Mar 8th, 2018, 2:04 pm
Sziasztok.
PAL-hoz keresek Ausztria térképet, poit és speedcam file-t.
Előre is köszönöm.
Mar 8th, 2018, 2:04 pm
Mar 8th, 2018, 3:19 pm
A febr.15-16.-i posztokat nézd meg, ott van egész Európa, (Ausztriával együtt)
Mar 8th, 2018, 3:19 pm
Mar 8th, 2018, 4:15 pm
Csepeli, Tajfun, Zsiga!
Olvasva a beszélgetéseteket, megnéztem a szülinapi IGO-t. és abban sem találtam semmi konkrét térképre utaló filet.
:Lehet, hogy ez volt a próba? Mert ezt sem lehetett frissíteni, a menüképe meg NEXTGEN.
Lehet, hogy ez csak a véletlen műve, vagy lékre is értettem a beszélgetéseteket és "butásokat mondok"?
Mar 8th, 2018, 4:15 pm
Mar 8th, 2018, 4:50 pm
melyon666 wrote:Jól mondod.........


Sziasztok.
Csak egy gondolat, vagy jó, vagy nem. (Nagyon késő volt már nekem kipróbálni.)
Nézegettem a mappaszerkezeteket... találtam hivatkozást síma content/map-ra benne, (már meg nem mondom melyik ini-ben.) ami ugye ebben a formában nincs. Sajnos nem tudtam még kipróbálni, de nem lehetséges, hogy itt egy ki/be csomagolós játékról van szó? Lehet, hogy lámaság amit gondolok, de pld.-ul ha futtatás közben esetleg "előkerül" a map és bezárás után pedig visszacsomagol. Nem tűnik a legjobb logikus megoldásnak, de talán nem lehet kizárni ezt sem.
Üdv.

Szerintem is van abban valami amit fejtegetsz, ugyanis a sys.txt tartalmaz egy ilyen bejegyzést:

[feature]
use_privdocs_for_mg_features=1

Egyébként mindannyian megfeledkezünk valamiről...
Arról volt szó, hogy nincs több Israel verzió, hogy miért már nem emlékszem, valamit bekavart az NNG...
Ez a verzió nem az ő nevük alatt jelent/jelenik meg... Akkor az adott cég csinált egy Palestina verziót, (szerintem) az Israel helyett... Most pedig elkövették ezt, ami viszont újra egy Israel...
Majd kiderül, ha az NNG frissíti az iGO Navigationt...
Mar 8th, 2018, 4:50 pm

... az, hogy én ki vagyok, attól függ, hogy te kinek akarsz látni engem...!
Mar 8th, 2018, 4:56 pm
Az originál SzülinApp-ban itt van a content a megszokott mappákkal (android könyvtár):
obb/com.nng.igo.primong.hun10th/main.649627.com.nng.igo.primong.hun10th.obb/content/building - car- dem - global_cfg - lang - map - poi - speedcam - voice
ebben meg a többi:
obb/com.nng.igo.primong.hun10th/patch.649627.com.nng.igo.primong.hun10th.obb/ ux - data.zip
ebben meg a maradék:
data/com.nng.igo.primong.hun10th/files/debug - license - privdocs -save - screenshots - branding.zip
Mar 8th, 2018, 4:56 pm
Mar 8th, 2018, 5:07 pm
furrier75 wrote:Egyébként mindannyian megfeledkezünk valamiről...
Arról volt szó, hogy nincs több Israel verzió, hogy miért már nem emlékszem, valamit bekavart az NNG...
Ez a verzió nem az ő nevük alatt jelent/jelenik meg... Akkor az adott cég csinált egy Palestina verziót, (szerintem) az Israel helyett... Most pedig elkövették ezt, ami viszont újra egy Israel...

A teljes NNG izraeli kézben van, honnan vetted ezt, hogy nem lesz több Israel? Nem véletlen, hogy ilyenek jönnek ki mint Israel meg Palestina. Vajon miért nincs NextGen Austria, meg stb..... A magyar SzülinApp egy kész csoda, de úgy látszik a magyar gyökerek végett anno ennyi dukált.
Mar 8th, 2018, 5:07 pm
Mar 8th, 2018, 6:36 pm
Csepeli.
A 2017.Q4 Here térkép meg ugy ahogy van kibaxni a p..ba. A teherautós módra értem,hemzseg a hibáktól,a román térkép már a 2017.Q3-ba is szar volt a 2017.Q4-be ugyan olyan,nem létező utakra tervez mert rárajzolták a barmok,a 2017.Q4 német is szar. Az A6 autópályára 7,5T korlátozást jelez 06-19 ó közt két helyen is. Nálam ment vissza a 2017.Q3,románból a 2017.Q2. Egyébként meg,szerintem jó a Primo,Nextgen. A faxnak se kell egy ilyen új verzió ami még a fákon a rigókat is mutatja. Ha máshonnan nem lesz új térkép majd a Becker-ből kivadászom(life time) igaz csak évente 2X adnak térképet azt se kapkodják el. Itt előbb meg van mint a Becker ahogy frissitti.
Mar 8th, 2018, 6:36 pm
Mar 8th, 2018, 6:59 pm
Tájfun wrote:
furrier75 wrote:Egyébként mindannyian megfeledkezünk valamiről...
Arról volt szó, hogy nincs több Israel verzió, hogy miért már nem emlékszem, valamit bekavart az NNG...
Ez a verzió nem az ő nevük alatt jelent/jelenik meg... Akkor az adott cég csinált egy Palestina verziót, (szerintem) az Israel helyett... Most pedig elkövették ezt, ami viszont újra egy Israel...

A teljes NNG izraeli kézben van, honnan vetted ezt, hogy nem lesz több Israel? Nem véletlen, hogy ilyenek jönnek ki mint Israel meg Palestina. Vajon miért nincs NextGen Austria, meg stb..... A magyar SzülinApp egy kész csoda, de úgy látszik a magyar gyökerek végett anno ennyi dukált.

Csepeli wrote:Köszi Steve,és még tudja a kamionos paraméterket is! :) Végre! ;) Ebből a verzióból lehet látni az irányt az NNG-nél,nem kell sok idő és ki fogják dobni még idén a Navigation frissítését is.
Mivel az NNG felvásárolta a Nextgen Israelt, így sajna nekünk csak az utolsó épp 9.18.27.687519(2017 Jan 26 ) verzó maradt meg. Ez van.


A Playen anno nem igo primo nextgen néven futott az Israel...
igo navigation;szülinapp
Forrás:
NNG Software Developing and Commercial LLC.
Fejlesztő:
Webhely felkeresése
E-mail küldése: customersupport@igonavigation.com
Adatvédelmi irányelvek
H-1037, Budapest, Szépvölgyi út 35-37

igo primo nextgen(israel);gift;pal
Forrás:
Gps & More LTD
Fejlesztő:
Webhely felkeresése
E-mail küldése: yaniv.belo@nng.com
Adatvédelmi irányelvek
71 Hanadiv st, Herzelia, Israel
Mar 8th, 2018, 6:59 pm

... az, hogy én ki vagyok, attól függ, hogy te kinek akarsz látni engem...!
Mar 8th, 2018, 7:13 pm
Még mindig nem értem min rugózol? Az NNG egy cég aminek a világ egyre több pontján van telephelye, és mint mondtam kb az egész izraeli tulajdonban van, így min csodálkozol. Számomra teljesen indifferens ez az egész.
Mar 8th, 2018, 7:13 pm
Mar 8th, 2018, 9:05 pm
Ebből gondoltam amiket fentebb írtam:
data.zip\config\preload.ini\

....

[4]
key="FR1"
name="France Map data"
file1="content/map/france.fbl"
file2="content/voice/v_fra_f4.zip"
file3="content/voice/v_fra_m3.zip"

.......
Mar 8th, 2018, 9:05 pm
Mar 8th, 2018, 10:20 pm
sziasztok,
wayteq x985-re 2.4 winCE Primóhoz hol találok Datát? (800x480)
Minimál/gyári lenne az igazi mindenféle csicsa nélkül.
köszönöm.
Mar 8th, 2018, 10:20 pm
Mar 8th, 2018, 10:48 pm
Ami az összes 800X480-as gépre jó az jó a W985-re is. Erre a géptipusra nem irtak külön datát,főleg hogy nincs a gép az NNG támogatotságába. De a fényerő beállitás,más mint az előző wayteq gépekbe. De azt meg a sys-be lehet állitani.
Mar 8th, 2018, 10:48 pm
Mar 8th, 2018, 10:56 pm
azaz?
Mar 8th, 2018, 10:56 pm
Mar 8th, 2018, 11:34 pm
AZAZ az egész ott van Zsiga posztjai alján.
A WINCE sorban.
Mar 8th, 2018, 11:34 pm
Mar 8th, 2018, 11:40 pm
Nem az inkrementális térkép frissítés miatt van új formátum?
Mar 8th, 2018, 11:40 pm