Nov 26th, 2019, 5:12 pm
Camionos wrote:Ja akik meg nagyvassal navigálnak azok meg kapják be. Vesszen az NNG,én szinte élvezettel navigálnék Tomtom,Garmin szoftal. Ja mégsem,ha választani kéne Sygic,Garmin Tomtom ha nem volna NNG szoft. De végül is akik annyira favorizálják Google,Vazze tulajdonképp miért vannak is itt,fikázni vagy gunyoloódni,az előtted szólótól is kérdezném?


Akkor mielőtt támadsz vkit olvasd el máskor figyelmesen mit írt! Majd ha már támadsz akkor mutasd meg légyszi hol is favorizálom az említett navikat és hol fikázom az igo-t?????
Ezt hívják úgy diszlexia és kezeltetni szokták! Ha már támadsz!
Nov 26th, 2019, 5:12 pm
Nov 26th, 2019, 5:18 pm
webress wrote:Sziasztok!
Szia Mozsafa!
A legjobbakat remélve elküldtem (olajággal a csőrében). :)


Lehet, hogy nem is lesz rá szükség!
Most meglestem, hogy mit mutat az úton.
Image

Lehet, hogy egy Sirocco ROMot is kérek tőlük... :D
Nov 26th, 2019, 5:18 pm
Nov 26th, 2019, 6:30 pm
A seven pontos, a sirocco el van tévedve, bizonyára ráférne, mert nem tudja, hogy de, vagy du van és a hátralévő időt, uszkve 6 óra, amit "lezavar" 1.25-alatt... :)

Igen azt korábban is írtad, hogy a Primo jól állítja be az időt, ellentétben a holdak által mutatott időeltéréssel, amit pl. az a kép mutat, ahol 18.42 van - 19.42 helyett, vagy ami még rosszabb, az előtte lévő képen 14.25 van - 19.xxx helyett
Nov 26th, 2019, 6:30 pm
Nov 26th, 2019, 7:43 pm
Nem a de., du.-t keveri, hanem az Érkezési időt növeli meg.
Most rájöttem, hogy 1ó44-et adott hozzá, mert a Pihenő idő kérése-t kipipáltam.
Aztán, hogy még jobban összezavarjon, egy idő újraállítás, Pih.id.k. pipa kivétele, reset után varázslat történt:
Image

Hozzá nem nyúlok többet!
Egy rejtély ez számomra...
Nov 26th, 2019, 7:43 pm
Nov 26th, 2019, 10:27 pm
Most a sirocco-t nyaggatod, el ne rontsd, tartsd magadtól távol... :wink: :)
Nov 26th, 2019, 10:27 pm
Nov 27th, 2019, 9:07 am
Mind a kettőt futtatom tesztelésből. Szépen dolgoznak. :)
Nov 27th, 2019, 9:07 am
Nov 27th, 2019, 12:00 pm
Bizony ám, ez a legfontosabb, nincs idegeskedés, legfeljebb egy kis izgalom, hogy melyik teljesít pontosabban.
Nov 27th, 2019, 12:00 pm
Dec 1st, 2019, 6:06 pm
Camionos wrote:
Sir_Gunar wrote:A google maps akkor lenne végre igazán jó, ha a tulajdonosa összegyúrná a szintén általa birtokolt waze-val és a kettő jó tulajdonságait egy programban lehetne használni.
Az NNG-vel meg csak a vezetőség felfogásával van baj, nem feltétlenül a cégnek, csak a vezetésnek kellene történelemmé válnia. Ha user központúakká válnának semmi baj nem lenne ott, csak hát ugye a térképekkel még mindig sok a késés, ez pedig a mai világban, mikor havi szinten készülnek el újabb utak mindenfelé, hát aki fürgébben tud adni jó térképeket, az marad fent. Igaz mivel mindegyik le van maradva ezzel ezért sem kapkodják el, mert úgy lehetnek a dologgal, hogy amíg másik naviban régebbi a térkép addig ők minek siessenek. Sajnos ezt a tendenciát látom mindnél.

Ja akik meg nagyvassal navigálnak azok meg kapják be. Vesszen az NNG,én szinte élvezettel navigálnék Tomtom,Garmin szoftal. Ja mégsem,ha választani kéne Sygic,Garmin Tomtom ha nem volna NNG szoft. De végül is akik annyira favorizálják Google,Vazze tulajdonképp miért vannak is itt,fikázni vagy gunyoloódni,az előtted szólótól is kérdezném?


Van diszlekxia,olvasni semmi gond,ha telóról irok akkor mellényúlok mert pici a billentyűzet. És baxok kontrolálni mit irtam. Még egyszer olvass csak,olyat is irtam hogy az előtted szóló. Te is favorizálod a Googlemaps,Vazze. Gond? semmi csak akkor nem kell egy totál más fórumon őket favorizálni. Azt mondod hogy az NNG le van maradva térképügyileg? Nagyon is mivel ők csinálják,ők térképezik föl a Here,Tomtom térképeket is. Nem,nem úgy veszik,saját csapattal térképezik fel,aztán kiadják Here,Tomtom néven. Mondjuk a saját NNG fémjelzezt térképeik se vannak toppon. Azt is irta az előtted szóló hogy,ennyi volt kész elegem van a mókolásból(segitség az van,Tájfun,Zsiga stb). Eddig ki a franc kényszeritette rá? Van annyi ofline navi hogy dunát lehet rekeszteni vele. Amig csak Wince navit használtunk pofon egyszerű volt minden. Volt pár fix felbontás aztán ennyi. De mióta a droid is belépet azóta van káosz bgőséggel. Sőt mióta megjelentek a nyujtott telók még nagyobb a káosz ha saját magad szeretnéd rátenni. Nekem is csak egy ilyen nyujtott kütyüre csak segitséggel sikerűlt a Primo,Nextgen semmi gond nem volt. Jahh,pénzbe kerűlnek a cél gépekl? Hajaj megkérik az árát. Az hogy a te postodra válaszoltam még minden nem rád vonatkozik,mert van utalás. Na mindegy. Részemről nincs semmi neheztelés. További jó egészséget,mókolást navik terén
Dec 1st, 2019, 6:06 pm
Dec 1st, 2019, 6:18 pm
mucike wrote:
Mozsafa wrote:Örülök, ha én is hozhattam valamit a közösségnek. Igaz ezt elenyészőnek tartom ahhoz képest, amit tőletek kaptam eddig.


Ezzel én is így vagyok... Valamilyen formában már szeretnék "ellenszolgáltatást" is nyújtani. (Nem feltétlenül anyagiakban értem...)


Én is csak köszönettel tartozom az eddigi munkátokért Mesterek! Én a magam részéről még az "anyagiakat" sem vetném el, kaptam én már itt annyi segítséget. (Nem, nem vagyok kőgazdag, nem ezért írom ezt; csak egyszerűen, ha kértem, mindig kaptam friss, működő csomagot.)
Dec 1st, 2019, 6:18 pm

My device: Samsung A52s, OneUI 4.1., Android 12.
Dec 1st, 2019, 7:06 pm
Camionos wrote:
Camionos wrote:,az előtted szólótól is kérdezném?


Van diszlekxia,olvasni semmi gond,ha telóról irok akkor mellényúlok mert pici a billentyűzet. És baxok kontrolálni mit irtam. Még egyszer olvass csak,olyat is irtam hogy az előtted szóló. Te is favorizálod a Googlemaps,Vazze. Gond? semmi csak akkor nem kell egy totál más fórumon őket favorizálni. Azt mondod hogy az NNG le van maradva térképügyileg? Nagyon is mivel ők csinálják,ők térképezik föl a Here,Tomtom térképeket is. Nem,nem úgy veszik,saját csapattal térképezik fel,aztán kiadják Here,Tomtom néven. Mondjuk a saját NNG fémjelzezt térképeik se vannak toppon. Azt is irta az előtted szóló hogy,ennyi volt kész elegem van a mókolásból(segitség az van,Tájfun,Zsiga stb). Eddig ki a franc kényszeritette rá? Van annyi ofline navi hogy dunát lehet rekeszteni vele. Amig csak Wince navit használtunk pofon egyszerű volt minden. Volt pár fix felbontás aztán ennyi. De mióta a droid is belépet azóta van káosz bgőséggel. Sőt mióta megjelentek a nyujtott telók még nagyobb a káosz ha saját magad szeretnéd rátenni. Nekem is csak egy ilyen nyujtott kütyüre csak segitséggel sikerűlt a Primo,Nextgen semmi gond nem volt. Jahh,pénzbe kerűlnek a cél gépekl? Hajaj megkérik az árát. Az hogy a te postodra válaszoltam még minden nem rád vonatkozik,mert van utalás. Na mindegy. Részemről nincs semmi neheztelés. További jó egészséget,mókolást navik terén


Akkor csak annyit, hogy ott az az is és azzal már rám vonatkozott magyar nyelv szabályai szerint és az előttem szólóra is.
A lilával színezettre meg annyit, hogy ha jobban megnézed, pont hogy nem favorizálom, hanem kritizálom miért is nem használható még mindig rendesen aki azt szeretné és ez csak egy nyomós érv ellene (bár ha házszám szinten kell akkor magasan a legjobb bizonyos területeken a google maps szvsz. / na ez a favorizálás/ :lol: )
Amugy meg én is elég régóta használok igo-t és még régi térképeivel is (főleg a hivatalosra értem, amiről mindenkit próbálok eltéríteni a mókolt felé, mert mint írtam a vezetése az NNG-nek nem érdemel egy megveszekedett fillért sem a gusztustalan üzletpolitikájuk miatt, amit itt a fórumon már kifejtettem mire értem - appstore - google play - ) sokkal használhatóbb mint a sygic és a többi, de ugye mindenki azt használ amit akar. Sztem a droidos verzó mióta a Nextgen kijött teljesen jól használható mert nem kell a felbontással bíbelődni, bár az sem volt olyan nagy akadály, a Primo-t is szerettem, főleg hogy itt vannak akik évek hosszú sora óta segítik a tévelygőket minden téren és profi szinten.
KÖSZÖNET NEKIK ÉRTE!
Én még mindig azt vallom, hogy azon navigálni amire hívás is jön nekem nem gyere be, nekem a cél kütyük a célra vezetőbbek és nem feltétlenül értem ezt úgy, hogy navigálni navit veszek, mikor az is lehet olyan ami több célra is jó de pl tabletként v androidos fejegységként árulják. Persze az utóbbi jobb mert azt autóban lévő mostohább körülményekre tervezik és készítik, de sok minőségi tablet is elég jól bírja ezt a tapasztalataim szerint, s csak akik a gagyikkal szenvednek nem látják át időben ezt. (láttam több olyant aki spórolás miatt próbált autóban gagyival navigálni és ha meleg volt az volt a baj, ha hideg akkor meg az, az átmeneti időszakokban működtek elsőre ezek, a többi dologról, pontatlanságok, fagyások, stb nem is beszélve. magukat szivatták csak velük)
Dec 1st, 2019, 7:06 pm
Dec 3rd, 2019, 8:02 am
Sziasztok!

Sejtem a választ, de azért kicsit reménykedem...
Az iGO PAL Pongo skin beállításainak mentése ugye nem vihető csak úgy egyszerűen, másolással át az AVIC-ra? Gondoltam megnézem az AVIC-ot is, de a beállítgatás kellemetlenségeitől megszabadítanám magam, ha egy mód van rá.
Dec 3rd, 2019, 8:02 am

My device: Samsung A52s, OneUI 4.1., Android 12.
Dec 3rd, 2019, 11:17 am
Szia!

Nem ajánlom ezt még kipróbálni sem, némileg eltér az Avic verzió a Pal-tól, csak hibákat generálnál magadnak.
Dec 3rd, 2019, 11:17 am
Dec 3rd, 2019, 11:54 am
Kedves Tájfun!

Volt egy ilyen érzésem, ezért nem mertem a próbával kezdeni, gondoltam kérdezek előtte. Jól tettem.
Köszönöm a választ!
Dec 3rd, 2019, 11:54 am

My device: Samsung A52s, OneUI 4.1., Android 12.
Dec 3rd, 2019, 5:09 pm
Sziasztok!
Nagyjából követem a fórumot, de nem napi szinten.
Úgy néz ki az eddig navira használt régi telefonom lassan az enyészeté lesz.
A napi használatban lévőt (S7Edge) eddig sajnáltam kiakasztani az "ablakba", meg hát óvnám az amoled beégéstől is.
Nincs esetleg valami okosság a mostani skinek között amivel csökkenthető a beégés veszélye?
Mondjuk mozgatja a statikus gombokat, sebesség kijelző mezőt, stb.?
Dec 3rd, 2019, 5:09 pm
Dec 3rd, 2019, 6:53 pm
Sziasztok!

Eddig egy Samsung A5 telón ezzel navigáltam az itteni segítségekkel tuningolva: iGO PAL Pongo skin-nel.
(Android 7. volt.)

Új telóra tettem szert: Samsung A50. (Android 9.)

Felraktam rá ugyanezt az IGO-t, (üres save mappával, ugyanúgy a belső tárhelyre...).
Elindul, de a nyelv választás után állandóan kilép a program. A sys-txt-ben állítgattam a felbontást, a kép meg is változik méretre, de ugyanaz, a nyelv választásig eljut, majd kilép.

Tud valaki segíteni?

köszönöm
(pm-t is ha írsz!)
Dec 3rd, 2019, 6:53 pm