Nov 4th, 2018, 11:08 pm
5dsipand wrote:Ha nem lenne jogtiszta szoftver, nem lenne nem másmilyen sem. :) Ha már "mókolunk" vele egyszer <10eFt-ot igazán megér, szerintem.

Akkor továbbmegyek!
Ha az NNG odafigyelne a vevőire és nem csak a profitra hajtana akkor nem is kellene mókolni sem! Csak hát gusztustalan üzletpolitikát folytató cég és ennyi! Ha nem vágod miről írok, olvass vissza kicsit itt is és más fórumokon is, sok esetben leírták, én is, hogy ezt megalapozott véleményt miből is alkottuk, azaz mivel érdemelték ki.
Ha nem szeretnél sokat keresgélni, akkor elég elolvasni, hacsak el nem tüntették már, a store-okban, a vásárlóik véleményét, főleg abból az időszakból, mikor a verzió "frissítés" kijött Androidra és előtte az IOS esetében. 2X IS EL AKARTÁK SÜTNI UGYANAZT ! Na azóta csak az újak veszik meg tőlük az appot, meg akiket nem tudunk lebeszélni, de szíved joga ha mazo vagy, majd rájössz. Bár ne lenne igaz, mert akkor ez és a hasonló fórumok nem is rendelkeznének létjoggal.
Nov 4th, 2018, 11:08 pm
Nov 5th, 2018, 4:33 am
Az a jó,hogy már magyarul sem beszélnek.......... User leírja a problémáját,hogy késik a hang, xar az egész stb.stb válasz: Dear XXX, If you experienced an issue with our application, please open an internal trouble ticket so that we may help you solve the problem: http://www.igonavigation.com/contact/ Thank you for your cooperation!

Csepeli :lol:
Nov 5th, 2018, 4:33 am
Nov 5th, 2018, 5:45 am
Gigya wrote:Az üzenetnek semmi köze ahhoz, hogy hol vagy. Az Android dobta fel ezt az ablakot, mert nem volt jogosultsága a programnak, hogy hozzáférjen a helyinfó szolgáltatáshoz a készüléken, amikor az megpróbálta lekérdezni a pozíciót...

Sziasztok!
Azta..., már a gps modult is felügyeli a szoftver, nehogy már megtudjam hol vagyok..., ennek vajon mi lehet a védelmi értelme?
Nov 5th, 2018, 5:45 am
Nov 5th, 2018, 5:41 pm
Szerintem olvasd el még egyszer amit írtam...
Az Androidban jogosultságokat kell adni az egyes alkalmazásoknak, hogy hozzáférjenek a rendszer erőforrásaihoz és szolgáltatásaihoz. Ez a jogosultság hiányzott, így megkérdezte az Android a felhasználót, hogy megadja-e a hozzáférési engedélyt a program számára.
Az az értelme, hogy az egyes alkalmazások csak ahhoz férjenek hozzá, amit a felhasználó engedélyez neki.
Nov 5th, 2018, 5:41 pm
Nov 5th, 2018, 7:01 pm
Csepeli wrote:Az a jó,hogy már magyarul sem beszélnek.......... User leírja a problémáját,hogy késik a hang, xar az egész stb.stb válasz: Dear XXX, If you experienced an issue with our application, please open an internal trouble ticket so that we may help you solve the problem: http://www.igonavigation.com/contact/ Thank you for your cooperation!

Csepeli :lol:

Persze mert automata válaszoló program küldi a választ és ugye tudjuk mikor lesz vmi is csinálva vele!? A következő frissítés (kb évente) ha megoldja akkor meg lesz oldva, ha nem akkor majd az azutáni fogja (talán), vagy az sem és sosem.
Pedig itt és a rokon fórumokon, annyi sok okosság volt már feltéve az igo-jukhoz, aminek csak a felét belepakolták volna akkor is nagyságrendekkel jobb lenne az egész.
Bár ki tudja, hogy nem pont ezért csinálják ezt így, hogy az ilyen hackelések, ötletek előkerüljenek a külsősöktől, majd ők beleteszik kicsit átírva az autógyártók felé eladott saját verzióikba és nem kell fizetniük sem a fejlesztésért és az ötletekért. Ergo mi vagyunk a labor ingyen fejlesztőkkel, ötletekkel. (pl a HUD ebben volt talán a legjobb mikor vmelyik primohoz megcsinálták régebben, meg stb)
Nov 5th, 2018, 7:01 pm
Nov 5th, 2018, 7:09 pm
Sir_Gunar wrote:nem kell fizetniük sem a fejlesztésért és az ötletekért. Ergo mi vagyunk a labor ingyen fejlesztőkkel, ötletekkel..
Pont így van. :D
Ez pont olyan mikor a fél világ nem megvásárolt Windowst használ. A Microsoft online letilthatná ezeket de akkor meg mást fognak használni. És esetleg rájönnek hogy az is jó lehet, aztán már nem akarnának a Windows-hoz visszatérni. Szerintem az NNG is pont ezt teszi. És mivel ezt is olvassák ez úton Üdvözletem részükre! :D Ja. és próbáljanak meg a frissítésekre is koncentrálni, mert nem csak a terméket kell eladni hanem az elégedett vásárlót is "meg kell venni". Köszönöm :D :D :D
UI: Azért azt az online primo tmc-t igazán visszakapcsolhatnák..
Nov 5th, 2018, 7:09 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Nov 5th, 2018, 9:21 pm
Sziasztok!
Gigya! Nagyon köszönöm! Igen, mélyebben át és utána kellet néznem, gondolnom, hogy megértsem. Sikerült (általad)! :thumbup:
Nov 5th, 2018, 9:21 pm
Nov 6th, 2018, 12:21 pm
Gigya wrote:Szerintem olvasd el még egyszer amit írtam...
Az Androidban jogosultságokat kell adni az egyes alkalmazásoknak, hogy hozzáférjenek a rendszer erőforrásaihoz és szolgáltatásaihoz. Ez a jogosultság hiányzott.... .


Hello! Azt hiszem telepiteskor keri az engedelyt, ami megadva neki. A beallitasokat atnezve, rendben talalom. Akkor megis mitol van, hogy kettő egyforma keszulek, az egyiknél problémazik, a masiknal nem!?
Nov 6th, 2018, 12:21 pm
Nov 6th, 2018, 4:47 pm
Sziasztok!
Valószínű, hogy az előzőben, már korábban megadtad a jogosultságot, mivel az akkori telepítéskor nem "szólt", nem kérte, nyugtáztad és örültél a sikernek. A másiknál, sietségedben ugyanez kimaradt, ezért reklamált. :)
Nov 6th, 2018, 4:47 pm
Nov 6th, 2018, 8:41 pm
Neharagudj,de nem értek egyet :-) Telepítéskor közli,hogy mihez kap jogosultságot.Bele sem kell nyúlni :-)
Nov 6th, 2018, 8:41 pm
Nov 6th, 2018, 10:37 pm
Dehogy haragszom, sőt örülök, hogy profi a vas! :thumbup:
A baj az, hogy sejtelmem sincs az okot illetően... :oops:
Nov 6th, 2018, 10:37 pm
Nov 7th, 2018, 4:23 pm
Joc49 wrote:
Gigya wrote:Szerintem olvasd el még egyszer amit írtam...
Az Androidban jogosultságokat kell adni az egyes alkalmazásoknak, hogy hozzáférjenek a rendszer erőforrásaihoz és szolgáltatásaihoz. Ez a jogosultság hiányzott.... .


Hello! Azt hiszem telepiteskor keri az engedelyt, ami megadva neki. A beallitasokat atnezve, rendben talalom. Akkor megis mitol van, hogy kettő egyforma keszulek, az egyiknél problémazik, a masiknal nem!?

Lehet azonos a vas, de más, akár csak picit is a verziója az androidnak, esetleg ha egyezik akkor vhol vmi beállítása a biztonságnál és máris ott figyel egy addig meg nem kapott kérdés az egyiken. Szvsz! :shock:
Nov 7th, 2018, 4:23 pm
Nov 8th, 2018, 8:22 am
O.K. értem.De mi a különbség az Avic és Israel közt,mert hogy az Israel csont nélkül felfut/elindul rajta? :-)
Nov 8th, 2018, 8:22 am
Nov 8th, 2018, 2:57 pm
A fejlesztő tudja rá a válasz, én csak találgatok.
Az AvicSync, ha Full Craked, akkor legfeljebb nagyobb erőforrást igényel, mint az Izrael, bár ez is csak akkor igaz, ha telerakod ux vackokkal...
Az igazán nagy különbség magában az intall *.apk programban van, gondolom egy bizonyos droid verzióhoz készült, ezért kér engedélyeket...

Szerintem ne vacakolj vele, hanem kérj egy friss, a te vasadra illő tuti csomagot Tájfun Mestertől.
Nov 8th, 2018, 2:57 pm
Nov 8th, 2018, 5:19 pm
Sziasztok
Sürgős segítségre lenne szükségem hajnalba indulnom kell Bulgáriába nem tudna valaki adni nekem IGO Nextgen hez here vagy bármilyen más térképet a segítséget előre is köszönöm
Nov 8th, 2018, 5:19 pm