, Avic verzióknál Pongo skinnel ha nincs létező útvonal, akkor ezt a gombot használva ....... egy címet kiválasztva lefagy a program.

Létező probléma. Tapasztaltam én is.
Feb 14th, 2018, 6:22 am
Feb 14th, 2018, 6:24 am
furrier75 wrote:WinCE iGO Primo 9.6.13.669160 - Blaupunkt 732EU Sep 7 2016
http://www48.zippyshare.com/v/TKbAIZvH/file.html
Ezt a verziót próbálta már valaki életre kelteni...?

Ha az eredeti postot megnézed ahonnan a link is van akkor mellé van írva pirossal hogy : Untreated
Tehát nincs feltörve. Várunk..
Feb 14th, 2018, 6:24 am

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Feb 14th, 2018, 7:28 am
Mcrazy wrote:Az új útvonaltervezés gyors gombbal van egy kis gondom. Israel, Pal, Avic verzióknál Pongo skinnel ha nincs létező útvonal, akkor ezt a gombot használva mind a mentett helyekből illetve az előzményekből egy címet kiválasztva lefagy a program. Amint van egy létező útvonal, akkor gond nélkül lehet a gyors gomb segítségével bármit kiválasztani.

Nálam minden rendben van, hogy nálad mi lehet annak okát nemigazán tudom. Legújabb pongo készletet használod (2018.01.31)? Volt egy update 2018.02.01-én (favorites_search,poi_search,ttspro), lehet ez nincs meg neked.
Feb 14th, 2018, 7:28 am
Feb 14th, 2018, 1:20 pm
Tájfun wrote:Nálam minden rendben van, hogy nálad mi lehet annak okát nemigazán tudom. Legújabb pongo készletet használod (2018.01.31)? Volt egy update 2018.02.01-én (favorites_search,poi_search,ttspro), lehet ez nincs meg neked.


Kalos csomagját próbálgattam.
Megkaphatnám a Te komplett programodat?
Köszönöm előre!
Feb 14th, 2018, 1:20 pm

Üdv: Mcrazy

___________________________________________________________________________
Feb 14th, 2018, 2:15 pm
zsiga68 wrote:
furrier75 wrote:WinCE iGO Primo 9.6.13.669160 - Blaupunkt 732EU Sep 7 2016
http://www48.zippyshare.com/v/TKbAIZvH/file.html
Ezt a verziót próbálta már valaki életre kelteni...?

Ha az eredeti postot megnézed ahonnan a link is van akkor mellé van írva pirossal hogy : Untreated
Tehát nincs feltörve. Várunk..

Értem...
Van még egyáltalán valaki, aki foglalkozik a WinCE verziók okosításával...?
Addig is, legalább van egy újabb data.zip-ünk...
Feb 14th, 2018, 2:15 pm

... az, hogy én ki vagyok, attól függ, hogy te kinek akarsz látni engem...!