Feb 24th, 2017, 11:24 am
@Csepeli!

Amennyiben kell orosz segítség, szívesen állok rendelkezésetekre. Valaha kint tanultam, öt évet használtam a nyelvet intenzíven.
Feb 24th, 2017, 11:24 am

"Minden ember megkopaszodik, csak nem mindegyik éli meg!"
Feb 24th, 2017, 12:18 pm
Csepeli wrote:Szia,
Kicsit visszalapozol és ott van PLajos legújabb frissítése, 136 db Véda kamerát tartalmaz,szerintem az elég neked.

Csepeli


köszönöm szépen, sikerült!

igo primonál próbáltam. azt írja hogy a szupertraffikat lámpán áthaladó kamerának fogja mutatni, térképen így mutatja de a menüben a figyelmeztetési pont beállitásoknál a figyelmeztetéstipusoknál nincs ilyen féle trafi az ugye nembaj?attól még be fog jelezni?(csak sebességmérő kamera,mobil sebességmérőkamera és beépített sebességmérő kamera van)
Feb 24th, 2017, 12:18 pm
Feb 24th, 2017, 1:49 pm
Sziasztok...!
Egy ismerős ASUS R700t készülékére tettem fel egy iGO 8.3.5.258186-ot...
(A probléma valószínűleg nem verziófüggő a NavOn 231128-as is ezt csinálja...)
Az a probléma, hogy a készenléti gomb megnyomása után visszaszámol, viszont nem történik semmi,
a másik probléma pedig, ha kilép a programból, nem indul újra a "Navigálás" ikon megnyomásakor...
Hogy lehetne ezt megoldani...?
Válaszaitok előre is köszönöm...!
Feb 24th, 2017, 1:49 pm

... az, hogy én ki vagyok, attól függ, hogy te kinek akarsz látni engem...!
Feb 24th, 2017, 2:43 pm
Mawerik wrote:@Csepeli!
Amennyiben kell orosz segítség, szívesen állok rendelkezésetekre. Valaha kint tanultam, öt évet használtam a nyelvet intenzíven.


Köszi előre is,csak meg lesz itt a "kis csapat" és nem kell szenvedni google translate használatával. ;)
Feb 24th, 2017, 2:43 pm
Feb 24th, 2017, 10:13 pm
Sziasztok!

Bár Tájfun azt írta korábban, hogy szerinte nincs szükség az "Israel" szó átírására, azért szeretném megjegyezni, hogy 136-an mégis igényelték.
A könnyebb elérhetőség kedvéért beillesztettem az aláírásomba.
A változás a többi (34) nyelvre is érvényes.

Üdv: Mcrazy
Feb 24th, 2017, 10:13 pm

Üdv: Mcrazy

___________________________________________________________________________
Feb 24th, 2017, 10:49 pm
Nekem azért nincs rá szükségem mert fent van 5 NextGen, nekem jó, hogy látom melyiket is indítom.... Tudnám a török miért nem szúrja senki szemét :)
Feb 24th, 2017, 10:49 pm
Feb 24th, 2017, 10:51 pm
Sziasztok!

Furrier75, Bocsánat, számomra ez egy jó mozaik kérdés, össze sem tudom rakni, inkább leírom amit én "tudok" sejtek a megoldásról...

Mivel valamelyest ismerős a vas ezért én így állnék neki:
1. a készülékben lévőkről megpróbálok egy korrekt mentés végezni
2. a készülékben elhelyezem a vezérlést végző script fájlokat
3. a kártyára teszem a navigációt, a sys-ben nem hagyom meg a folders és a device részleget
A navigációs kártyát beleteszem, bekapcsolom és indítom a navigációt.

Azt kérdezem, hogy a leírtak szerint Te miként oldottad meg a feladatot?
Feb 24th, 2017, 10:51 pm
Feb 25th, 2017, 8:56 am
Tájfun wrote:Nekem azért nincs rá szükségem mert fent van 5 NextGen, nekem jó, hogy látom melyiket is indítom.... Tudnám a török miért nem szúrja senki szemét :)

Nagyon egyszeru: mert az még nem volt fenn nalam. Es nem az Israellel van a baj, hanem a CSAK Israellel, legyen iGo NextGen Israel, iGo Israel, de ne Israel, mert nem ez a program neve. Ha a Turkeyt hasznalnam, ugyanez lenne a helyzet: nem Torokorszagot futtatom, hanem az iGot. Ne lassunk bele ebbe semmit mar, pont nalam, aki a szo eredeti ertelmeben vagyok liberalis gondolkodasu, es melyen elitelem a megkulonboztetes minden formajat.
Feb 25th, 2017, 8:56 am
Feb 25th, 2017, 10:34 am
furbyhun wrote:Es nem az Israellel van a baj, hanem a CSAK Israellel, legyen iGo NextGen Israel, iGo Israel, de ne Israel, mert nem ez a program neve.

Az Ikon minden kívánalmadat tartalmazza, 'iGO Primo NextGen - Israel' :lol:
Feb 25th, 2017, 10:34 am
Feb 25th, 2017, 12:12 pm
Tájfun wrote:
furbyhun wrote:Es nem az Israellel van a baj, hanem a CSAK Israellel, legyen iGo NextGen Israel, iGo Israel, de ne Israel, mert nem ez a program neve.

Az Ikon minden kívánalmadat tartalmazza, 'iGO Primo NextGen - Israel' :lol:

Hát ezer koszoneeeet!!!
Feb 25th, 2017, 12:12 pm
Feb 25th, 2017, 2:56 pm
webress wrote:Sziasztok!

Furrier75, Bocsánat, számomra ez egy jó mozaik kérdés, össze sem tudom rakni, inkább leírom amit én "tudok" sejtek a megoldásról...

Mivel valamelyest ismerős a vas ezért én így állnék neki:
1. a készülékben lévőkről megpróbálok egy korrekt mentés végezni
2. a készülékben elhelyezem a vezérlést végző script fájlokat
3. a kártyára teszem a navigációt, a sys-ben nem hagyom meg a folders és a device részleget
A navigációs kártyát beleteszem, bekapcsolom és indítom a navigációt.

Azt kérdezem, hogy a leírtak szerint Te miként oldottad meg a feladatot?


Hát én nem bonyolítottam annyira túl a dolgot, mint a neten keringő leírásokban teszik...
Egyszerűen az AsusGo data.zip, és navigation exe állományt kicseréltem az iGO 8-éval, a license mappába betettem a GENERIC_iGO8_WorldWide@801Product.lic, és a GENERIC_iGO8@0809_AddOns.lic fájlokat, a sys.txt pedig maradt az eredtei...
Minden működik, kivéve amiket írtam...!
Ha scriptes módszerrel oldod meg, úgy nem áll fenn az általam említett rendellenesség...?
Feb 25th, 2017, 2:56 pm

... az, hogy én ki vagyok, attól függ, hogy te kinek akarsz látni engem...!
Feb 25th, 2017, 5:33 pm
zsiga68 wrote:
fbarat wrote:Volna valakinek wince nextgen-hez (9.18.40.638736) új térképekhez való liszenc fájl?
NNG_2016.06_160615 és HERE_2016.Q3_160901-hez kellene, mert nem jelenik meg a térkép.Tulajdonképp a base map az kell wince-hez, android hoz vagy kihagyható belőlük?

Tessék: http://hochladen.to/files/2vu21478796749.html
A basemap az országhatárokat tartalmazza.Én nem használom.

Zsiga ezt megosztanád újra?
Feb 25th, 2017, 5:33 pm
Feb 25th, 2017, 7:08 pm
Sziasztok,
és egy kis frissítés Arimi elvtárstól, iiiDefault Skin Mod RGB UX-plugins 2017.02.25 érintetlen ;) még.........;)

Csepeli

@Zsiga

Egyenlőre ennyit látok ami angol:
Mini Junction and Tunnel View=" "
You have to Turn ON 'Arrive at destanation Sound'=" "
De még nyomkodom........
Feb 25th, 2017, 7:08 pm